ביטוח נסיעות לנשים בהריון

ביטוח נסיעות לנשים בהריון

שתפו את העמוד:

חופשה ידועה כיום כאחת התרופות השכיחות ליצירת רוגע בגופנו ולכן נשים רבות נכנסות להריון דווקא בזמן חופשה. בחופשה בחו"ל אנו לעיתים עושות פעילויות נוספות מעבר לשהיה בחוף הים ובמלון. אטרקציות מסוימות ומסלולי טיולים הם גורם מאמץ לגוף שעלול לסכן הריון צעיר עד שבוע 12. כמו כן, קיימים גם מצבים מסוכנים לנשים בהריון מתקדם.

על מנת להיות מבוטחים רפואית במצבים מיוחדים אלו, ניתן לבקש מסוכן הביטוח להרחיב את פוליסת הביטוח לביטוח נסיעות לחו"ל בהריון. מהו כיסוי ביטוח הריון בחו"ל ומה חובה לדעת? במאמר הבא:

מהו כיסוי ביטוח הריון בחו"ל בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר כיסוי הוצאות רפואיות בחירום במהלך שהיה בחו"ל. כאשר לאדם יש מצב רפואי אשר מהווה סיכון מוגבר לחברת הביטוח, חברת הביטוח תבקש מהמבוטח פרמיה (מחיר) נוסף בגין הכיסוי, כך זה עובד לגבי הריון בחו"ל.

אם אתם זוג שמתכנן כניסה להריון ויש סיכוי כי תיכנסו להריון בזמן הטיול, אל תהססו ורכשו ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון שיוכל לתת לכם מענה רפואי בעת הצורך.

חשוב לדעת, בכל הקשור לסיכוני ההריון בחו"ל – חברות הביטוח בישראל ביצעו חלוקה לשתי קבוצות.

  • הריון שלא התגלה עד שבוע 12.
  • הריון שכן התגלה עד שבוע 32.

מהו כיסוי הריון עד שבוע 12?

כיסוי הריון עד שבוע 12 הוא הרחבה לביטוח הנסיעות לחו"ל אשר מבטח את האישה בגין הוצאות רפואיות במצבי חירום.

מה שמיוחד בביטוח זה, שהוא מבטח גם נשים שגילו את ההריון בזמן הטיול במידה והן נמצאות בשבועות ראשוניים ועד שבוע 12 להריון. חשוב לציין שכדי להפעיל את הביטוח, על האישה לדאוג לאבחנה רפואית שאכן קיים הריון.

כיום כל חברות הביטוח חייבות לבטח נשים בגין הריון שהתגלה בחו"ל עד שבוע 12 וללא תוספת תשלום.

כיסויים רלוונטיים לביטוח הריון עד שבוע 12

מקרים חריגים שבגינם לא ניתן להפעיל את הביטוח

הרחבה לביטוח הריון בפוליסת ביטוח נסיעות
כאשר טסים לחו"ל בהריון חשוב לרכוש הרחבת כיסוי להריון בכדי לאפשר טיפולי חירום. צרו קשר עם המומחים שלנו לקבלת הצעה אישית עם כיסוי ביטוח להריון בחו"ל.

מהו כיסוי הרחבת הריון בחו"ל (עד שבוע 32) והריון שהתגלה לפני הנסיעה?

לכיסוי הריון עד שבוע 12 שהתגלה בחו"ל כפי שכתבנו מכוסה במסגרת פוליסת ביטוח הנסיעות הסטנדרטית המאושרת על ידי משרד האוצר אשר מחייבת את כל חברות הביטוח לעמוד בתנאי זה. 

במידה וההריון התגלה לפני הנסיעה או שיש הריון מתקדם יותר – חובה להוסיף הרחבה לפוליסת הנסיעות בתשלום שנקראת הרחבת ביטוח הריון בחו"ל. הרחבה זו למעשה מבטחת נשים בהריון עד שבוע 32 בגין הוצאות רפואיות במקרים בהם חלה החמרה בלתי צפויה במהלך ההריון שלהן והן חייבות לקבל טיפול רפואי מיידי בחו"ל.

ללא הרחבה זו, חברות הביטוח לא יכסו אירועיים רפואיים שנבעו מהריון בחו"ל.

הכיסויים הרלוונטיים לכיסוי הרחבת הריון בחו"ל

מקרים חריגים שבגינם לא ניתן להפעיל את הביטוח

הערות חשובות:

  • כפוף לתנאי הפוליסה.
  • במקרים של הריון בסיכון, חובה לעשות חיתום מול חברת הביטוח.

שאלות נפוצות בנושא ביטוח הריון בחו"ל

אספנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר בנושא ביטוח הריון בחו"ל. לחצו על נושא להרחבה:

כולם מכירים את המשפט הידוע שהריון הוא לא מחלה, אך הריון צעיר בהחלט מביא נשים בהריון להרגיש עייפות יותר מהרגיל, לחוות בחילות והקאות לאורך היום וגם חולשה כללית. במצבים בהם אישה בהריון לא מפסיקה להקיא, היא עלולה לחוות התייבשות, דבר שמסכן אותה ואת העובר הצעיר שגדל בבטנה. ואם היא נמצאת בטיול בחו"ל שבו מטיילים במשך היום ופחות נחים, מצב זה עלול להיות מאוד מסוכן ומצריך טיפול רפואי מיידי. 

כמו כן, ידוע כי אצל חלק מהנשים בזמן הריון צעיר, בשבועות הראשונים ועד שבוע שתיים עשרה, חלים דימומים עדינים. כאשר הדימום הוא מועט, לרוב אין סיבה לדאגה, אך דימום קצת יותר חזק עלול להצביע על מצב של הפלה מאיימת. הפלה היא מצב שבו תוכן הרחם הכולל את העובר נפלט החוצה. זה מצב הכולל כאבים חזקים ודימום רב. אישה שעוברת הפלה צריכה לקבל טיפול רפואי מיידי ולוודא שכל תוכן הרחם יצא במלואו ולא נשארו חלקים ממנו, אחרת מדובר במצב מסוכן שיכול לגרום חלילה לכריתה של הרחם או השחלות. כמו כן, במידה ולא התבצעה הפלה וזהו הריון רצוי, טיפול רפואי מיידי יכול לעזור מאוד בשמירה על ההריון הצעיר. הפלות או הפלה מאיימת הם מצבים שעלולים לקרות בטיול בחו"ל במיוחד אם מדובר בטיול שבו יש מסלולי הליכה ארוכים ומאמץ רב.

לצערנו, ברגע יציאתנו מהארץ לחו"ל, ביטוחי הבריאות הממלכתיים אינם תקפים ואם חלילה אנו צריכים טיפול רפואי בחו"ל, עלינו להפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל שרכשנו לפני הטיסה. ביטוח הנסיעות לחו"ל מבטח אותנו במצבי חירום מסוימים המצריכים טיפול רפואי, אך אינו תקף למצבי חירום בזמן הריון. על מנת שתהיו מכוסים גם בביטוח זה, עליכם לרכוש הרחבה לפוליסת הביטוח המבטחת אתכן גם על טיפולים רפואיים בעת הריון.

אחת הסוגיות שנשים בהריון בודקות רבות לפני טיסה לחו"ל היא האם הטיסה מסכנת אותן ועד איזה שבוע אפשר לטוס ולבטח את עצמן בביטוח טיסה בהריון. חשוב לציין כי אין מחקרים שהוכיחו כי הטיסה מסכנת את האישה, אלא מצבים רפואיים קיימים הם אלו שמסכנים אותה. כך לדוגמא, אם אישה בהריון מכפילה את נפח הדם שלה, חוסר תזוזה בטיסה וישיבה ארוכה עלולה לגרום לפקקת ורידים וכרישי דם. סיכון זה הוא נדיר מאוד, אך קיים. עוד סיכון שקיים בטיסה הוא שתתפתח לידה במהלך הטיסה ולכן הביטוחים לנשים בהריון תקפים עד שבוע 32.

חשיבותה של סוכנות ביטוח מקצועית בתחום ביטוחי הנסיעות

כמו שאתם מבינים לביטוח נסיעות בהריון קיימת משמעות רבה בשמירה על הריון קיים גם כשמדובר בהריון צעיר וגם בשבועות מתקדמים יותר של ההריון. זהו ביטוח הכרחי במצבים שבהם האישה חייבת לקבל טיפול רפואי. טיפול זה עשוי להציל את חיי האם וחיי העובר שגדל בבטנה. אם אתן לפני נסיעה לחו"ל וקיים סיכוי כי תיכנסו להריון, חשוב מאוד שתדברו על כך עם סוכן הביטוח שלכן.

כמו כן, חשוב כי סוכן הביטוח שיבטח אתכן יהיה סוכן מיומן שמכיר היטב את הנושא וידע לעזור לכן להרכיב ביטוח נסיעות לחו"ל בהריון מותאם אישית בכדי להימנע ממצבים של אי כיסוי במידת הצורך.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח הריון בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות עם הרחבה להריון
כאשר טסים לחו"ל בהריון חשוב לרכוש הרחבת כיסוי להריון בכדי לאפשר טיפולי חירום. צרו קשר עם המומחים שלנו לקבלת הצעה אישית עם כיסוי ביטוח להריון בחו"ל.​
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן