ביטוח נסיעות ליוון

ביטוח נסיעות ליוון

שתפו את העמוד:

יוון היא למעשה אחד היעדים המוצלחים עבור נופש משפחתי שכולל טיולים עירוניים, בילוי בחוף הים, טיולים באתרים היסטוריים ומזג אויר נוח. במאמר הבא נעשה סקירה על ביטוח נסיעות ליוון וכל הכיסויים המומלצים בטיול באיי יוון.

ביטוח טיול ביוון - בהתאם לאטרקציות המובילות

יוון היא מדינה מאוד מיוחדת מבחינה גיאוגרפית. היא מחולקת לחלק היבשתי שלה הכולל בתוכו את העיר אתונה, העיר דלפי, סלוניקי, חצי האי פלופונס ואולימפיה. החלק השני של יוון הוא האיים שלה: כריתים,  סנטוריני, רודוס, מיקונוס, קוס ועוד.

אלו רק מספר איים מתוך 227 איים מיושבים. בכל אי נופים אחרים מיוחדים. יש איים גדולים הכוללים חוף גדול מאוד, תיירות ואזורים היסטוריים ויש איים קטנים יותר הכוללים טבע יותר פראי שניתן לטייל בו. כל עיר ואי מיושב כוללים בתוכם את האזור העתיק יותר, כפרים מסורתיים, טבע המאפיין את האזור וחופים נהדרים. כמו כן, הערים ואיי יוון מבטיחים חוויה נהדרת של טברנות מסורתיות ובחלקם גם חיי לילה סוערים.

טיול ביוון מתאים גם עבור צעירים וגם עבור משפחות. מדובר ביעד מושלם אשר מציע כל כך הרבה אפשרויות. זו חופשה אשר ניתן לשלב בה גם שהייה כיפית על החופים הנפלאים וגם אטרקציות מגוונות כמו עליה לאקרופוליס על גבי חמורים, טיולים בעיר עתיקה ובשווקים של האי בו אתם נמצאים, טיול לעמק הפרפרים המופלא של רודוס, טיול בהרים של חצי האי פלופונסוס, פארק מים, ספורט ימי, קניות ועוד שלל פעילויות מגוונות.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות ליוון
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות ביוון. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות.

הסיכונים אשר עלולים להתרחש בנופש באיי יוון והכיסויים המומלצים בביטוח נסיעות לחו"ל

כמו שכבר הבנתם, יוון מגוונת מאוד מבחינת אפשרויות הטיול שבה. מטיילים יכולים לתכנן בה טיול שכולו מתבסס על שהיה בחוף וטיולי קניות בשוק המקומי, בעיר העתיקה ובאזורי הקניות המודרניים או לחילופין, לתכנן טיול שכולו מתבסס על טיולי טבע והנאה מהנופים המיוחדים בכל אי ואי.

כאשר נוסעים ליוון, יעד הטיול והאופי שלו חשובים מאוד בהתאמת ביטוח נסיעות לחו"ל יוון הכולל הרחבות מתאימות לפי הפעילויות שתעשו.

כיסוי לפעילות אתגרית וספורט ימי ביוון

אם אתם עושים ספורט אתגרי למשל, כמו טיפוס בהרי האי קאלימנוס, חשוב שתדאגו להרחבת ביטוח נסיעות עבור ספורט אתגרי.

רבים לא יודעים שספורט ימי כמו שייט בקייק, בננה, סקי מים, מצנחי רחיפה וצלילה וכד' מוגדרים כסיכון מיוחד אצל חברות הביטוח ולכן צריך לרכוש הרחבה לספורט ימי ואתגרי בפוליסת הנסיעות.

וודאו שהרכוש שאתם לוקחים איתכם לחופשה מכוסה בביטוח

אם אתם נמצאים באתונה כחלק מהטיול שלכם, צפו לכך שלעיתים יש שם הפגנות של תושבי העיר. זו עיר אשר מקיימת דמוקרטיה בתפארתה ומאפשרת לתושבים הבעת דעה באופן חופשי.

עם ההפגנות מגיעה גם תופעת הכייסות, בעיקר של טלפונים ניידים ודברי ערך. מומלץ מאוד לקחת משנה זהירות ולשמור על הטלפון הנייד שלכם בדרכים המקובלות וכמו כן, לדאוג להרחבת כיסוי ביטוחי עבור טלפון נייד בחו"ל.

לנשים בהריון

הרחבה נוספת שכדאית היא כיסוי עבור נשים בהריון עד שבוע 32. יוון הוא יעד קרוב לישראל, נשים רבות באמצע הריונן מנצלות את הזמן לחופשה קצרה וקרובה למטרות נופש ומנוחה.

דברים לא צפויים אשר קורים במהלך הריון, מצריכים לרוב בדיקה מיידית, חשוב שבמקרה זה תהיו מכוסות מבחינה רפואית. אלו הן רק מספר דוגמאות ומומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח האישי שלכם על ההרחבות המתאימות לטיול שלכם.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באי

לסיכום, אם יוון זה היעד שלכם לנופש הבא, זיכרו שמדובר ביעד מגוון במיוחד מבחינת הפעילויות והאפשרויות שבו. הגדירו מראש את המקומות שתטיילו בהם והפעילויות שתרצו לעשות וגשו לסוכן הביטוח על מנת לרכוש פוליסת ביטוח ליוון עם ההרחבות המתאימות.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו מתמחים בביטוחי נסיעות, אנו נדע להמליץ לכם על הביטוחים הטובים ביותר ועם ההרחבות שנכונות לכם לפי יעד הנסיעה והפעילויות שתעשו. צרו עימנו קשר ונשמח לעזור לכם בהצעת פוליסה משתלמת וטובה.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות ליוון

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח ליוון
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות ביוון. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן