ביטוח נסיעות לפיליפינים

ביטוח נסיעות לפיליפינים

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

7000 איים המכילים טבע פראי וקסום, הרי געש וחופים יפיפיים, את כל אלו תמצאו בטיול בפיליפינים. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לפיליפינים.

ביטוח לפיליפינים - בהתאם לאטרקציות המובילות

הפיליפינים שוכנים להם מול חופי אסיה. מדובר ב-7,000 איים בקרוב שבהם יש טבע קסום, פראי ולא מסודר שממנו ניתן להשקיף על הרי געש ענקיים ומרבדים של גידולי אורז. מי שמגיע לגן העדן הזה, יוכל להנות מפעילויות ימיות מגוונות בחופים. ספורט ימי וצלילה זה בהחלט חלק בלתי נפרד ממה שאפשר לחוות בפיליפינים. כמו כן, באזור יש גם נהרות שבהן המטיילים יכולים לבצע ראפטינג.

מי שאוהב טיולי טבע, ישמח לדעת כי בטבע הפראי של הפיליפינים ניתן לבצע טרקים ארוכים ומהנים מאוד. תוכלו להנות מהשקט המאפיין את הפיליפינים יחד עם השילוב של המיוחד של המזרח.

מי שאוהב הרי בירה, חייב לבקר בעיר הבירה מנילה. בעיר תוכלו להנות מהעיר העתיקה שבה כנסיות עתיקות, בניהן כנסיית אבן הנחשבת לעתיקה ביותר בכל הפיליפינים. העיר מנילה היא חלק מהאי לוזון שבו יש מרחבי טבע יפיפיים והר הגעש מאיון המתנשא לגובה של 2400 מטרים והוא אחד ממקומות החובה לבקר בהם. עוד הר געש מלא ביופי וייחודיות הוא ההר פינטובו שבתוך הלוע שלו תוכלו להנות מאגם עם מים בגוון טורקיז עמוק. בהחלט מחזה פלאי שחייבים לראות כשיוצאים לטיול בפיליפינים.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לפיליפינים
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות במנילה והפיליפינים. חשוב לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

ממה כדאי להיזהר בטיול בפיליפינים ואיזה ביטוח צריך לרכוש?

כל מי שיוצא לטיול בחו"ל יודע כי ביטוח הבריאות הממלכתי בארץ אינו תקף ולכן חשוב לרכוש ביטוח נסיעות. אך האם ביטוח הנסיעות הרגיל מספיק כשיוצאים לטיול בפיליפינים? התשובה לכך היא לא. ביטוח הנסיעות מבטח אתכם על מקרי חירום רפואיים מאוד ספציפיים, אך יש מקרים המחייבים תוספת של הרחבות בתשלום נוסף.

פעילויות מים וצלילה כמו שניתן לעשות בטיול בפיליפינים, מחייבים תוספת הרחבה לספורט ימי וספורט אתגרי הכוללת ביטוח המכסה פציעות שהתרחשו במהלך הפעילות. פציעות שעלולות להתרחש בפעילויות אלו אינן נכללות בביטוח הנסיעות הרגיל ולכן מדובר בהרחבה חשובה מעין כמוה.

מטיילים שמבצעים טרקים בפיליפינים צריכים לזכור שמדובר בטיולים באזורים לא מוכרים שעלולים להיות מסוכנים. לא פעם קרה שמטיילים נתקעו והיו זקוקים לאיתור, חילוץ והצלה. לשם כך גם נועדה הרחבה לביטוח הנסיעות לאיתור חילוץ והצלה לכל אותם מקרים שהייתם זקוקים לכך. שירות של חילוץ, איתור והצלה עולה כסף רב, תוכלו להפעיל את כספי הביטוח במידה והוספתם לביטוח הנסיעות הרחבה זו.

עוד הרחבה חשובה מעין כמוה, המיועדת לאנשים בעלי מחלות כרוניות היא הרחבת ביטוח למצב רפואי קיים. אם אתם סובלים ממחלה כרונית המצריכה טיפול רפואי קבוע ומותאם, מומלץ כי תוסיפו לביטוח הנסיעות לפיליפינים את ההרחבה הזו. הרחבה זו תאפשר לכם לקבל סיוע רפואי בהתאם למחלה, תרופות מרשם וימי אשפוז.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

לסיכום, התאמת הרחבות לביטוח הנסיעות לחו"ל הן חשובות מאוד, אך הן מצריכות דיוק והבנה בכל הנושא של טיולים בחו"ל בכלל וטיול בפיליפינים בפרט. מומלץ לפנות לסוכן ביטוח שעוסק בתחום הנסיעות, סוכן כזה ידע להתאים לכם רק הרחבות שאתם באמת זקוקים להם.

אצלנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, נמצאים מיטב הסוכנים שעוסקים בתחום כבר הרבה מאוד שנים. אנו נשמח לשבת יחד אתכם, לשמוע על הפעילויות המתוכננות ולהתאים לכם ביטוח נסיעות לפיליפינים משתלם במיוחד.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לפיליפינים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לטיול בפיליפינים
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות במנילה והפיליפינים. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן