ביטוח נסיעות לארה"ב

ביטוח נסיעות לארה"ב

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כבר הרבה זמן אתם מתכננים את הטיול שלכם לארה"ב וכעת הגיע הרגע המיוחד. המזוודה שלכם כבר ערוכה ומאורגנת, אתם יודעים את זמני הטיסה, כמה זמן תשהו ובאילו מדינות תבקרו, אך עוד דבר אחד חשוב לפני שאתם טסים, אל תשכחו לדאוג לביטוח נסיעות לארה"ב אשר מתאים לאופי הטיול שלכם. 

בכתבה זו נעשה לכם סדר בכל מה שצריך לדעת על ביטוח לארה"ב.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

נסיעה לארה"ב

טיול לארה"ב הוא אחד הטיולים הגדולים שניתן לעשות ולכן הכינוי של ארה"ב הוא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, אפשר למצוא שם הכל ובגדול. 

המטיילים בארה"ב יכולים להחליט אם אופי הטיול שלהם יתבסס על טיול במדינות השונות ויכלול מסעדות, מקומות תיירות ובילוי בקניונים או שמא מדובר בטיול אתגרי הכולל טרייקים ואטרקציות מגוונות. כמו כן, מדובר בארץ עצומה בגודלה וניתן למצוא בה מדבריות, הרים מושלגים, סקי ובגדול ניתן למצוא שם את כל סוגי הנופים וכל סוגי מזג האויר. 

כאשר נוסעים לארה"ב, לרוב זה יהיה טיול לשבועיים לפחות או יותר מזה, כדי למצות חלקים גדולים יותר ממנה. בשל אורך הטיול, מזג האויר המשתנה ואופי הטיול שיכול להיות מתוכנן בצורות שונות ואופנים שונים, חשוב מאוד לדאוג לביטוח נסיעות לארה"ב אשר מתאים לאופי הטיול שתכננתם והמקומות שתשהו בהם.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לארה"ב
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לארה"ב ומה חשוב לבטח?

ביטוח נסיעות הוא ביטוח שחשוב לעשות לפני כל נסיעה לחו"ל משום שביטוח הבריאות הממלכתי שמקנה לכם שירותי רפואה בארץ, לא תקף מרגע עלייתכם למטוס.

 אם אנו מתמקדים בטיול בארה"ב, כמובן שעליכם להצטייד בביטוח נסיעות מקיף עם גבול אחריות רחב אשר מבטח אתכם ספציפית על הפעילויות שתתכננתם לעשות בטיול, כי כמו שאמרנו, אופי הטיול בארה"ב יכול להיות שונה מאדם לאדם.

דגשים חשובים ברכישת ביטוח לארה"ב

גבולות אחריות גבוהים לטיפולים רפואיים

ארה"ב היא המדינה עם הוצאות הבריאות הגדולות בעולם. תיירים אשר מגיעים למדינה זו וזקוקים חלילה לטיפול רפואי עלולים להיות מחויבים על כל יום אשפוז בעלות גבוהה של 20-30 אלף דולר ליום אשפוז. כמו כן, גם העלויות של ביקור רופא יקרות מאוד באופן פרטי.

 כאשר אתם עושים ביטוח לטיול באמריקה, עליכם לוודא עם סוכן הביטוח שהכיסוי הביטוחי ותחומי האחריות של הביטוח רחבים מספיק על מנת לכסות את העלויות.

טיפול בתביעה מהיר וללא השתתפות

כדאי לוודא שלחברת הביטוח יש את האפשרות להחזיר לכם את הכסף באופן מיידי על מנת שלא תשלמו את ביקור הרופא מכיסכם ותיסגר לכם מסגרת האשראי בעת הטיול כמו לדוגמה בביטוח פספורט קארד המציעים תשלום מיידי באמצעות כרטיס האשראי הנטען של החברה. 

במקרים בהם לא עשיתם ביטוח שבו חברת הביטוח מכסה את ביקור הרופא באופן מיידי, תאלצו להגיש קבלות ולחכות כ-30 ימים עד שתקבלו את ההחזר. כמו כן, ישנן חברות ביטוח שמאפשרות תשלום מיידי של התביעה למרכז הרפואי באמריקה וכל זאת ללא השתתפות עצמית.

רכישת הרחבה לביטוח ספורט אתגרי או ספורט חורף

בשל מזג האויר המשתנה בין מדינה למדינה בארה"ב והאטרקציות השונות בכל מדינה, תכננו מראש את פעילויות הספורט שלכם. אם אתם יודעים שתשהו במקומות בהם תבצעו ספורט האתגרי או ספורט של חורף, דאגו להרחיב את הביטוח שלכם שיכלול בתוכו כיסוי מתאים.

 ספורט אתגרי כולל רכיבת שטח באופניים, טיולי גי'פים, ספורט ימי וכד'. חשוב לדעת שאי רכישה של הרחבות אלו יכולות לגרור אי כיסוי ביטוחי במקרה של פציעה. בכל מקרה התייעצו עם סוכן הביטוח שלכם.

איתור חיפוש וחילוץ

ארה"ב היא בהחלט המדינה שבה ניתן לעשות גם טיולי שטח וטרייקים, אם הטיול שלכם כולל גם חלק כזה, כדאי לכם לרכוש תוספת כיסוי של איתור, חיפוש וחילוץ. הכיסוי מאפשר לשלוח צוות חיפוש (לעיתים קרובות באמצעות מסוק) לאיתור המטייל שאבדו עקבותיו.

ביטוח כבודה וציוד אישי

כמו שכבר אמרנו, טיול בארה"ב הוא בדרך כלל טיול יחסית ארוך, בטיול כזה בהחלט מומלץ להוסיף לכיסוי הביטוחי גם ביטוח כבודה, ביטוח טלפון נייד בפני גניבה וביטול וקיצור נסיעה מכל סיבה שהיא.

לסיכום, כאשר אתם נוסעים לארה"ב יש חשיבות רבה להתאמת ביטוח נסיעות לחו"ל אשר יכלול את ההתאמות המדויקות לאופי הטיול שלכם.

כיסוי ביטוחי אשר מתאים לטיול שתיכננתם יהווה עבורכם תעודת ביטחון לכל אותם מקרים אשר עלולים להשתבש לכם בטיול. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא בראש ובראשונה ביטוח בריאות שנועד לכסות הוצאות רפואיות בחירום. לביטוח זה יש הרחבות אשר ניתנות בתוספת תשלום ומותאמות לפי האטרקציות שבחרתם לעשות.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לארה"ב

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח נסיעות לארצות הברית
ארה"ב הינה יעד מדהים לטיול, לא סתם קוראים לה ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. וודאו שאתם מכסים את עצכם בביטוח נסיעות שמותאם ליעד זה שכן הטיפולים הרפואיים בארה"ב יקרים במיוחד. צרו קשר עם צוות המקצוענים שלנו לקבלת הצעה מותאמת אישית.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן