ביטוח נסיעות לרוסיה

ביטוח נסיעות לרוסיה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

המדינה הגדולה בעולם בעלת ערים גדולות ויפות מלאות בקלאסיקה מרהיבה והתחדשות מאז נפילת הגוש הקומוניסטי. זה הזמן לטייל ברוסיה. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לרוסיה.

ביטוח נסיעות לרוסיה - בהתאם לאופי הטיול

רוסיה הקומוניסטית הייתה שמרנית מאוד והיה בה פחות עניין עבור מטיילים, מאז שנות ה-90, כאשר נפל הגוש הקומוניסטי, המדינה נמצאת בהתחדשות בלתי פוסקת ומהווה יעד תיירותי מרהיב.

מי שמגיע לרוסיה, חייב לבקר בבירתה מוסקבה. מדובר בעיר הגדולה ברוסיה וגם בעולם ויש בה מספר מוקדים שאתם חייבים לבקר בהם. המקום המפורסם ביותר במוסקבה היא הכיכר האדומה ומעבר לכך, ניתן להנות בה מתרבות של תיאטרון וקונצרטים שמאוד מקובלים בה.

עוד יעד תיירותי היא סנט פטרסבורג או בשמותיה הקודמים לנינגרד או סטלינגרד. בעיר זו יש תעלות מים והמון גשרים וארכיטקטורה מיוחדת מאוד מתקופת הצארים של רוסיה.  רחוב הנבסקי פרוספקט הוא הרחוב המרכזי והיפה של סנט פטרסבורג בו גם מוצב מוזיאון ההרמיטאז' שבו תמצאו גם את ארמון החורף ואומנות מרהיבה. אם אתם מבקרים בסנט פטרסבורג בחורף, ודאי תראו את המקום מושלג. זה זמן מצוין לצאת אל ההרים המושלגים, להגיע לאתרי הסקי ולהנות מפעילות החורף הפופולארית ביותר שהמקום מציע. אם הגעתם למקום בקיץ, הפעילות הטובה ביותר שבה תוכלו לראות אזורים רבים בעיר, היא שייט תעלות. תוכלו לבחור בסירה קטנה או יאכטת תיירים ולהגיע למוזיאון ההרמיטאז', מבצר פטרוס פאולוס ולארמון הקיץ.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לרוסיה
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות ברוסיה ומוסקבה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​

ממה כדאי להיזהר בטיול במוסקבה וברוסיה ואיזה ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לרכוש?

כל טיול בחו"ל וגם ברוסיה מצריך משנה זהירות. לכן לפני כל טיול בחו"ל אתם דואגים לרכוש ביטוח נסיעות. לפעמים אתם מגיעים ורוכשים ביטוח באופן אוטומטי מסוכני הנסיעות כאשר אינכם יודעים באמת על מה אתם מבוטחים. אז בואו נעשה סדר בעניין זה. ביטוח נסיעות מכיל בתוכו טיפולים רפואיים עבור מצבי חירום מסוימים. הוא חשוב, אך לא תמיד מספיק. לפעמים בטיול לחו"ל אתם תעשו אטרקציות מסוכנות המצריכות ביטוח בפי עצמו. לשם כך קיימות הרחבות לביטוח. הרחבות אלו הן בתוספת תשלום והן מאפשרות לכם ליצור תמהיל מדויק של ביטוחים המותאם לטיול שתעשו.

אם הגעתם לסנט פטרסבורג בחורף ואתם חובבים סקי, חשוב שיהיה לכם הרחבת ביטוח לספורט חורף שלוקחת בחשבון מצבים של פציעות בספורט זה. אם לחילופין, הגעתם לטיול בקיץ ואתם עושים שייט תעלות, תתאים לכם יותר הרחבת ספורט אתגרי. כמו שאתם מבינים, אין צורך לרכוש את כל ההרחבות, יש צורך להתאים אותן באופן מקצועי לאטרקציות של הטיול.

הרחבה מצוינת נוספת היא הרחבת כבודה. הרחבה זו לוקחת בחשבון כי המזוודות לא מגיעות תמיד בזמן ולעיתים אף איבדו דרכן ולא הגיעו יחד אתכם. הרחבת הכבודה דואגת שיהיה לכם את האפשרות לקנות ציוד בכספי הביטוח. מומלץ להוסיף הרחבה זו לביטוח הנסיעות לרוסיה במיוחד כאשר נוסעים בחורף ויש לכם פריטים כמו מעיל וציוד חורף שעלותם יקרה.

הרחבת חובה לכל החולים במחלות כרוניות היא ביטוח נסיעות לחולים או בשמעה המקצועי "הרחבה למצב רפואי קיים". הרחבה זו לוקחת בחשבון את כל המטיילים שסובלים ממחלה כרונית המצריכה טיפול רפואי מיוחד ותרופות מרשם. מכיוון שבחו"ל אתם לא מבוטחים כמו בארץ, בביטוח הרפואי הממלכתי, כל טיפול רפואי, תרופה או אשפוז, עשויים לעלות הון. הרחבה זו מאפשרת לכם לקבל את הטיפול על חשבון כספי הביטוח.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

לסיכום, ביטוח נסיעות לרוסיה עושים רק עם סוכן ביטוח מקצועי מתחום הנסיעות לחו"ל. סוכן מיומן ידע להתאים לכם ביטוח עם הרחבות מדויקות לטיול שלכם. אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו נמצאים מיטב הסוכנים שמחכים לתת לכם הצעה משתלמת במיוחד.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לרוסיה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לטיול ברוסיה
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות ברוסיה ומוסקבה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן