ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

שתפו את העמוד:

מתכננים נסיעה לדרום אמריקה? אם רכשתם כבר כרטיסי טיסה, הזמנתם לינה ליומיים הראשונים לפחות ובחרתם יעדים בהם ברצונכם לבקר, אל תשכחו להזמין ביטוח נסיעות לדרום אמריקה. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לכסות מגוון מקרים ואירועים כמו הוצאות אשפוז בחו"ל, טיפול רפואי ללא אשפוז, תרופות, כבודה ועוד.

מאחר ואתם טסים לדרום אמריקה עליכם להיות מודעים לסכנות האפשריות האופייניות לטיול ביעד אקזוטי ובמקום שאינו אורבני. 

במהלך הטיול יוצאים לטרקים, מתנסים בחוויות לא שגרתית ולרוב משתתפים בפעילויות אתגריות ואקסטרימיות כמו רפטינג, טיפוס, גלישה, רכיבה על אופניים בשטח, סנפלינג, בנג'י וכדומה, לכן עליכם לרכוש ביטוח מקיף עם הרחבות של ספורט אתגרי, איתור וחילוץ ועוד. 

הכנו עבורכם כתבה מקיפה בנושא חשיבות ביטוח לדרום אמריקה וטיפים לבחירת ביטוח רחב המעניק לכם כיסוי מיטבי ושקט נפשי.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מדוע חשוב לרכוש ביטוח למטיילים לדרום אמריקה?

לפני כל נסיעה חשוב להצטייד בביטוח נסיעות רחב ומקיף. עם זאת, כאשר נוסעים למקומות לא אורבניים כדוגמת טיול לדרום אמריקה, חשוב לרכוש פוליסה רחבה יותר המותאמת לסיכונים האפשריים.

טיול בדרום אמריקה מבטיח שפע חוויות ייחודיות ונפלאות, אך כדי לטייל בראש שקט וליהנות ממענה מהיר בכל בעיה, חשוב לרכוש ביטוח למטיילים בדרום אמריקה. 

אם אתם נוסעים לתקופה ארוכה מעל 30 יום, ובכוונתכם לצאת לטרקים ולהשתתף בפעילויות מאתגרות נוספות, מומלץ לרכוש ביטוח לתרמילאים הכולל הרחבות של ספורט אתגרי, כיסוי איתור וחילוץ, כיסוי ביטול או קיצור נסיעה ועוד.

כדאי לדעת כי חברות הביטוח משווקת מגוון ביטוחי נסיעות למטיילים בדרום אמריקה, לכן כדאי להשוות הצעות לביטוח לדרום אמריקה ממספר חברות ביטוח, ועדיף להיעזר בסוכן הביטוח האישי שלכם כדי לבחור בפוליסה המתאימה ביותר לאופי הטיול ולצרכים הייחודיים שלכם. 

יש חברות ביטוח המציעות מסלולי ביטוח לארגנטינה, ביטוח לברזיל, ביטוח לצ'ילה או לפרו וכדומה, ויש חברות המציעות ביטוח תרמילאים מקיף עם הטבות משתלמות, כך תיהנו מכיסוי רחב יותר וממחיר אטרקטיבי.

הצעה לביטוח נסיעות לדרום אמריקה
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

מהם הסיכונים האופייניים לטיול בדרום אמריקה?

בכל טיול לדרום אמריקה אתם חשופים לסיכונים רבים כגון:

במהלך הטיול אתם חשופים לסכנת פציעות בתאונות דרכים בגלל תשתיות התחבורה הלקויות והנסיעה ברכבים לא מתוחזקים עם נהגים שאינם מקפידים על כללי הנהיגה.

כמו כן, אתם חשופים לפציעות במהלך הטרקים, בעת בילוי בחופי הים וכדומה. טיפול בבית חולים או מרפאה מקומית יכולים לעלות סכומי כסף גדולים וזהו למעשה הכיסוי החשוב ביותר בביטוח הנסיעות.

זהו תרחיש אפשרי שחשוב להתייחס אליו, הפוליסה כוללת כיסוי קיצור או ביטול נסיעה מסיבה רפואית שלכם או של בן משפחה קרוב. באמצעות כיסוי זה ניתן לקבל החזר בעבור הוצאות טיסה ובתי מלון. התנאי לכיסוי זה שהאירוע הרפואי היה בלתי צפוי מראש.

כמו בכל נסיעה הכבודה עלולה לא להגיע ליעד, ויש סכנת גניבות ואובדן ציוד אישי. בדרום אמריקה יש כנופיות כייסים וגנבים, לכן חשוב לרכוש כיסוי מתאים למצלמה היקרה, לטלפון הנייד, ביטוח למצלמה ללפטופ ולציוד יקר ערך אחר.

יש לשים לב, בכדי לקבל את הפיצוי בעבור גניבת ציוד, מרבית חברות הביטוח ידרשו מכם אישור משטרה מקומי שמאשר שאכן נגנב מכם ציוד יקר ערך.

באזורים רבים בדרום אמריקה ההיגיינה בעייתית, יש גם אזורים מוכי מלריה וצהבת, לכן חשוב להתחסן לפני הנסיעה ולרכוש ביטוח הכולל כיסוי גבוה להוצאות רפואיות בחו"ל.

מהם הפתרונות הביטוחיים הקיימים?

ביטוח לדרום אמריקה כולל כיסויים רבים, אך מומלץ למטיילים בצ'ילה, בפרו, בברזיל ושאר מדינות דרום אריקה לרכוש ביטוח מורחב כדי לקבל מענה מהיר ואיכותי בעת הצורך.

מעבר לביטוח הבסיסי והייעודי למטיילים בדרום אמריקה חשוב לרכוש הרחבות כגון:

עליכם לבדוק האם הביטוח שאתם רוכשים כולל כיסוי ספורט אתגרי, אם לא עליכם לרכוש את ההרחבה. הכיסוי החשוב מיועד למטיילים המתכננים לצאת לטיולי ג'יפים או טרקטורונים בדרום אמריקה, לטרקים בהרים ובשמורות הטבע, לטיולי רכיבה על אופניים בשטח, לטיולי רכיבה על סוסים ולפעילויות אתגריות כמו רפטינג, טיפוס, גלישה, סנפלינג, בנג'י וכדומה.

זו הרחבה חשובה, לעיתים היא כלולה בפוליסה ללא עלות נוספת. הכיסוי מבטיח לכם פיצוי בגין ביטול או קיצור הנסיעה מסיבה רפואית, למשל ניתוח או מחלה קשה שלכם או של בן משפחה קרוב כל עוד הבעיה הרפואית לא היתה ידועה מראש.

יש לשקול רכישת ביטוח ייעודי לכרטיס הטיסה והוצאות בתי המלון שלכם, ישנן מספר חברות המאפשרות לכם לבטל את הנסיעה מכל סיבה עד 12 שעות מלפני הנסיעה ולקבל החזר של רוב הוצאות החופשה.

אם אתם מתכננים לקחת לטיול בדרום אמריקה מצלמה דיגיטלית משוכללת ויקרה, לפטופ או סמארטפון משוכלל, מומלץ לרכוש הרחבה מתאימה כדי לקבל פיצוי במקרי גניבה או אובדן. יש לזכור להביא אישור משטרה מקומית במידה ומדובר בגניבה.

רבים לא יודעים אבל ביטוח הנסיעות מציע גם כיסוי לחבותו של המטייל כלפי צד שלישי. במידה וגרמתם לנזק בבית המלון בטעות או גרמתם לפגיעה בגוף של אחר, תהיו מוגנים באמצעות הפוליסה לתביעה כנגדכם.

יש להכיר שמספר חברות ביטוח מציעות מסלולים יעודיים לתרמילאים אשר כוללים מספר הרחבות של ביטוח נסיעות תחת מחיר כמו ספורט אתגרי, ביטוח ספורט חורף, ביטוח כבודה וכד' וכל זאת בחבילה אחת מוזלת. התנאי הבסיסי לביטוח תרמילאים הוא נסיעה של למעלה מ-30 ימים. 

כמו כן, חשוב לרכוש ביטוח שיהיה גמיש בתאריך החזרה ושיהיה ניתן לצמצם ימי ביטוח ולקבל החזר במידה וחזרתם מוקדם יותר מהטיול או לחלופין, הרחבת ימי ביטוח הנסיעה במידה והחלטתם להמשיך ולהשאר לתקופה ממושכת בטיול כמו למשל בביטוח של פספורט קארד.

טיפים חשובים לנוסעים לדרום אמריקה

קבלו הצעה משתלמת לביטוח לדרום אמריקה

יש מגוון פוליסות למטיילים לדרום אמריקה, עדיף לרכוש ביטוח נסיעות לתרמילאים הכולל הרחבות כמו ספורט אתגרי, כיסוי איתור וחילוץ, קיצור או ביטול נסיעה ובהתאם לצורך הרחבה למצב רפואי קיים. הביטוח נועד להעניק לכם שקט נפשי וכיסוי מורחב ומיטבי, לכן אין להקל ראש בבחירת הפוליסה. 

כדי לבחור ביטוח נסיעות מותאם אישית לטיול בדרום אמריקה אין תחליף לידע ולניסיון הרב של סוכני הביטוח שלנו. אצלנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מתמחים בין השאר בהתאמת ביטוח נסיעות לדרום אמריקה בהתאמה אישית מלאה ובמחיר אטרקטיבי. למידע נוסף ולהזמנת ביטוח לדרום אמריקה התקשרו עכשיו!

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לדרום אמריקה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לדרום אמריקה
ישראלים רבים מטיילים בדרום אמריקה ומבצעים שלל פעולות של ספורט אתגרי, טיולים בג'ונגלים ועוד. כאשר בוחנים את נושא ביטוח הנסיעות חשוב לבצע ביטוח מותאם לטיול האישי שלכם. צרו קשר עם הצוות המיומן שלנו לקבלת הצעה לביטוח לדרום אמריקה.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן