ביטוח נסיעות לחולים

ביטוח נסיעות לחולים – הרחבה למצב רפואי קיים בביטוח נסיעות

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כאשר רוצים לטוס לחו"ל וקיימת בעיה רפואית, חברת הביטוח דורשת להוסיף לביטוח הנסיעות לחו"ל הרחבה למצב רפואי קיים, מאחר והסיכון להפעיל את הביטוח עולה. לשם כך עליכם לרכוש הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות. על ביטוח זה נדבר בכתבה הבאה.

תוכן עניינים - לחצו על רשימת נושאי המאמר לגישה מהירה

איך מוגדר מצב רפואי קיים בביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות?

מצב רפואי קיים מדבר למעשה על מחלה כרונית שקיימת לאדם בעת רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל. מדובר באדם חולה או עם מצב רפואי מסוים המחייב תרופות מסוימות וטיפולים שהחולה מקבל באופן שגרתי בארץ. בעת נסיעה לחו"ל, ביטוחי הבריאות שבארץ אינם תקפים והאדם החולה זקוק להרחבת ביטוח מיוחדת שמאפשרת לו לקבל את מה שהוא צריך עבור המחלה שלו גם בחו"ל.

ביטוח נסיעות לנוטלי תרופות

ביטוח נסיעות לחולים:

הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות מגדירה במדויק מהו מצב רפואי קיים. על פי ההגדרה המבוטח הוא אדם שהיה בטיפול בהשגחה בעת נסיעתו לחו"ל או במשך ששת החודשים שקדמו לנסיעה. להגדרה זו נכנסים גם חולים שמטרת נסיעתם היא טיפול בחו"ל.

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות לוקחת בחשבון גם מצב של החמרה במצב הרפואי הקודם בעת שהייה בחו"ל כלומר החמרה במצב שהוגדר בביטוח טרם הנסיעה. מצב זה מוגדר כהחמרה, שינוי לרעה פתאומי ובלתי צפוי במצב בריאותו של המבוטח ובתנאי שמדובר בהחמרה במצב הרפואי הקודם שהוגדר ושחייב לטפל בו מיידית ולא ניתן לחכות לטיפול בארץ.

בעיות רפואיות ומחלות שבגינם מבטחים בביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות:

בנוסף, חשוב לרכוש הרחבה למצב רפואי קיים במצבים הבאים: לחץ דם גבוה, שומנים בדם, בעיות, בבלוטת התריס, ניוון שרירים, המופיליה, אי ספיקת כליות כרונית, התלויה בדיאליזה, ציסטיק פיברוזיס, אנמיה, אדם בעל איברים מושתלים, מחלת ריאות כרונית, טרשת נפוצה, אי ספיקת לב, שחמת הכבד,אלצהיימר, מחלת נפש, הריון בסיכון, אפילפסיה, חולי לב, מחלות מעיים, חולי סכרת, חולי גאוט, חולי פרקינסון ועוד.

מהי הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות

ביטוחי הבריאות הממלכתיים שתקפים עבורנו בארץ, אינם תקפים עבורנו בחו"ל. חולים כרוניים במצבים רפואיים שונים, זקוקים לטיפול שגרתי הכולל תרופות וטיפולים מסוימים גם בעת טיול בחו"ל. חברות הביטוח מודעות לכך שחולים כרוניים עלולים להזדקק לטיפול מיוחד בעת נסיעתם ושהייתם בחו"ל ולכן הן מציעות לחולים אלו ביטוח נסיעות עם הרחבה רפואית בתוספת תשלום.

הרחבת ביטוח לבעלי מחלות קודמות מאפשרת לאדם המבוטח לקבל במסגרת הביטוח טיפולים תרופתיים, אשפוזים, ניתוחים וטיפולים מחייבים בעת השהייה בחו"ל, כל זמן שהאדם החולה לא יכול להמתין עם הטיפולים לרגע שיחזור לארץ. כך לדוגמא, אדם חולה כליות כרוני אשר זקוק לדיאליזה, יזדקק לה גם בעת הטיול. הרחבת הביטוח תכסה את טיפולי הדיאליזה בחו"ל.

הרחבה למצב רפואי קיים בביטוח נסיעות
במידה ואתם נוטלים תרופות, עברתם ניתוח לאחרונה או שאתם סובלים ממחלה כרונית - עליכם לרכוש הרחבה למצב רפואי קיים בבביטוח הנסיעות. צרו קשר לקבלת הצעה.

הכיסויים שנכללים בתוך הפוליסה

הרחבת ביטוח הנסיעות לחולים כרוניים, מגדירה מהם הכיסויים שכלולים בה. חשוב לציין כי קיימים מצבים רפואיים שתזדקקו להגיש לחברת הביטוח אישורים רפואיים המגדירים את מצבכם באמצעות תהליך של חיתום רפואי מוקפד.

רשימת החריגים שאינם מכוסים בפוליסה זו (מה לא מכוסה במהלך שהייה בחו"ל)

מידע שחשוב לדעת לפני שרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל לבעלי מחלות קודמות

הרחבה למצב רפואי קודם בביטוח הנסיעות, הוא ביטוח הכרחי וחשוב, אך חשוב לדעת כי תנאי הרחבה זו אינם קבועים ומשתנים מחברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת. כל חברה מגדירה אילו מחלות כרוניות נחשבות קלות יותר והן חלק מהכיסוי ואילו מחלות נחשבות לקשות יותר ומצריכות תוספת תשלום. 

אחד הדברים החשובים ביותר בעת רכישת הפוליסה הוא לשבת עם סוכן ביטוח מיומן שמכיר היטב את הפוליסות בחברות השונות ולמלא הצהרת בריאות לביטוח בצורה נכונה. סוכן ביטוח כזה ידע להתאים עבורכם את הפוליסה המשתלמת ביותר וכזו שמאפשרת לכם כיסוי רחב. סוכן הביטוח שמבין בנושא של מחלות כרוניות, ידאג להימנע ממצבים של אי כיסוי אשר עלול להיות מאוד קריטי כאשר אתם בחו"ל.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנלגמן ובניו עוסקים רבות בנושא של ביטוחי נסיעות והרחבות מיוחדות כמו הרחבת ביטוח הנסיעות לחולים. אנו מכירים את הביטוחים השונים היטב ונוכל להתאים עבורכם פוליסת ביטוח מדויקת עבור צרכי המחלה שלכם. איתנו תוכלו להיות בטוחים כי רכשתם את הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לבעלי מצב רפואי קיים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבת ביטוח נסיעות לחולים
במידה ואתם נוטלים תרופות, עברתם ניתוח לאחרונה או שאתם סובלים ממחלה כרונית - עליכם לרכוש הרחבה למצב רפואי קיים בבביטוח הנסיעות. צרו קשר עם המומחים שלנו לקבלת הצעה מותאמת אישית.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן