ביטוח ביטול טיסה שירביט

ביטוח ביטול נסיעה שירביט

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

פוליסת ביטוח ביטול נסיעה מכל טיסה של שירביט מאפשרת ביטול ביוזמת המבוטח מבלי לספק שום הסבר. למי זה מיועד ומה חשוב לדעת – כל זאת בעמוד הבא:

קבלו החזר בעבור ביטול החופשה שלכם באמצעות ביטוח ביטול נסיעה של שירביט

ביטוח ביטול טיסה הוא פוליסה שנהוג לרכוש בנוסף לביטוח נסיעות לחו"ל. הביטוח הוא למעשה סוג של חוזה בין חברת שירביט למבוטח.

בחוזה זה החברה מבטיחה כי תפעיל את הביטוח ותפצה במצבים בהם המבוטח ביטל את הנסיעה מכל סיבה שהיא ועליו לשלם הוצאות ביטול נסיעה. הוצאות ביטול נסיעה יכולות להיות: תשלום לספקי שרותי תיירות כמו סוכנות נסיעות, חברת תעופה ושירותי תיירות משלימים. כמו כן, גם תשלום בגין טיסות המשך או טיסות פנימיות. ביטוח ביטול טיסה שירביט מאפשר לכם להזמין טיסה זמן מה מראש ולדעת שאם תבטלו אותה, תוכלו להיעזר בכיסוי הביטוחי בהתאם לתנאי הפוליסה.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מה חשוב להכיר בביטוח ביטול חופשה של שירביט?

נוסעים רבים מתכננים חופשות ונופש בחו"ל הרבה זמן מראש לפני הנסיעה על מנת להיות ערוכים מבחינת תאריכים או בשל מחירי טיסות מוזלים בעונות פחות תיירותיות. אך לעיתים, חיי היום יום שלנו אינם צפויים ויכולים להיות מקרים מסוימים אשר מצריכים מאיתנו לבטל את הנסיעה.

זה יכול להיות בעקבות קידום משמעותי בעבודה אשר מונע מאיתנו לצאת לחופשה, זוגיות שהחלה ולבסוף לא המשיכה, משחקי כדורגל או הופעות שהתבטלו והנסיעה הייתה כדי להגיע אליהם, מצבים רפואיים מסוימים או חלילה מקרי פטירה ואף אי וודאות עתידית כמו שקרה בהתפרצות הקורונה לאחרונה.

יש המון דוגמאות למצבים בהם אנו עלולים לבטל נסיעה מכל סיבה שהיא, ובמצב הזה נזדקק לפוליסת ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה שבאמצעותה נוכל לכסות את ההוצאות שכבר שולמו או חלק מהן. כיסוי ביטוח ביטול נסיעה לחו"ל לרוב יהיה ביטוח שאינו זול, אך הוא כדאי מאוד כאשר קבענו טיסה וחופשה מבעוד מועד או במצבים רפואיים מסוימים שאנו יודעים כי אולי לבסוף לא נוכל לטוס.

תנאים לפוליסת ביטול נסיעה של שירביט:

מה עושים בשביל לממש את ההחזר? (איך מגישים תביעה לשירביט ביטול נסיעה):

טפסים חשובים ותנאי הפוליסה:

הצעה לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה
באמצעות ביטוח ביטול החופשה של שירביט תוכלו להגן על עצמכם במקרה של ביטול חופשה מכל סיבה. צרו איתנו לקבלת פרטים נוספים​ מצוות המקצוענים שלנו.

מהן היתרונות של חברת שירביט?

שירביט חברה לביטוח היא חברה ותיקה אשר מציעה ביטוחים מכל הסוגים וכמו כן גם ביטוחי נסיעות לחו"ל (פוליסת "שיר לנוסע".

החברה שמה דגש על ערכים של מקצועיות, יעילות, הוגנות ומצוינות כלפי לקוחותיה. היא דואגת למענה זמין 24 שעות ביממה ולמחירים הזולים בארץ בפריסת תשלומים נוחה. כמו כן, החברה מציעה כיסויים ביטוחיים גבוהים מהממוצע.

את ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה לא מציעים בכל חברות הביטוח, שירביט היא מהחברות אשר מציעות לכם ביטוח מסוג זה ולכן מומלץ לבדוק עם סוכן הביטוח שלכם את האפשרות לפוליסה זו. כאשר בוחרים חברת ביטוח, מאוד חשוב לשים דגש גם על איכות השירות ולא רק על מחירי הפוליסה. חברה שנותנת שירות טוב ומקצועי, תיתן לכם מענה איכותי ומהיר בזמנים שתצטרכו להפעיל את הפוליסה.

היכן תוכלו לרכוש ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה שירביט?

ביטוח ביטול נסיעה של חברת שירביט ניתן לרכוש אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו. אנו בעלי ניסיון של שנים רבות בענף הביטוחים ואף מתמחים בכל הקשור בביטוחי נסיעות לחו"ל באופן מקצועי.

אצלנו יתאימו עבורכם פוליסת ביטוח איכותית ויציעו לכם את ההרחבות המתאימות לאופי הטיול שלכם. גם אצלנו השירות נמצא כערך עליון ואנו מאמינים בהתאמת פוליסת ביטוח מדויקת במחירים הוגנים.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה שירביט

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

שירביט - ביטוח חופשה
באמצעות ביטוח ביטול החופשה של שירביט תוכלו להגן על עצמכם במקרה של ביטול חופשה מכל סיבה. צרו איתנו לקבלת פרטים נוספים
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן