ביטוח נסיעות לפינלנד

ביטוח נסיעות לפינלנד

שתפו את העמוד:

פינלנד היפיפייה מלאת איים, אגמים וזוהר צפוני אחד שלא כדאי לפספס. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לפינלנד.

ביטוח לטיול בפינלנד

פינלנד היא מדינה אירופאית השוכנת בצפון אירופה. מדובר על מדינה מאוד מיוחדת בנוף שלה ומטיילים רבים אוהבים לטייל בה בדיוק מהסיבה הזו. למדינה יש אלפי אגמים ואיים שבחורף שנמשך כשבעה חודשים הם קפואים ובחודשי האביב והקיץ שנמשכים ממאי ועד ספטמבר, הם נמסים.

אחד האזורים היפים של פינלנד הוא ללא ספק לפלנד. מאה קילומטרים של שלווה ורוגע. מדובר באזור קסום ביופיו, מלא בסיפורי אגדות מיוחדים שודאי שמעתם לפחות על אחד מהם. מה שמיוחד באזור הזה הוא הקרבה לקוטב הצפוני שבו השמש בקיץ לא שוקעת ובחורף היא לא זורחת ויש חושך. לפלנד היא חבל ארץ שחלק אחד שלו נמצא בשליטה של פינלנד, יש בו אוכלוסייה דלילה יחסית, טבע פראי ואזורים רבים שניתן לטייל בהם. אחת האטרקציות של לפלנד שמושכת אליה המון תיירים היא כמובן הזוהר הצפוני. תופעת טבע נדירה המתרחשת באופן טבעי בין חודשים פברואר למרץ. בזמן זה השמיים באזור מוארים בגוונים ירוקים, כחולים, אדומים וסגולים. מחזה מרהיב שלא תראו בשום מקום אחר בעולם. מעבר לזוהר הצפוני יש עוד מספר אתרים שכדאי לראות בלפלנד כמו המסעדה בארמון הקרח ואולי לעשות מסע אופנועי שלג בכל האזור.

ביטוח נסיעות להלסינקי

עיר נוספת בפינלנד היא הלסינקי שהיא גם עיר הבירה בעלת האופי העירוני ביחס לשאר האזורים של פינלנד. תוכלו לצאת לטיולים עירוניים, לשוט באגמים שבסביבה ואפילו לראות מספר חיות בר כמו דובים או כלבי ים שלא רואים כל יום. בהלסינקי תוכלו גם לבקר בשוק המרכזי או בכנסיית הסלע שכולה חצובה בתוך סלע אחד ענק.

מי שמגיע עם הילדים לפינלנד, ישמח מאוד לדעת כי המקום הוא גן עדן למשפחות. תוכלו לבקר בפארק השעשועים סארקאניימי, במוזיאון המומינים, במוזיאון הטבע הפרא היסטורי ואפילו לעשות מספר לילות בבקתה ביער ליד הנהר.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לפינלנד
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בפולין ובהלסינקי. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

סיכונים ופתרונות ביטוח בנסיעה לפינלנד

כל טיול בחו"ל מחייב יציאה אליו רק לאחר שרכשתם לעצמכם ביטוח נסיעות לפינלנד. כשאתם  יוצאים מגבולות ישראל, ביטוחי הבריאות הממלכתיים שלנו אינם תקפים ולכן כל טיפול רפואי בחו"ל עשוי לעלות לכם הון. ביטוח הנסיעות ללפלנד ידאג לבטח אתכם במצבי חירום רפואיים, אך חשוב לדעת כי קיימים מצבים שלא נכללים בתוך ביטוח זה ומומלץ להתאים הרחבות בתוספת תשלום המתאימות לאופי הטיול שלכם.

כך לדוגמא, חשוב לדעת כי בפינלנד קר מאוד וסביר שתארזו בתוך המזוודה שלכם ציוד חם, אך מה תעשו במידה והמזוודה שלכם מאחרת להגיע או אבדה בשדה ואתם כבר הגעתם? בדיוק למצב זה קיימת הרחבה לביטוח הנקראת ביטוח כבודה. במידה והמזוודה שלכם הלכה לאיבוד או מאחרת, בינתיים תוכלו לקנות ביגוד חם חדש ולקבל על כך החזר ביטוחי.

טיול בפינלנד הוא יחסית טיול ארוך כי יש הרבה מה לראות בה. אנשים רבים שהגיעו לגיל השלישי ויצאו לפנסיה מבקרים בה. בגיל זה יש לעיתים מחלות כרוניות שמצריכות טיפול התרופות קבועות או סיוע רפואי קבוע. על מנת שתוכלו גם לטייל בחו"ל וגם לשמור על מצבכם הבריאותי, תוכלו לרכוש הרחבת ביטוח למצב רפואי קיים שיכסה עלויות טיפול, אשפוז, תרופות ומצבי חירום של המחלה הכרונית שלכם.

עוד הרחבה שמומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות לפינלנד היא הרחבת ביטוח לספורט אתגרי שחשוב עבורכם במידה והחלטתם לעשות טיול אופנועים בפינלנד.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

אם אתם מתכננים טיול לפינלנד בזמן הקרוב, מומלץ להיעזר בסוכן ביטוח שעוסק בתחום הנסיעות. סוכן כזה יוכל להתאים עבורכם את ההרחבות הנכונות. אצלנו באנגלמן ובניו נמצאים מיטב הסוכנים בתחום. פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם הצעה משתלמת.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לפינלנד

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לפינלנד
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בפולין ובהלסינקי. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן