ביטוח נסיעות לאנדורה

ביטוח נסיעות לאנדורה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

הנסיכות אנדורה היא יעד מיוחד במינו עבור מטיילים והיא יעד סקי מרכזי בפירנאים בין ספרד לצרפת. לפני שאתם נוסעים לאנדורה, כדאי לרכוש ביטוח לאנדורה, עליו נדבר בכתבה הבאה.

ביטוח טיול באנדורה - בהתאם לאטרקציות המובילות

אנדורה היא יעד קסום עבור מטיילים. מדובר כל נסיכות קטנה באזור הפרינאים שנמצאת בדיוק בגבול המזרחי בין צרפת לספרד. רוב המטיילים שמגיעים לאנדורה, מגיעים אליה על מנת לעשות סקי. ספורט זה נפוץ מאוד באזור הפרינאים ולכן הוא מאופיין גם באנדורה.

מטיילים שבאו לעשות סקי ומעוניינים לטייל גם באזורים נוספים, יוכלו להשכיר רכב, לנסוע כשלוש שעות ולהגיע לעיר הקתלונית ברצלונה. בדרך תעברו בין כפרים קטנים ומיוחדים של התושבים הקתלונים.

באנדורה קיימים שני אתרי סקי גדולים. האתר הראשון הוא גראנד ואלירה שנמצא קרוב לגבול הצרפתי. באתר זה יש 200 ק"מ של מסלולי סקי. האתר השני נקרא ואל נורד שקרוב יותר לגבול הספרדי ובו 65 ק"מ של מסלולים.

מעבר לאתרי הסקי, אנדורה מציעה למטייליה קניות איכותיות במיוחד בקניונים השונים ואופנה מיוחדת ויפה. ומה שהכי נחמד עבור מטיילים שבנסיכות לא מחייבים על מע"מ ולכן מטיילים רבים מעוניינים לקנות בה.

אחת העיירות באנדורה נקראת אנדורה לה וולה, זו למעשה עיר הבירה של הנסיכות והיא מציעה למטיילים ומבקרים סיורים בעיר העתיקה, כנסיות מיוחדות ואירועי פסטיבלים מיוחדים שמתרחשים בפיאצה של העיר.

אתר מיוחד במינו הוא ספא קלדיאה. שכולל 6000 מר' של בריכות פנימיות וחיצוניות, מרחצאות מיוחדים ומסאג' מפנק מסוגים שונים.

מטיילים שמחפשים טבע, ישמחו לגלות שאנדורה מציעה למטייליה גם אזורי טבע נהדרים. תוכלו להנות באגם דנגולאסטרס מפיקניק נחמד ומסלולי טיול מקסימים.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאנדורה
כאשר אתם נוסעים לטיול באנדורה חשוב מאוד שתדאגו לכסות את עצמכם בביטוח נסיעות המתאים לאטרקציות השונות שיש ליעד זה להציע. פנו אלינו ונשמח לסייע בהתאמת הביטוח.

ממה כדאי להיזהר באנדורה ואיזה ביטוח צריך לרכוש?

ביטוח הנסיעות לחו"ל אנדורה, מבטח אתכם במצבים רפואיים מסוימים והוא מכיל כיסויים ספציפיים שהוגדרו בתוך הפוליסה.  כאשר אנו מטיילים בחו"ל ביעדים שונים, כל טיול מביא עימו סיכונים שמתאימים למקום ולכן חשוב להוסיף הרחבות לביטוח שמתאימות לטיול שלכם.

ביטוח לסקי באנדורה

רוב המטיילים שמגיעים לאנדורה, מגיעים לעשות בה סקי. פעילות ספורטיבית כמו סקי מביאה עימה סיכונים רבים. מדובר בספורט שמצריך תרגול רב, מטיילים שזו הפעם הראשונה שלהם והם אינם מנוסים, עלולים לחוות נפילות רבות. נפילה בעת סקי היא דבר שכיח גם עבור מי שמנוסה בכך, סוד הקסם טמון בצורת הנפילה. נפילה שאינה נכונה עלולה להביא לשבירת גפיים. על מנת להיות מכוסים רפואית מפגיעות הסקי, מוטב שיהיה לכם ביטוח לספורט חורף וסקי.

כיסוי לביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב באנדורה

בנוסף, אם שכרתם רכב באנדורה על מנת לצאת מעט מהעיר ולהגיע למקומות נוספים כמו הכפרים הקתלונים שליד או ברצלונה, מוטב שיהיה לכם ביטול השתתפות עצמית בהשכרת רכב על מנת שתהיו מכוסים במקרים שבהם קרתה לכם תאונה עם הרכב ולא תאלצו לשלם השתתפות עצמית גבוהה לחברת ההשכרה.

ביטוח לציוד שאתם לוקחים עמכם

כמו כן, אם לקחתם לטיול באנדורה ציוד יקר כמו מצלמה או פלאפון, חשוב שתבטחו אותם בביטוח מצלמה וביטוח טלפון נייד שהינם הרחבות נוספות שיעזרו לכם כספית במצבים שבהם הם נגנבו. כמו כן, חשוב לבטח את הכבודה שלכם בפני מקרים בהם הכבודה לא הגיעה בעקבות מחדל של חברת התעופה, גניבת פריטים מתוך המזוודות ועוד..

ביטוח מותאם אישית לנסיעה לאנדורה

לסיכום, אם אתם נוסעים לאנדורה לחופשת סקי או למסע קניות כיפי במיוחד, זה הזמן לפנות אלינו לסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו. אנו נדאג לתת לכם שירות מקצועי ונתאים עבורכם את ביטוח הנסיעות לאנדורה עם ההרחבות המתאימות.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאנדורה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לאנדורה
כאשר אתם נוסעים לטיול באנדורה חשוב מאוד שתדאגו לכסות את עצמכם בביטוח נסיעות המתאים לאטרקציות השונות שיש ליעד זה להציע. פנו אלינו ונשמח לסייע בהתאמת הביטוח.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן