ביטוח נסיעות לסיני

ביטוח נסיעות לסיני

שתפו את העמוד:

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי ליהנות מחופשה בראש שקט חשוב לזכור כי כאשר חוצים את הגבול לסיני, הביטוח הרפואי הישראלי אינו תקף, לכן יש לרכוש מראש ביטוח נסיעות לסיני.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מאפייני ביטוח נסיעות לסיני

ביטוח נסיעות לחול לסיני הוא ביטוח נסיעות לחו"ל לכל דבר ועניין, הפוליסה כוללת כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל בעת אשפוז, פינוי יבשתי או אווירי (בכפוף לתנאי הפוליסה המשווקת על ידי חברת הביטוח), כיסוי הוצאות רפואיות ללא אשפוז, תרופות, המשך טיפול בישראל עקב תאונה בסיני ועוד. 

חשוב לשים לב לגבול האחריות שהחברה המבטחת מציעה, לדמי ההשתתפות העצמית ויש לבדוק היטב מהם החריגים בפרקי הפוליסה ואלו הרחבות כלולות.

בהתאם לצורך חשוב לרכוש הרחבות לפוליסה, למשל הרחבה לכבודה, לספורט אתגרי, לספורט ימי, להחמרה של מצב רפואי קיים וכיוצא בזה. מומלץ לכל ישראלי המתכנן לנפוש בסיני להוסיף לפוליסה גם הרחבות כגון איתור, חיפוש וחילוץ, והרחבה בגין אובדן או גניבה של טלפון נייד, מצלמה, מחשב וכדומה.

חשוב להדגיש כי ביטוח נסיעות למצרים ולסיני מעניק שקט נפשי וכיסוי רחב ומקיף למגוון רחב של אירועים.

אמנם, רוב הישראלים לא טסים לסיני אלא חוצים את הגבול רגלית או ברכבם, אך ברגע בו עוברים את הגבול בטאבה חשופים לסיכונים רבים ומשמעותיים, אך יש גם סיכונים ותרחישים מסוכנים האופייניים לחצי האי סיני, על אחת כמה וכמה אם מתכננים פעילויות אתגריות במהלך החופשה במקום.

כמו כן, לא ניתן לסמוך על שירותי הרפואה המקומיים בסיני, אין בית חולים קרוב והמרחק לבית החולים באילת עלול להיות קריטי בשעת חירום, לכן הפוליסה חייבת לכלול הרחבות נחוצות כמו פינוי יבשתי ואווירי, חיפוש וחילוץ וכדומה.

הצעה לביטוח נסיעות לסיני ומצרים
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

ביטוח ספורט ימי לנופשים בסיני

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לסיני חשוב לקרוא היטב את הפוליסה ולבדוק אלו הרחבות כלולות בביטוח. אחת ההרחבות החשובות ביותר לכל מי שמתכנן חופשה בסיני עם אטרקציות אתגריות היא הרחבה לספורט אתגרי ימי.

ביטוח ספורט ימי מכסה פעילויות אתגריות כגון אופנוע ים, סקי מים, קייט סרפינג, קיאקים, וויקבורד, צלילה, מצנח גלישה ועוד.

ביטוח נסיעות לסיני

במהלך החופשה בסיני רוב התיירים עוסקים בספורט אתגרי ימי כתחביב, יש נופשים השוכרים קיאקים או גלשני רוח, אחרים שוכרים ציוד כדי לצלול באתרי הצלילה הנפלאים ברחבי סיני, ויש אטרקציות רבות הקוסמות לנופשים כמו מצנחי רחיפה, אופנועי ים וכדומה, לכן אין לוותר על ההרחבה לספורט ימי. 

אגב, אם אתם עוסקים בספורט אתגרי ימי כמקצוע, יש לחברות הביטוח פתרונות מקצועיים לכך, ומומלץ לפנות לסוכן הביטוח שלכם כדי לבחור את ההרחבה המתאימה.

ביטוח ספורט אתגרי לחובבים

חופשה בסיני מאפשרת לישראלים לנפוש במרחק קצר מהבית, בעלות משתלמת ואטרקטיבית, וליהנות משפע חוויות ואטרקציות. אם בעבר הישראלים נפשו בעיקר בחושות והתמקדו בעיקר בשיזוף ושנרקול, כיום התיירות בחצי האי סיני מפותחת, יש מלונות איכותיים, מועדוני ספורט ימי, חברות המציעות טיולי ג'יפים ורכיבה על גמלים ועוד.

חשוב לזכור כי ביטוח נסיעות לחו"ל לא מכסה ספורט אתגרי כברירת מחדל בפוליסה הבסיסית ויש לרכוש הרחבה חשובה זו. יודגש כי גם טיולי רכיבה על גמלים מחייבים ביטוח ספורט אתגרי, כמו גם פעילויות כגון טיולי ג'יפים, סנפלינג, טיפוס וכדומה.

לכן, כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לסיני עם הרחבה לספורט אתגרי עליכם לעיין בקפידה בענפי הפעילות האתגרית שהפוליסה מכסה, כמו כן חשוב לשים לב לגבול אחריות המבטח, להשתתפות העצמית וכמובן, רצוי להתייעץ עם סוכן ביטוח מיומן המכיר את תנאי הפוליסות השונות ואת יעד הנסיעה בצורה יסודית.

ביטוח איתור, חיפוש וחילוץ בסיני

כאשר מתכננים נסיעה לסיני חשוב להתייחס לסכנות ולתרחישים קיצוניים העלולים לקרות לכל אחד ואחת. כדאי להתייחס גם להתראות של המטה לביטחון לאומי, למרות שישראלים רבים מתעלמים מאזהרת המסע הכמעט קבועה של המטה ובוחרים לנפוש בסיני. 

בגלל אופי הטיול בסיני והפעילויות האתגריות המוצעות לנופשים, אין לוותר על ביטוח איתור חיפוש וחילוץ, וכדאי לזכור כי תנאי השטח ומזג האוויר בסיני קיצוניים, לכן איתור וחילוץ המבוטח בזמן הוא קריטי לבריאותו ולחייו של המבוטח.

לאחרונה, חברת פספורטכארד הרחיבה את הפוליסה שלה לכיסוי איתור חיפוש וחילוץ ביעדים כמו סיני, ירדן וכד' ומכסה חיפוש ואיתור של מבוטח שאבדו עקבותיו בעקבות אירועים כמו אסונות טבע, אירועי טרור וכד'.

הרחבה לכיסוי גניבת טלפון נייד, מצלמה ומחשב נייד

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לסיני עליכם לשקול אם תרצו לרכוש כיסוי בגין גניבת או אובדן טלפון נייד, בדרך כלל יש לרכוש הרחבה זו בתשלום. אם אתם מתכננים לקחת עמכם לחופשה בסיני גם מצלמה יקרת ערך או מחשב נייד, מומלץ להרחיב את הפוליסה עם כיסויים מתאימים.

יחד עם זאת, עליכם לקרוא בעיון את התחייבות המבטח ולבדוק מהם גבולות האחריות של חברת הביטוח, והאם יש השתתפות עצמית ואת תנאי הפוליסה.

לרוב שכאשר מדובר על גניבה של פריטים יקרי ערך (מחשב, טלפון, מצלמה וכד') חשוב שתדעו שבכדי לקבל פיצוי תזדקקו לשלוח לחברת הביטוח אישור משטרה מקומי המאשר את גניבת החפצים.

צוות סוכנות ביטוח אנגלמן ובניו מלווה אתכם בארץ ובחו"ל, נשמח להתאים עבורכם ביטוח נסיעות לסיני בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי, למידע נוסף ולהזמנות התקשרו עכשיו!

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לסיני

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לסיני
חצי האי סיני מושך אליו מטיילים רבים שנהנים משלל פעילויות כמו ספורט ימי, רכיבה על גמלים וסוסים וכד' המצריכים ביטוח נסיעות לחו"ל מיוחד. פנו לצוות המומחים שלנו להרכבת ביטוח אישי בהתאם לנסיעה שלכם.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן