ביטוח נסיעות לפולין

ביטוח נסיעות לפולין

שתפו את העמוד:

פולין היא אחת המדינות היפות באירופה. יש בה נופים מדהימים, כפרים קטנים וציוריים, פארקים, אגמים, יערות והיסטוריה יהודית ענפה. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לפולין וביטוח למסע לפולין.

ביטוח לטיול בפולין ולמסע בעקבות השואה

העיר המתוירת ביותר בפולין שהיא במקרה גם העיר בירה שלה, היא וורשה. מדובר על עיר מאוד מיוחדת עבור יהודי פולין שחיו בה. תוכלו לראות בעיר שרידים של התרבות היהודית שהתנהלה במקום לפני מלחמת העולם השנייה כמו בית כנסת נוז'יק ששרד את המלחמה ובית הקברות היהודי. מעבר לשרידים היהודיים שבעיר, תוכלו גם לבקר בארמון המלוכה ההיסטורי ובגן סאסקי הנמצא אף הוא באזור הארמון.

ביטוח למסע לפולין

נכון, יש הרבה מקומות הכוללים זוועות רבות עבור העם היהודי בפולין, אך גם יש מקומות שניתן לעשות בהם טיול נעים, פחות עצוב במקומות אחרים בפולין. תוכלו לדוגמא להגיע לכפרים של פולין, להיכנס למוזיאון האתנוגרפי ולהכיר את החיים של הפולנים בכפרים. כמו כן, תוכלו לבקר במערת המלח ולראות פסלים ודמויות שנוצרו ממלח. תוכלו גם לבקר בכפר זיליפיה ולהתרשם מהציורים המעוטרים על בתי הכפר.

מי שמחפש להנות מבילויים וקניות בפולין, ישמח לבקר בעיר קטוביץ. מדובר בעיר עם חיי תרבות מפוארים, אדריכלות מודרנית מיוחדת והמון אזורי שופינג. זה הזמן לצאת קצת מהמקומות הכואבים שבפולין לאזורים שמחים יותר.

מי שמלחמת העולם השנייה מעניינת אותו ובפרט כל הנושא של שואת היהודים, יוכל להגיע לסיור בגטו הגדול ביותר שידעה המלחמה, גטו וורשה. תוכלו לשמוע את סיפור מרד גטו וורשה ולבקר במוזיאון החדש על יהדות פולין. זהו יעד היסטורי עצוב ומרתק שמגיעים אליו גם במסעות לפולין עבור תלמידי בית הספר והצבא.

מי שאוהב לטייל בערים גדולות, ישמח לבקר בלודג'. מדובר על עיר גדולה מאוד ותעשייתית. תעשיית הטקסטיל היא התעשייה הגדולה ביותר בעיר הזו והיא אחד המאפיינים של העיר כבר שנים רבות. לפני שואת היהודים, רבים מהם לקחו חלק גדול בהצלחה של התעשייה הזו. מי שנמצא במסע לפולין, יוכל לבקר בתחנת הרכבת המפורסמת שממנה יצאו משלוחים מגטו לודג' למחנות עבודה ומחנות ההשמדה. כיום במקום יש אתר הנצחה מיוחד.

ביטוח לטיול במחנות ההשמדה בפולין

אחד המקומות שישראלים מחכים להגיע אליו במהלך מסע לפולין הוא כמובן מחנה ההשמדה אושוויץ בירקנאו שבו התרחשו הזוועות הנוראיים ביותר במהלך המלחמה. במקום זה נרצחו יותר ממיליון יהודים והוא מבטא את הזוועות בצורה הנוראית והאותנטית ביותר שיכולה להיות. המקום נשאר כמו שהיה וניתן לראות את הביתנים שבהם ישנו האסירים, תאי הגזים והמון נישות שבהם אוחסנו בגדים, נעליים וכל החפצים של הנרצחים.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לפולין
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בפולין ובורשה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

סיכונים ופתרונות ביטוח לנסיעה לפולין ומסע בעקבות השואה

פולין למטייל היא כמו כל מדינה שבה יש סיכונים שאנו כאנשים שלא חיים בה באופן קבוע, פחות מכירים. חשוב לבחון ולבדוק את פולין כיעד טיול ואל מול אלו סיכונים אנו עתידים לעמוד, על מנת להתכונן אליה מבחינת ביטוח הנסיעות לפולין.

ביטוח הנסיעות הרגיל הוא ביטוח נסיעות הדואג לקבלת טיפול רפואי במצבי חירום, שכן ברגע שאנו יוצאים מישראל, ביטוח הבריאות שלנו בארץ אינו תקף. אך יש המון סיכונים שלא נכללים תחת ביטוח זה ועלינו להוסיף הרחבות נוספות בתשלום לסיכונים הצפויים לנו.

תופעת הכייסות בפולין היא תופעה מוכרת והדבר שהכי קל לגנוב ולהרוויח עליו הוא כמובן הטלפון הנייד. טלפונים ניידים הם מכשירים בעלות גבוהה והם חשובים לנו כיום מאוד, כי מעבר למכשיר ליצירת קשר, הם משמשים אותנו להמון דברים אישיים אחרים. תלמידים שיוצאים למסע לפולין ברוב המקרים מגיעים עם הסמארטפון שלהם לטיול. לכן כאשר נוסעים לפולין, מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות לפולין גם הרחבת ביטוח טלפון בחו"ל.

ביטוח נסיעות למסע לפולין
המסע לפולין מלווה במספר סיכונים שחשוב לבטח על מנת לחזור בבטחה לישראל. קבלו הצעה לביטוח נסיעות ייעודי לנוסעים לפולין.

בפולין מטיילים יהודים בגילים מגוונים המגיעים לטיול שורשים ובין היתר למסע לפולין. לעיתים מדובר באנשים מבוגרים בעלי מחלות רקע כמו מחלות לב, סכרת וכדומה. ידוע כי ברגעי לחץ התסמינים של מחלות אלו עלולים לצוף או להחריף. טיול בפולין שבו נראות הזוועות הגדולות ביותר שידע העולם עלול להביא למצבים רגשיים ותחושות מאוד קשות שעלולות לגרום לאדם לחוות מצב רפואי לא טוב. מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות למסע לפולין גם הרחבת ביטוח למצב רפואי קיים על מנת שתוכלו לקבל סיוע רפואי המותאם למחלה שלכם.

פולין היא מדינה אירופאית שמתאימה מאוד לטיולים קלים ונעימים. זוגות ונשים בהריון אוהבים לפקוד את היעד הזה. הריון הוא מצב עדין שרגשות קשים עלולים להביא את האישה למצב של צירים מוקדמים וסיבוכי הריון. אם את בהריון ואת עתידה לטייל בפולין ולהגיע לשרידים מהמלחמה, מומלץ שיהיה לך הרחבת ביטוח לנשים בהריון לכל מצב שלא יהיה.

הרחבה נוספת שכדאי להוסיף לביטוח הנסיעות למסע בפולין היא ביטוח כבודה. פולין היא ארץ קרה מאוד ולרוב אנו נביא עמנו במזוודה לבוש מותאם. במידה והמזוודה שלנו מאחרת לבוא, מומלץ שיהיה לכם ביטוח כבודה שיאפשר לכם קנייה של ביגוד חם עד שתגיע המזוודה.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

אם אתם עתידים בקרוב לצאת למסע לפולין או לטיול בפולין, זה בדיוק הזמן לשוחח עם סוכן ביטוח מקצועי בתחום הנסיעות. סוכן ביטוח מיומן, ידע לצפות את הסיכונים ולהתאים לכם ביטוח עם ההרחבות המתאימות.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מכירים היטב את המסעות לפולין ויודעים עם מה המטיילים מתמודדים, אנו נוכל להציע לכם ביטוח נסיעות למסע לפולין עם ההרחבות המתאימות ובמחירים משתלמים.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לפולין

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לפולין
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בפולין ובורשה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן