jordan travel insurace

ביטוח נסיעות לירדן

שתפו את העמוד:

תכף תצאו לטיול בירדן, כל ההכנות לנסיעה כבר יסתיימו, אתם יודעים מה מזג האויר במקום ואילו בגדים לקחת, אילו אתרים אתם חייבים לראות והיכן תישנו, אך חשוב מאוד לא לשכוח לפני יציאתכם לנסיעה לעשות ביטוח נסיעות לירדן שיכסה אתכם במקרים של גניבות, פציעות או טיפול רפואי שתזדקקו לו חלילה. 

בכתבה הבאה נעשה לכם סדר בכל מה שצריך לדעת על ביטוח לירדן.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

נסיעה לירדן

ירדן היא ארץ יפיפייה עם מרחבים אדירים והמון טיולי שטח. רבים בוחרים לטייל במדינה הנפלאה הזאת המציעה שלל חוויות כמו טיולי ג'יפים או אפילו טיול רגלי של מספר ימים ויש אף חלקים בהם ניתן לעשות צלילות טיולי גמלים ועוד. בשל סוג הטיול האתגרי ומזג האוויר המדברי באזור, כדאי מאוד להכיר את הסיכונים אשר צפויים לכם כמטיילים. 

טיול בירדן יכול לכלול מסעות באזורים למיטיבי לכת, יש לקחת בחשבון שלעיתים מגיעים לאזורים אשר מצריכים חילוץ בשל חוסר הכרות עם האזור, כמו כן לעיתים אתם עלולים להיתקל במצבים של גניבת מכשיר הנייד שלכם. כל אלו בהחלט מצריכים ביטוח נסיעות לירדן אשר מכיל כיסויים בביטוח נסיעות לחו"ל המדויקים ורלוונטיים לסיכונים הצפויים חלילה.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לירדן
ירדן היא שכנה שלנו ומאוד קל לחשוב ולשגות שאין צורך ברכישת ביטוח בעת ביקור מעבר לגבול. זוהי טעות מאחר וטיול בלי ביטוח חושף אתכם להוצאות גבוהות במקרים רפואיים ועוד. קבלו הצעה עוד היום והגנו על עצמכם.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לירדן

ביטוח נסיעות הוא ביטוח שחשוב לעשות לפני כל נסיעה לחו"ל, אך כשמדובר במדינה כמו ירדן אשר כוללת טיול עם סיכונים נוספים, כדאי ורצוי להצטייד בביטוח מקיף ומדויק יותר עם כיסוי אשר מתאים לאופי הטיול. 

אתם ודאי מעוניינים לנסוע לטיול בראש שקט כאשר אתם יודעים שבכל בעיה שלא תהיה תוכלו לפנות אל הביטוח מבלי לחשוש ולקבל את השירות והפיצוי שמגיעים לכם בהתאם לכיסוי הביטוחי שרכשתם. 

בטיול לירדן כדאי לכלול כחלק מהרחבות הביטוח גם כיסוי עבור טיול אתגרי וספורט אתגרי, כיסוי של שירותי איתור וחילוץ במידת הצורך וכיסוי מפני גניבות של ציוד אישי.

מהם הסיכונים האופייניים לטיול בירדן ומה חשוב לבטח?

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו לראשונה ביטוח בריאות – אשר נועד לכסות הוצאות רפואיות בחירום. הרבדים הנוספים של הביטוח הינם הרחבות הניתנות בתוספת תשלום.

להלן רשימת כיסויים שחובה להכיר:

בטיולים אתגריים כמו בירדן תופעת הפציעות היא נפוצה, לעיתים מדובר בפציעות קטנות אשר ניתן להמשיך איתן את הטיול, אך כאשר מדובר בפציעה אשר מצריכה טיפול רפואי, כדאי שיהיה לכם ביטוח רפואי לחו"ל שמאפשר לכם לקבל סיוע רפואי מבלי לשלם עליו באופן פרטי.

שירותי הבריאות שבארץ אינם תקפים כמובן בירדן ועל כן כיסוי ביטוחי יכול לעזור לכם במצבים אלו. כמו כן, באמצעות ביטוח הבריאות לחו"ל (ביטוח נסיעות) תוכלו להזמין רופא למלון, לקבל החזר הוצאות עבור תרופות, הטסה רפואית וארץ ועוד.

כאשר נוסעים לחו"ל וביחוד לירדן, לעיתים נתקלים בתופעה של גניבות. זה עלול להיות התיק האישי שלכם שמכיל ציוד חשוב וכסף או גניבת מכשיר הנייד שלכם. 

במקרה כזה חשוב שביטוח לירדן יכלול סעיפים אשר קשורים לכיסוי ביטוחי עבור גניבות ואובדן ציוד אישי. חשוב לציין שבמרבית חברות הביטוח יש צורך לרכוש הרחבה נפרדת לביטוח מחשב נייד, טלפון או מצלמה.

טיול אתגרי בשטח הכולל טרקים באזורים לא מוכרים עלול להיות לעיתים מסוכן. קורה שמטיילים נתקעים באזור מסוים וזקוקים לשירותי חילוץ והצלה. שירותי חילוץ והצלה הם לרוב שירותים יקרים מאוד. רכישת כיסוי איתור חיפוש וחילוץ בטיול לירדן הינו הכרחי.

כיסוי ספורט אתגרי הינו כיסוי חשוב מאוד למי שאוהב את תחושת האנדרנלין בגוף ומגיע לירדן בכדי לבצע פעולות של צלילה, רכיבה על גמלים, נסיעה על רכבי שטח גלישה ועוד. חשוב לדעת שבמידה וחלילה נפצעתם ולא רכשת הרחבה לביטוח ספורט אתגרי לא תוכלו לקבל החזר על ההוצאות הרפואיות. 

לכן הקפידו לרכוש כיסוי זה. במידה ואינכם בטוחים אם הפעילות המתוכננת שלכם היא תחת הגדרת "ספורט אתגרי" יש להתייעץ עם סוכן הביטוח.

טיפים חשובים לנוסעים לירדן

בירדן יש אזורים נפלאים, חלקם מסוכנים יותר וחלקם פחות, לפני הנסיעה עשה תחקיר מדויק על האזורים בהם תטייל ונסה להימנע ככל האפשר מסכנות שטמונות בדרך. כמו כן, מי שמתכנן לבצע צלילות וספורט ימי, מומלץ יותר להגיע בחודשי הקיץ. מי שמתכנן טיול שכולל אתרים היסטוריים יכול לכוון את הטיול לחודשים קרירים יותר. 

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות חשוב לרכוש ביטוח מסוכנות ביטוח העוסקות בביטוחים לחו"ל מכירה היטב את הסיכונים שקיימים בכל מדינה ואשר יודעות להתאים את הכיסוי הביטוחי הנכון עבורכם. ספרו לסוכן הביטוח שאתם נוסעים לירדן ומקדו אותו על אופי הטיול שלכם, בהתאם לכך הוא יתאים לכם ביטוח לטיול בירדן אשר מותאם לצרכים שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לירדן

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעה לירדן
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן