ביטוח תחרויות ספורט בחו"ל

ביטוח לתחרויות ספורט בחו"ל - ספורט תחרותי

שתפו את העמוד:

הרבה מתחרויות הספורט בתחומים שונים מתקיימות בחו"ל. ישראלים רבים (חובבים ומקצוענים) אשר מתמחים בתחומי ספורט מסוימים מגיעים לתחרויות כמו מרתון, מירוצי אופניים, תחרויות איש הברזל וכד'. בתחרויות אלו וכמו בכל פעילות ספורטיבית, עלולות להיות גם פציעות.

פציעת ספורט ברוב המקרים מצריכה טיפול רפואי מיידי על מנת להימנע מנזק. כיסוי לתחרויות ספורט בחו"ל יבטח אתכם רפואית במידה ונפגעתם במהלך התחרות.

מהי ההרחבה לביטוח בתחרויות ספורט בחו"ל ולמי זה מיועד?

ביטוח תחרויות ספורט בחו"ל הוא למעשה הרחבה שניתן להוסיף בתשלום לביטוח הנסיעות. כיסוי זה מתאים עבור כל האנשים אשר מטרת נסיעתם לחו"ל היא השתתפות פיזית בתחרויות ספורט או השתתפות בספורט במסגרת מקצועית. כאשר אנו יוצאים מהארץ, הביטוח הרפואי שלנו (ביטוח הבריאות הממלכתי) אינו תקף ולכן צריך לרכוש ביטוח נסיעות.

במסגרת פוליסת ביטוח הנסיעות הכללית אנו מבוטחים רפואית על מקרים מסוימים (סטנדרטים) שלא כוללים פציעות בתחרויות ספורט. כדי שנהיה מבוטחים עבור כל אותן פציעות שנגרמו בעת הפעילות הספורטיבית שעשינו או במהלך התחרות עצמה, עלינו להוסיף את ההרחבה הספציפית הזו.

פציעות ספורט לרוב הן פציעות אורתופדיות ולעיתים הן קשות, הטיפול בהן צריך להיות ייחודי ולפעמים הוא גם טיפול יקר. הרחבה זו יעילה מאוד במקרים אלו ומבטחת אתכם בכיסוי ביטוח מרתון בחו"ל, מירוצי אופניים (שאגב ניתן לרכוש עבורם הרחבה לביטוח אופניים), טריאטלון, תחרות איירון מן ועוד. כל זאת בכיסוי רחב של החל 20,000$. (תלוי בחברת הביטוח).

תחרויות ספורט בחו"ל לדוגמה:

כיסוי לתחרויות כמו: ג'ודו, קרב מגע, רכיבה על סוסים, כדורגל, כדורסל, סייף, התעמלות, ריקוד, כדורעף,  גלישה גלים, קייט סרפינג, צלילה, מרתון, אולטרה מרתון, טריאתלון, מירוצים כמו למשל "מלכת המדבר" ועוד.

הרחבה לביטוח תחרויות ספורט בחו"ל
מתכננים להשתתף באירוע ספורט בחו"ל? חשוב מאוד שתבדקו שביטוח הנסיעות שלכם מכסה אתכם בעת התחרות. פנו אל צוות המומחים שלנו לייעוץ ללא התחייבות.

ההבדל בין הרחבה זו להרחבה עבור ספורט אתגרי

הרחבת ספורט אתגרי נחשבת בפוליסת ביטוח הנסיעות כספורט אשר נעשה כתחביב ולא תחת הגדרת "תחרות" לפי תנאי הפוליסה. תחרויות ספורט, בשונה מספורט אתגרי הם תחום עיסוק לכל דבר וזה למעשה ההבדל בהגדרה בין שתי ההרחבות.

מעבר לכך, בספורט אתגרי סוג הפציעות עלול להיות שונה מאוד מהפציעות האורתופדיות המאפיינות את הספורט התחרותי. בספורט אתגרי יש לכלול פציעות ומצבים אשר יצריכו חילוץ, פינוי יבשתי, ימי או אוירי בהתאם לסוג הספורט ואולי אף טיפול רפואי בחירום.

כמו שאתם מבינים לא מדובר במקרים זהים של סוגי הספורט ועל כן יש צורך בשתי הרחבות נפרדות. אדם אשר עוסק בספורט תחרותי של ריצה לדוגמא, עלול כחלק מהריצה לנקוע את רגלו או לשבור אותה חלילה. במקרה זה הוא יזדקק לקיבוע או גבס. לעומת זאת, אדם אשר התנסה אם בפעם הראשונה או כתחביב בספורט אתגרי בחו"ל של גלישה מצוקים וחלילה נפל מצוק ואינו יכול לזוז, במצב זה הוא יזדקק לחילוץ ופינוי לסיוע רפואי. בכל הרחבה מוגדרים המקרים הספציפיים אשר יש להם כיסוי כספי.

לסיכום, אם אתם עוסקים בספורט תחרותי מקצועי ואתם טסים לחו"ל, דאגו לשתף את סוכן הביטוח שלכם, על מנת שתהיו מכוסים גם בחו"ל במצבי פציעות כתוצאה מתחום העיסוק שלכם. סוכן הביטוח יתאים עבורכם הרחבת ביטוח מרוץ בחו"ל.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות עם הרחבה להשתתפות בתחרויות ספורט בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח השתתפות בתחרויות ספורט בחו"ל
חשוב לוודא שביטוח הנסיעות לחו"ל מכסה את תחרות הספורט שאתם מתכננים להשתתף בה. צרו קשר לפרטים נוספים.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן