ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור

ביטוח ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב / ביטוח קרוואנים בחו"ל

שתפו את העמוד:

מתכננים להשכיר רכב או קרוואן בחו"ל? חשוב שתדעו שבמידה ויגרם נזק לרכב אתם תאלצו לשלם השתתפות עצמית גבוהה במיוחד לחברת ההשכרה. ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור במסגרת פוליסת ביטוח הנסיעות הוא הפתרון עבורכם. כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.

מהו ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור?

ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור הוא למעשה הרחבה בתוספת תשלום שניתן להוסיף לביטוח הנסיעות שלכם. בכל חברה להשכרת רכבים בחו"ל, המשכיר של הרכב חותם על מסמך השתתפות עצמית של חברת ההשכרה עבור מקרים שבהם קרה נזק לרכב השכור.

במידה ונגרם לרכב נזק בתקופת ההשכרה, תאלצו לשלם כסף רב על תיקונים אשר עלותם תיקבע על פי בדיקות של חברת ההשכרה בלבד. לעיתים זו יכולה להיות אפילו שריטה קטנה ברכב שעליה תשלמו מחיר גבוה מאוד שכן ההשתתפות העצמית בחברת ההשכרה יכולה להגיע לסכומים של אלפי שקלים.

הרחבת ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור מיועדת לכסות אתכם במצבים של נזק בעקבות תאונה לרכב פרטי, עד 6 טון או קרוואן. הכיסוי מכסה גם מצבים של גניבת הרכב בזמן ההשכרה בתקופת הביטוח.

החשיבות של הרחבה זו היא גדולה מאוד מהסיבה שכאשר אנו נוהגים בחו"ל, לרוב אנו לא מכירים היטב את הכבישים ואת תרבות הנהיגה, ועל כן השכיחות לתאונות הפוגעות ברכב המושכר הוא דיי גבוה.כיסוי ביטול השתתפות עצמית יוכל להוות רשת ביטחון אשר תשלם את הכספים ששילמתם לחברת ההשכרה בגין הפגיעות של הרכב בהתאם לתנאי הפוליסה.

ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב בחו"ל​
תאונה עם רכב שכור בחו"ל היא דבר לא נעים. למדו כיצד תוכלו להימנע מהשתתפות עצמית גבוהה של חברות ההשכרה בחו"ל באמצעות כיסוי לביטוח השתתפות עצמית בהשכרת רכב.​

ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחברת ההשכרה או בחברת ביטוח?

רכישת סעיף ביטול השתתפות עצמית ברכבי השכרה וקראוונים ניתן לבצע בשני אופנים:

  •  רכישת סעיף הרחבה לביטול השתתפות עצמית בחברות השכרת הרכב.
  • רכישת הרחבה לביטוח נסיעות בחברות הביטוח.

כאשר עושים ביטוח בחברות השכרת הרכב, לרוב עושים זאת בעת ההשכרה. המשמעות היא שהעלות של ביטול השתתפות עצמית במקרים אלו היא גבוהה מאוד, לעומת כיסוי ביטוחי דרך חברת הביטוח אשר ברוב המקרים הרבה יותר משתלם מהאופציה הראשונה.

כמו כן, קיימות חברות השכרה שביטוח זה כלל לא קיים או שהוא מבטח רק על מקרים ספציפיים. כיסוי ביטול השתתפות עצמית בחברת ביטוח (כהרחבה לביטוח נסיעות), תאפשר למבוטחים כיסוי ביטוחי מיטבי ומספיק רחב שכולל מספר מקרים שעלולים לקרות.

ביטוח השכרת קראוון בחו"ל

מה כלול בתוך הרחבת ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור?

הערות חשובות:

  • לעיתים ניתן לרכוש כיסוי זה בחברת השכרת הרכב – מומלץ לבצע השוואת מחירים.
  • מתוך תנאי הפוליסה של פספורטכארד.

מה לא מכוסה?

האם כדאי לרכוש כיסוי ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור?

ביטוח רכב וקראוון שכור בחו"ל (של חברת ההשכרה) הוא כיסוי חשוב מאוד שמוצע כברירת מחדל בהשכרת ההשכרה. חשוב לשים בחוזה ההשכרה לסעיפים המדברים על גובה ההשתתפות העצמית בנזק.

ביטוח ביטול השתתפות עצמית טוב, הוא כזה שבמקרה של נזק תוכלו להפעיל אותו מבלי שתצטרכו לעשות יותר מידי פעולות והוא יספק לכם שקט נפשי בעת הנסיעה ברכב השכור.

לסיכום, השכרת רכב בחו"ל מגיעה עם סיכונים רבים שעלולים לקרות במהלך נסיעתכם בו בחו"ל. חברת ההשכרה תדרוש על נזקים אלו תשלום גבוה כאשר תחזירו את הרכב. על מנת שיהיה לכם גיבוי תשלום במקרים אלו, מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות הרחבת כיסוי ביטול השתתפות עצמית שישלם את הנזקים שנגרמו לרכב.

כיסוי ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור הוא לרוב כיסוי יקר ולכן הדרך הנכונה והמשתלמת ביותר לבטח את עצמכם היא דרך סוכן ביטוח אשר עוסק בביטוח נסיעות. סוכן ביטוח מקצועי ידע להפנות אתכם לפוליסת הביטוח שהכי משתלמת מבחינת המחיר וגם נותנת לכם כיסוי מלא ורחב למספר מקרים של נזקים.

אם אתם צפויים לנסוע לחו"ל בקרוב ולהשכיר רכב, פנו אלינו לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו ואנו נדאג עבורכם לפוליסה משתלמת.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב בחו"ל
תאונה עם רכב שכור בחו"ל היא דבר לא נעים. למדו כיצד תוכלו להימנע מהשתתפות עצמית גבוהה של חברות ההשכרה בחו"ל באמצעות כיסוי לביטוח השתתפות עצמית בהשכרת רכב.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן