ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מתכננים נסיעה לדרום אמריקה? אם רכשתם כבר כרטיסי טיסה, הזמנתם לינה ליומיים הראשונים לפחות ובחרתם יעדים בהם ברצונכם לבקר, אל תשכחו להזמין ביטוח נסיעות לדרום אמריקה. ביטוח נסיעות לחו"ל נועד לכסות מגוון מקרים ואירועים כמו הוצאות אשפוז בחו"ל, טיפול רפואי ללא אשפוז, תרופות, כבודה ועוד.

מאחר ואתם טסים לדרום אמריקה עליכם להיות מודעים לסכנות האפשריות האופייניות לטיול ביעד אקזוטי ובמקום שאינו אורבני. 

במהלך הטיול יוצאים לטרקים, מתנסים בחוויות לא שגרתית ולרוב משתתפים בפעילויות אתגריות ואקסטרימיות כמו רפטינג, טיפוס, גלישה, רכיבה על אופניים בשטח, סנפלינג, בנג'י וכדומה, לכן עליכם לרכוש ביטוח מקיף עם הרחבות של ספורט אתגרי, איתור וחילוץ ועוד. 

הכנו עבורכם כתבה מקיפה בנושא חשיבות ביטוח לדרום אמריקה וטיפים לבחירת ביטוח רחב המעניק לכם כיסוי מיטבי ושקט נפשי.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מדוע חשוב לרכוש ביטוח למטיילים לדרום אמריקה?

לפני כל נסיעה חשוב להצטייד בביטוח נסיעות רחב ומקיף. עם זאת, כאשר נוסעים למקומות לא אורבניים כדוגמת טיול לדרום אמריקה, חשוב לרכוש פוליסה רחבה יותר המותאמת לסיכונים האפשריים.

טיול בדרום אמריקה מבטיח שפע חוויות ייחודיות ונפלאות, אך כדי לטייל בראש שקט וליהנות ממענה מהיר בכל בעיה, חשוב לרכוש ביטוח למטיילים בדרום אמריקה. 

אם אתם נוסעים לתקופה ארוכה מעל 30 יום, ובכוונתכם לצאת לטרקים ולהשתתף בפעילויות מאתגרות נוספות, מומלץ לרכוש ביטוח לתרמילאים הכולל הרחבות של ספורט אתגרי, כיסוי איתור וחילוץ, כיסוי ביטול או קיצור נסיעה ועוד.

כדאי לדעת כי חברות הביטוח משווקת מגוון ביטוחי נסיעות למטיילים בדרום אמריקה, לכן כדאי להשוות הצעות לביטוח לדרום אמריקה ממספר חברות ביטוח, ועדיף להיעזר בסוכן הביטוח האישי שלכם כדי לבחור בפוליסה המתאימה ביותר לאופי הטיול ולצרכים הייחודיים שלכם. 

יש חברות ביטוח המציעות מסלולי ביטוח לארגנטינה, ביטוח לברזיל, ביטוח לצ'ילה או לפרו וכדומה, ויש חברות המציעות ביטוח תרמילאים מקיף עם הטבות משתלמות, כך תיהנו מכיסוי רחב יותר וממחיר אטרקטיבי.

הצעה לביטוח נסיעות לדרום אמריקה
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

מהם הסיכונים האופייניים לטיול בדרום אמריקה?

בכל טיול לדרום אמריקה אתם חשופים לסיכונים רבים כגון:
 • פציעות

במהלך הטיול אתם חשופים לסכנת פציעות בתאונות דרכים בגלל תשתיות התחבורה הלקויות והנסיעה ברכבים לא מתוחזקים עם נהגים שאינם מקפידים על כללי הנהיגה.

כמו כן, אתם חשופים לפציעות במהלך הטרקים, בעת בילוי בחופי הים וכדומה. טיפול בבית חולים או מרפאה מקומית יכולים לעלות סכומי כסף גדולים וזהו למעשה הכיסוי החשוב ביותר בביטוח הנסיעות.

 • קיצור או ביטול נסיעה

זהו תרחיש אפשרי שחשוב להתייחס אליו, הפוליסה כוללת כיסוי קיצור או ביטול נסיעה מסיבה רפואית שלכם או של בן משפחה קרוב. באמצעות כיסוי זה ניתן לקבל החזר בעבור הוצאות טיסה ובתי מלון. התנאי לכיסוי זה שהאירוע הרפואי היה בלתי צפוי מראש.

 • נזקי כבודה

כמו בכל נסיעה הכבודה עלולה לא להגיע ליעד, ויש סכנת גניבות ואובדן ציוד אישי. בדרום אמריקה יש כנופיות כייסים וגנבים, לכן חשוב לרכוש כיסוי מתאים למצלמה היקרה, לטלפון הנייד, ביטוח למצלמה ללפטופ ולציוד יקר ערך אחר.

יש לשים לב, בכדי לקבל את הפיצוי בעבור גניבת ציוד, מרבית חברות הביטוח ידרשו מכם אישור משטרה מקומי שמאשר שאכן נגנב מכם ציוד יקר ערך.

 • מחלות

באזורים רבים בדרום אמריקה ההיגיינה בעייתית, יש גם אזורים מוכי מלריה וצהבת, לכן חשוב להתחסן לפני הנסיעה ולרכוש ביטוח הכולל כיסוי גבוה להוצאות רפואיות בחו"ל.

מהם הפתרונות הביטוחיים הקיימים?

ביטוח לדרום אמריקה כולל כיסויים רבים, אך מומלץ למטיילים בצ'ילה, בפרו, בברזיל ושאר מדינות דרום אריקה לרכוש ביטוח מורחב כדי לקבל מענה מהיר ואיכותי בעת הצורך.

מעבר לביטוח הבסיסי והייעודי למטיילים בדרום אמריקה חשוב לרכוש הרחבות כגון:
 • ביטוח ספורט אתגרי

עליכם לבדוק האם הביטוח שאתם רוכשים כולל כיסוי ספורט אתגרי, אם לא עליכם לרכוש את ההרחבה. הכיסוי החשוב מיועד למטיילים המתכננים לצאת לטיולי ג'יפים או טרקטורונים בדרום אמריקה, לטרקים בהרים ובשמורות הטבע, לטיולי רכיבה על אופניים בשטח, לטיולי רכיבה על סוסים ולפעילויות אתגריות כמו רפטינג, טיפוס, גלישה, סנפלינג, בנג'י וכדומה.

 • ביטוח ביטול וקיצור נסיעה

זו הרחבה חשובה, לעיתים היא כלולה בפוליסה ללא עלות נוספת. הכיסוי מבטיח לכם פיצוי בגין ביטול או קיצור הנסיעה מסיבה רפואית, למשל ניתוח או מחלה קשה שלכם או של בן משפחה קרוב כל עוד הבעיה הרפואית לא היתה ידועה מראש.

 • ביטוח ביטול וקיצור נסיעה

יש לשקול רכישת ביטוח ייעודי לכרטיס הטיסה והוצאות בתי המלון שלכם, ישנן מספר חברות המאפשרות לכם לבטל את הנסיעה מכל סיבה עד 12 שעות מלפני הנסיעה ולקבל החזר של רוב הוצאות החופשה.

 • ביטוח חפצים יקרי ערך

אם אתם מתכננים לקחת לטיול בדרום אמריקה מצלמה דיגיטלית משוכללת ויקרה, לפטופ או סמארטפון משוכלל, מומלץ לרכוש הרחבה מתאימה כדי לקבל פיצוי במקרי גניבה או אובדן. יש לזכור להביא אישור משטרה מקומית במידה ומדובר בגניבה.

 • ביטוח צד שלישי למטייל

רבים לא יודעים אבל ביטוח הנסיעות מציע גם כיסוי לחבותו של המטייל כלפי צד שלישי. במידה וגרמתם לנזק בבית המלון בטעות או גרמתם לפגיעה בגוף של אחר, תהיו מוגנים באמצעות הפוליסה לתביעה כנגדכם.

 • ביטוח יעודי לתרמילאים

יש להכיר שמספר חברות ביטוח מציעות מסלולים יעודיים לתרמילאים אשר כוללים מספר הרחבות של ביטוח נסיעות תחת מחיר כמו ספורט אתגרי, ביטוח ספורט חורף, ביטוח כבודה וכד' וכל זאת בחבילה אחת מוזלת. התנאי הבסיסי לביטוח תרמילאים הוא נסיעה של למעלה מ-30 ימים. 

כמו כן, חשוב לרכוש ביטוח שיהיה גמיש בתאריך החזרה ושיהיה ניתן לצמצם ימי ביטוח ולקבל החזר במידה וחזרתם מוקדם יותר מהטיול או לחלופין, הרחבת ימי ביטוח הנסיעה במידה והחלטתם להמשיך ולהשאר לתקופה ממושכת בטיול כמו למשל בביטוח של פספורט קארד.

טיפים חשובים לנוסעים לדרום אמריקה

 • מומלץ להשתדל לא לטייל לבד ולטייל עם מטיילים נוספים, ישראלים או תיירים ממדינות אחרות.
 • לפני הטיסה לדרום אמריקה, יש להתחסן כראוי. למידע נוסף עקבו אחר המלצות משרד הבריאות לחיסונים לפני הטיסה לחו"ל.
 • לפני היציאה לטרק חשוב לעדכן את המשפחה בארץ וכדאי לעדכן מספר ישראלים שהכרתם במהלך הטיול לגבי המסלול ומספר הימים שאתם מתכננים לשהות בחיק הטבע.
 • במקומות נידחים ומסוכנים כדאי לשכור מדריך מקומי כדי להימנע מסיכונים מיותרים.
 • לפני הטיול לדרום אמריקה עליכם לרכוש ציוד איכותי לטיול ולטרקים, למשל ביגוד חם, מקלות הליכה, נעלי הליכה לטרקים, ציוד עזרה ראשונה, שכמיה נגד גשם, חטיפי בריאות ואנרגיה, ציוד לבישול ועוד.
 • כדאי להימנע מנסיעה בדרכים מסוכנות.
 • אין להתעמת עם כייסים או שודדים.
 • אסור לחרוג משבילים מסומנים ומהדרך הראשית בטרקים.
 • חשוב לרכוש ביטוח לדרום אמריקה הכולל כיסויים רבים והרחבות בהתאם לצורך.
 • חשוב להתעדכן בתחזית מזג האוויר לפני היציאה לטרק.
 • יש להשגיח על הציוד כל הזמן בגלל גניבות וכייסים.
 • מומלץ ללמוד כמה מילים ומשפטים חשובים בספרדית כדי לתקשר עם המקומיים.
 • חשוב לפצל את הכסף בין הארנק למקומות נסתרים בתיק או להשאיר חלק מהכסף בכספת במלון.

קבלו הצעה משתלמת לביטוח לדרום אמריקה

יש מגוון פוליסות למטיילים לדרום אמריקה, עדיף לרכוש ביטוח נסיעות לתרמילאים הכולל הרחבות כמו ספורט אתגרי, כיסוי איתור וחילוץ, קיצור או ביטול נסיעה ובהתאם לצורך הרחבה למצב רפואי קיים. הביטוח נועד להעניק לכם שקט נפשי וכיסוי מורחב ומיטבי, לכן אין להקל ראש בבחירת הפוליסה. 

כדי לבחור ביטוח נסיעות מותאם אישית לטיול בדרום אמריקה אין תחליף לידע ולניסיון הרב של סוכני הביטוח שלנו. אצלנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מתמחים בין השאר בהתאמת ביטוח נסיעות לדרום אמריקה בהתאמה אישית מלאה ובמחיר אטרקטיבי. למידע נוסף ולהזמנת ביטוח לדרום אמריקה התקשרו עכשיו!

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לדרום אמריקה
ישראלים רבים מטיילים בדרום אמריקה ומבצעים שלל פעולות של ספורט אתגרי, טיולים בג'ונגלים ועוד. כאשר בוחנים את נושא ביטוח הנסיעות חשוב לבצע ביטוח מותאם לטיול האישי שלכם. צרו קשר עם הצוות המיומן שלנו לקבלת הצעה לביטוח לדרום אמריקה.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

WhatsApp chat