ביטוח נסיעות קורונה

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

שתפו את העמוד:

ביטוח נסיעות לחו"ל קורונה

בחודשים האחרונים אנו חווים משבר בריאותי בכל רחבי העולם שהשפיעה על עולם הנסיעות וביטוח נסיעות לחו"ל בפרט. פוליסת הנסיעות מכסה הוצאות רפואיות בחירום בעת שהיה בחו"ל.

 בעקבות משבר הקורונה וסגירת המדינות בעולם לתיירים, נוצר צורך אדיר ביטוח נסיעות לחול המכסה קורונה.

 

ביטוח נסיעות קורונה כולל כיסויים חדשים שלא היו מעולם כמו ביטוח ביטול טיסה עקב בידוד, כיסוי למחלה בשהייה במדינה זרה וצורך בבידוד מעבר לים ועוד. מה כולל ביטוח נסיעות עם כיסוי למגפת הקורונה ואיך תשמרו על עצמכם בחו"ל – הכול במאמר הבא:

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוחי הנסיעות בתקופת הקורונה:

פוליסה חדשה לביטוח נסיעות קורונה בהתאם לסיכונים החדשים

בשל המצב הנתון, רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה, היא אחת מההחלטות החשובות. הסיכונים הבריאותיים והכלכליים גבוהים באופן משמעותי מבעבר , כאשר לא פרצה עדיין המגיפה. לכן, רוב חברות הביטוח בישראל, הקפיאו או הגבילו את פעילותן בתקופה זו של אי וודאות מוחלטת.

בעבר, חברות הביטוח נתנו כיסוי ביטוחי, אשר היה מחושב לפי גילו של המבוטח ותעריף זה היה דומה לכל מדינה בעולם. היום, ישנם קריטריונים חדשים אשר שינו את כללי המשחק כגון סוג המדינה, אם היא נחשבת "למדינה ירוקה", "מדינה אדומה" או "מדינה שחורה". הכוונה היא שמדינה ירוקה היא זו שאין בה הרבה מקרי קורונה, מדינה אדומה היא זו שיש בה חולי קורונה ומדינה שחורה היא זו שנחשבת כמסוכנת למי שבא לבקר בה, בשל כמות התחלואה והנפטרים שמתו כתוצאה מנגיף ה-Covid 19.

בנוסף, חברות הביטוח מוכרות פוליסות ביטוח נסיעות כולל קורונה בהתאם לקבוצות הגיל השונות וככל שהמבוטח יהיה צעיר יותר, כך רמת הסיכון פוחתת. לדוגמא, אנשים בגילאי 70 שנה ומעלה, נדבקים פי 10, מאשר קבוצות גיל 30. הסיכון למוות בגיל זה גבוהה פי 100 מגילאי 30.

לקבלת הצעה לביטוח נסיעות קורונה
הגיע הזמן לדאוג לביטוח לנסיעה הקרובה שלכם. באמצעות ביטוח נסיעות החדש הכולל כיסוי למגפת הקורונה. פנו לצוות המקצוענים שלנו לקבלת הצעה מותאמת אישית.

מהם הכיסויים החדשים בביטוח נסיעות קורונה?

מעבר לכיסויים הסטנדטים וההרחבות לפוליסת חו"ל הסטנדרטית יש לציין כי פוליסת ביטוח נסיעות קורונה החדשה כוללת בין היתר את הכיסויים הבאים:

פוליסות ביטוח נסיעות בזמן הקורונה, תכסה תרחישים ביטוחיים נוספים אשר נדרש עבורם מענה הולם בעקבות התפשטות נגיף הקורונה כגון: כיסוי להוצאות של הארכת שהות בחו"ל כתוצאה מדרישה לבידוד, הפסד הוצאות במהלך הנסיעה על רקע של אשפוז או בידוד, ביטול הנסיעה כתוצאה מהידבקות בנגיף.

למעשה המתכונת הישנה של ביטוחי הנסיעות הייתה חייבת לעבור שינוי משמעותי בשל מצב התחלואה הדינאמי בעולם כולו. למשל תעריפי הביטוח אשר מחירם נקבעו על פי טבלת תעריפים, קבועה, יתומחרו כעת באופן שונה, בהתאם למדינת היעד ולמצבו הרפואי של הנוסע, גילו וכדומה.

כמה עולה הביטוח?

להלן תעריפון לביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד עם כיסוי קורונה אשר מתייחסת למצב התחלואה במדינת היעד, גיל המבוטח והריבות נוספות הניתנות לרכישה.

כמה עולה ביטוח נסיעות בקורונה

תנאים חשובים והגבלות בביטוח נסיעות לחו"ל בזמן הקורונה

כמו בכל ביטוח חשוב להכיר את התנאים ההכרחיים לכיסוי. 

כל נוסע, יוכל לרכוש ביטוח נסיעות קורונה עד יום לפני הטיסה ומי שמעוניין להקדים, ניתן יהיה לרכוש את ביטוח הנסיעות לחו"ל הכולל קורונה גם חודש לפני הטיסה. התמחור יקבע בהתאם למצב התחלואה הנוכחי במדינת היעד.

ההמלצה היא, לבדוק אם חברת הביטוח שבה אתם מבקשים לקבל הצעה מכסה אתכם על המקרים שפורטו במאמר זה וכן האם חברת הביטוח מכסה את הטיול במדינה הספציפיית שבא אתם מתכננים לשהות.

 

שאלות ותשובות:

 ישנן מדינות שנחשבות עדיין למדינות ירוקות, והכוונה היא שהתחלואה בקורונה בהן הינה נמוכה, אך לעומת זאת מי שנוסע לארה"ב, מחיר ביטוח  נסיעות לארה"ב עם כיסי קורונה, יעלה יותר, היות ובחלק ממדינות ארה"ב או הערים שבהן ישנה תחלואה גבוהה כגון טקסס, מחיר תוספת ליום של ביטוח נסיעות יעלה בכמה עשרות דולרים.

ככל הנראה, יהיו אף סירובים לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות במדינות המוגדרות כ-"מדינות שחורות" שאחוז התחלואה בהן הוא מהגבוהים בעולם.

למשל באירופה ישנן מדינות הנחשבות "מדינות ירוקות" ומחיר ביטוח הנסיעות במדינות אלה יעלה בכמה דולרים בודדים לעומת מדינות שאחוז התחלואה בהן מנגיף הקורונה גבוה.

אנו כבר מודעים לעובדה, כי קיים סיכון מוגבר ככל שהנוסע הוא מבוגר יותר. זו הסיבה כי יש לבצע חיתום פרטני ויש לתמחר כל מקרה לגופו, לפי סוג המדינה אם היא ירוקה, אדומה וכדומה. סוג הטיול, אם למשל מדובר בטיול מאורגן או ביקור משפחתי ועוד.

פנו אלינו ונשמח לסייע ולמצוא עבורכם פתרון ייעודי.

החשיבות של רכישת ביטוח נסיעות בעידן הקורונה באמצעות סוכן ביטוח מיומן

הקורונה גרמה לביטוח הנסיעות להיות אחד מהמוצרים המורכבים ביותר בעולם הביטוח. כיום יותר מתמיד, חשוב לבצע ביטוח נסיעות דרך סוכן ביטוח מיומן.

בעקבות המורכבות ההולכת וגוברת חשוב לבצע ביטוח דרך סוכן ביטוח. למעשה, פוליסות הביטוח יהפכו למוצר חובה עבור נוסעים שאינם מעוניינים ליטול על עצמם סיכון בימי הקורונה, או חוסר וודאות במקרה שהטיסה תבוטל בעקבות הגל השני או השלישי.

במקרה זה, יש לכלול בפוליסת הביטוח גם ביטוח ביטול נסיעה. אז כאשר אתם מתכננים טיסה לחו"ל שימו לב כי תרכשו ביטוח נסיעות כולל קורונה.

ביטוח נסיעות עם כיסוי למגיפת הקורונה הוא בגדר חובה כי למשל, אם חלילה תצטרכו להתאשפז בבית חולים של מדינת היעד, ללא ביטוח אשפוז זה יכול להגיע לעשרות ואף למאות אלפי דולרים ותוכלו למנוע מכם הוצאות גבוהות אלה באמצעות רכישת פוליסת ביטוח לחו"ל שמיועדת גם לכיסוי הוצאות הכרוכות בנגיף הקורונה.

השאירו פרטים לקבלת הצעה לביטוח נסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל קורונה
הגיע הזמן לדאוג לביטוח לנסיעה הקרובה שלכם. באמצעות ביטוח נסיעות החדש הכולל כיסוי למגפת הקורונה. פנו לצוות המקצוענים שלנו לקבלת הצעה מותאמת אישית.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן