ביטוח גניבת טלפון בחו"ל

ביטוח טלפון נייד בחו"ל | ביטוח גניבת מכשיר סלולרי

שתפו את העמוד:

טיול בחו"ל הוא טיול מהנה במיוחד, אך חשוב לשים לב כי גם קיימת בו התופעה של כייסים. אחד מהדברים שנגנבים במהלך טיולים בחו"ל הוא הטלפון הסלולארי אשר נחוץ לכם מאוד במהלך הטיול. על מנת שתהיו מכוסים במקרה של גניבה, עשו לכם ביטוח לטלפון נייד בחו"ל. על כיסוי זה נדבר במאמר הבא.

מהו ביטוח טלפון בחו"ל

ביטוח לטלפון בחו"ל הוא למעשה הרחבה כחלק מההרחבות שניתן להוסיף בתשלום לביטוח הנסיעות שלכם. הרחבה זו נחוצה עבור הנוסעים מאוד משום שהטלפון הסלולארי כיום הוא לא רק אמצעי קשר, אלא גם מכשיר GPS, מקור לאינטרנט אשר נחוץ מאוד באיתור מוקדי תיירות בטיול והוא משמש את המטיילים גם כמצלמה.

מעבר לכך, לרוב מדובר במכשיר בעלות גבוהה אשר יצריך מאיתנו קניית מכשיר חדש.  כאשר תיירים מטיילים בחו"ל הם חשופים לתופעה רחבה שנקראת "כייסים". מטיילים רבים מכירים היטב את התופעה ודואגים לעשות הכל על מנת שהטלפון הנייד שלהם והציוד האישי יהיו מוגנים מפני גניבות, אך לעיתים זהו מצב בלתי נמנע ולצערכם הטלפון הנייד נגנב לכם בעת הטיול.

ביטוח טלפון בחו"ל מכסה את המבוטח במצב של גניבה ובתנאי שהוא אכן נקט את כל האמצעים הסבירים על מנת לשמור על הטלפון שלו במקום מאובטח. בביטוח זה חשוב לציין כי במקרה של גניבת הטלפון הנייד שלכם בעת הטיול יש לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה על גניבה. לאחר מכן את דו"ח המשטרה יש להציג לחברת הביטוח.

מה כלול בתוך ביטוח טלפון בחו"ל

הערות חשובות:

  • קיימת השתתפות עצמית בכל חברות הביטוח (נע בין 50-100 דולר).
  • חובה להביא אישור משטרה מקומי במקרה של גניבה.

מה לא מכוסה בביטוח גניבת מכשיר סלולארי בחו"ל (חריגים)

הרחבה לביטוח טלפון נייד בחו"ל
מכשיר הטלפון הסלולארי הוא פריט יקר ערך. למדו כיצד תוכלו לכסות אותו בפני גניבה בנסיעתכם הבאה לחו"ל.​

האם כדאי למבוטחים לרכוש כיסוי זה?

ביטוח מכשיר סלולארי בחו"ל הוא בהחלט כיסוי חשוב אשר יכול לכסות עבורכם את עלות המכשיר במידה ונקלעתם לאירוע גניבה שלו, אך הוא כדאי רק כאשר מדובר במכשירים בעלות יקרה.

אם המכשיר שלכם הוא מכשיר טלפון יחסית פשוט, אשר מחירו נמוך מאוד לא בטוח שסוכן הביטוח ימליץ לכם על הוספת כיסוי זה. כמו כן, אם המכשיר שלכם יחסית ישן, יש לקחת בחשבון כי ינוכה ממנו אחוז בלאי סביר והשתתפות עצמית ואז יכול להיות שהכיסוי ישתלם לכם פחות. ההמלצה שלנו, שתפו את סוכן הביטוח שלכם בלבטים לגבי תוספת הרחבה זו ותוסיפו את ההרחבה במידה והטלפון שלכם יחסית חדש ועלותו יקרה.

לסיכום, ביטוח גניבת טלפון בחו"ל הוא כיסוי שניתן להוסיף בתשלום לפוליסת ביטוח הנסיעות, כיסוי זה יבטח את המכשיר שלכם במקרה של גניבה בלבד. על תוספת זו חשוב להתייעץ עם סוכן הביטוח ולבדוק האם כדאי לכם להוסיף אותה לביטוח הנסיעות שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח טלפון נייד בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות עם הרחבה לגניבת טלפון נייד
מכשיר הטלפון הסלולארי הוא פריט יקר ערך. למדו כיצד תוכלו לכסות אותו בפני גניבה בנסיעתכם הבאה לחו"ל.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן