ביטוח נסיעות לברזיל

ביטוח נסיעות לברזיל

שתפו את העמוד:

קרנבלים ססגוניים, יערות גשם, עולם חי עשיר, חופים מדהימים, כדורגל במיטבו, טרקים מיוחדים ונהר אמזונס משוגע. זוהי ברזיל! בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לברזיל.

ביטוח נסיעות לברזיל - בהתאם לאופי הטיול

המקום הראשון שכדאי להגיע אליו כאשר נוסעים לברזיל, זו כמובן העיר העצומה, ריו דיה ז'נרו. מדובר על עיר ענקית המכילה בתוכה את כל אוכלוסיית ישראל ואף יותר. העיר נחשבת לאחת הערים המתוירות ביותר בעולם! היא ססגונית, נמצאת בין הרים ויערות גשם, יש בה אצטדיון כדורגל מרשים שניתן לתצפת עליו מהר סוכר שנמצא מעל העיר. אם הגעתם לעיר זו בחודש פברואר, הרי שהגעתם בדיוק לקרנבל של ריו שזו אחת האטרקציות המרכזיות והצבעוניות ביותר שתראו. תהלוכות ארוכות במשך מספר ימים עם רקדנים ותחפושות המתנועעים לקצב הסמבה. בהחלט אטרקציה מרשימה.

מי שמחפש טבע פראי, חייב לעשות טיול בנהר האמזונס. מדובר על נהר באורך עצום, השני בגודלו בעולם. נהר זה יוצא מרכס האנדים וממשיך עד לאוקיאנוס האטלנטי. שם תראו טבע פראי, בעלי חיים מרתקים ותוכלו לצפות על החיים בג'ונגל. תוכלו לצאת לטיול בג'ונגל הפראי, רק שמרו על כללי זהירות וצאו יחד עם מלווה מיומן.

עוד מקום שכדאי לבקר בו היא כמובן עיר הבירה של ברזיל, סלבדור. עיר עתיקה עם מבנים היסטוריים והמון פולקלור מקומי. שם תוכלו לראות קפוארה במיטבה, מנהגים, המון מיסטיקה ומגוון של אנשים שהם צאצאים של אנשים מתקופת העבדות.

עוד עיר מעניינת בברזיל היא סאו פאולו. עיר גדולה ומאוד עשירה. העיר מורכבת מאוכלוסיית המקום יחד עם אוכלוסיית מהגרים גדולה מאוד. יש בה אירועי תרבות עשירים, מבחר גדול של מוזיאונים, מבנים עתיקים, גורדי שחקים מודרניים, שוק מרכזי צבעוני עם דוכני אוכל מעניינים ופארק עצום ויפה.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לברזיל
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בברזיל ובדרום אמריקה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​

ממה כדאי להיזהר בטיול ברזיל ובדרום אמריקה ואיזה ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לרכוש?

ברזיל מביאה אל המטיילים טבע פראי במיטבו ולכן יש בה סיכונים שחייב להיזהר מהם ולבטח את עצמכם בביטוח נסיעות לברזיל עם הרחבות מדויקות המתאימות לברזיל. מטיילים  רבים שטסים לטייל בברזיל, עושים טרק בג'ונגל האמזונס. לג'ונגל זה יוצאים המטיילים עם מלווה, אך חשוב לדעת כי הטיולים בו כרוכים בסיכונים. יש בו בורות וביצות שניתן בטעות לטבוע בהן, מפגש עם בעלי חיים מסוכנים.

אם בחרתם לטייל בג'ונגל האמזונס, חשוב שיהיו לכם שתי הרחבות נוספות בביטוח הנסיעות. הרחבה ראשונה היא ביטוח איתור וחילוץ אשר טובה עבור מקרים שבהם הלכתם לאיבוד, איבדתם את המלווה שלכם או נתקעתם באזור שאתם לא יכולים לצאת ממנו. זוהי הרחבה חשובה מאוד, אל תיקחו את הסיכון, כבר היו סיפורים על ישראלים שנתקעו מספר שבועות בג'ונגל. הרחבה נוספת ההיא עבור ספורט אתגרי הכוללת ביטוח ספורט ימי בחו"ל של שייט בנהר האמזונס שאף הוא מסוכן מאוד.

אם אתם עתידים לטייל בברזיל וידוע לכם על מחלה כרונית שמחייבת אתכם לקחת תרופות מסוימות ולקבל טיפול רפואי במקרים מסוימים, אל תגידו מה הסיכוי שדווקא בברזיל אזדקק לטיפול רפואי כזה. רכשו הרחבה למצב רפואי קיים בביטוח הנסיעות לריו דיה ז'אנרו ותהיו בטוחים שבמצב זה תוכלו לקבל סיוע רפואי מלא בעזרת כספי הביטוח.

ביטוח נסיעות מותאם אישית לפעילות באזור

ברזיל מדהימה עבור מטיילים וגם מסוכנת, חשוב לדייק יחד עם סוכן הביטוח את ביטוח הנסיעות לברזיל בעזרת הרחבות מתאימות. אצלנו באנגלמן ובניו מחכים לכם מיטב סוכני ביטוח הנסיעות אשר ישמחו לשבת יחד אתכם, לשמוע את תכנון הטיול שלכם ולהתאים עבורכם הרחבות ביטוח מדויקות במחירים מפתיעים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לברזיל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לטיול בברזיל
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בברזיל ובדרום אמריקה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן