ביטוח תאונות אישיות בחו"ל

ביטוח תאונות אישיות בחו"ל

שתפו את העמוד:

טיול או שהיה בחו"ל עלולים להביא אותנו למצבים של תאונות שונות הנגרמות בכל מיני צורות ומביאות לעיתים למצבים קשים של מוות או נכות. מקרים של מוות בחו"ל מצריכים מהקרובים לנו הוצאות הכנה לקבורה ובמקרי נכות, הוצאות על טיפולים רפואיים ושיקום.

ביטוח תאונות אישיות בחו"ל הוא כיסוי שתוכלו להוסיף לביטוח הנסיעות שלכם לחו"ל, כך תהיו מכוסים במידה וחלילה תיתקלו במצבים אלו. על כיסוי זה נדבר בכתבה הבאה.

מהו כיסוי ביטוח תאונות בחו"ל בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל?

פוליסת ביטוח תאונות אישיות בחו"ל היא כיסוי שניתן להוסיף בתוספת תשלום לביטוח הנסיעות לחו"ל הבסיסי. מדובר בכיסוי שבעזרתו ניתן לקבל פיצוי כספי במידה ונגרמה לכם תאונה במהלך הטיול שנותרתם ממנה נכים. כמו כן, במידה והתאונה גרמה למוות, היורשים של האדם הנפטר יקבלו פיצוי בזכות כיסוי זה.

הרחבת תאונות אישיות בחו"ל נחשב לביטוח תחליפי אשר מהווה תחליף לשירותים הניתנים במערכת הבריאות שלנו בישראל. בשל ההגדרה הזו, אדם שלצערו וצער משפחתו חלילה נתקל במצב של מוות בזמן תאונה או תאונה שגרמה לנכות, יוכל לקבל כיסוי מלא על הוצאות אלו ללא תלות בביטוח הבריאות שבארץ.

מצבים בהם תוכלו להפעיל את כיסוי הרחבת תאונות אישיות בחו"ל

כחלק מהרחבת תאונות אישיות בחו"ל, קיימות הגדרות מפורטות לגבי זכאות לכספי הביטוח. גם במקרה של מוות וגם במקרה של תאונה, מדברים על מצבים שבהם הנכות או המוות נגרמו כתוצאה מתאונה בלבד. כמו כן, במידה ואדם הוגדר בעל נכות קיימת ומצבו הורע בעקבות תאונה בחו"ל, גם במצב זה יהיה זכאי המבוטח לכספי הביטוח. תאונה בשפת הביטוח, היא למעשה חבלה גופנית שנגרמת על ידי גורם חיצוני אשר גרם למוות או לנכות, למעט חבלות מאלימות מילולית או פיזית.

כך לדוגמא, אדם ששבר את רגליו כתוצאה מתאונה ברכב או תאונת סקי ובעקבות זאת הפך לנכה, יוכל להפעיל את כספי הביטוח. דוגמא נוספת, אדם שנכווה ממים חמים במהלך הטיול ודבר זה גרם לו לנכות של האזור הפגוע, גם הוא יוכל לקבל את כספי הביטוח. תאונות בטיולים הם דבר יחסית שכיח ולמרות שאנו שומרים על עצמנו, עדין בטיולים בחו"ל הכוללים גם טיול בטבע שונה ומגוון עלול להיות מסוכן ולהביא לכדי תאונה. חשוב לציין כי כל מצב של תאונה יכול גם להיות יותר חמור ולגרום למוות.

כמו שאתם מבינים, ההגדרה של תאונה היא דיי אפורה מהסיבה שקיימים מקרים רבים שעלולים להביא לתוצאה של נכות או ומוות בחו"ל ועל כן מסתכלים בעיקר על התוצאה של התאונה ושאכן הגורם שלה היה גורם פתאומי וחיצוני.

הרחבה לביטוח תאונות בחו"ל
ניתן לרכוש הרחבה לביטוח הנסיעות שתיתן לכם פיצוי במקרה של פציעה או חס וחלילה למוות מעבר להחזר ההוצאות בעבור הטיפול הרפואי והפינוי. קבלו הצעה תשלים לכם את הביטוח.

גובה הכיסוי בפוליסת ביטוח תאונות אישיות בחו"ל

בפוליסת ביטוח בחו"ל של פספורט קארד, נקבעת הפרמיה לפי גיל המבוטח. אנשים הנמצאים בטווח הגילים 18-66 יוכלו לקבל פרמיה של 30,000 דולרים. טווח הגילים של 67 ומעלה יבוטח בפרמיה של 15,000 דולרים. בכל מקרה בשני הטווחים מדובר על פרמיה גבוהה שיכולה מאוד לעזור במידה ונתקלתם חלילה במצבים אלו.

חשיבותה של סוכנות ביטוח מקצועית בתחום ביטוחי הנסיעות

לסיכום, ביטוח תאונות אישיות בחו"ל הוא ביטוח חשוב מאין כמוהו מהסיבה שכל פעילות שאנו מבצעים בחו"ל עלולה באופן פתאומי להביא למצבים של מוות או נכות. לכן חשוב שלא ניקח סיכון ונוסיף לביטוח הנסיעות לחו"ל, גם את תוספת ההרחבה של ביטוח תאונות אישיות בחו"ל.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, עוסקים רבות בנושא של ביטוח נסיעות וההרחבות הנוספות לביטוח ויש לנו ניסיון של שנים בתחום. אנו נשמח ולעמוד לרשותכם ולהתאים עבורכם ביטוח נסיעות לחו"ל וגם הרחבת ביטוח תאונות אישיות בחו"ל במידת הצורך.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח תאונות בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
הרחבת תאונות אישיות בחו"ל
רכשו הרחבה לביטוח הנסיעות שתיתן לכם פיצוי במקרה של פציעה או חס וחלילה נכות או מוות מעבר להחזר ההוצאות בעבור הטיפול הרפואי והפינוי. קבלו הצעה תשלים לכם את הביטוח.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן