כיסויים בביטוח נסיעות

הרחבות בביטוח נסיעות לחו"ל - רשימת הכיסויים

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא קודם כל ביטוח בריאות שמטרתו לכסות הוצאות אשפוז וטיפולים רפואיים בעת שהייתכם בחו"ל. לביטוח זה יש תוספות הכרחיות בתשלום אשר כדאי להוסיף לפי אופי הטיול שלכם. בעמוד הבא תוכלו לקבל פירוט של רשימת הרחבות בביטוח נסיעות לחו"ל וכל הכיסויים:

כיסויים בתוספת תשלום שניתן להוסיף לפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

בתוך פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל שתרכשו לפני נסיעתכם, יש מספר הרחבות בביטוח נסיעות אשר הכרחיים בתוספת תשלום אותם סוכן הביטוח יתאים עבורכם על פי אופי הטיול שלכם. לכל תוספת כזו יש חשיבות גדולה מאוד כי היא מבטחת אתכם במקרים ספציפיים אשר אתם עלולים להיות בהם במצב של סיכון.

כך לדוגמא, אם אדם טס לטיול בחו"ל אשר כולל ספורט אתגרי, חשוב שיוסיף לביטוח הנסיעה לחו"ל הרחבה אשר מבטחת אותו במקרה וחלילה יפצע במהלך ספורט זה. הרחבות נוספות הדומות לדוגמא זו הם: ביטוח איתור חיפוש והצלה, ביטוח כבודה, ביטוח הריון בחו"ל, ביטוח ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל, קיצור וביטול נסיעה מסיבות רפואיות, ביטוח לטלפון נייד\טאבלט\ מצלמה בפני גניבה ועוד.

להלן רשימת ההרחבות והכיסויים בביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטוח למזוודות, ביטוח לציוד אישי, כיסוי בגין איחור כבודה בגלל חברת התעופה. ביטוח לשחזור מסמכים ולדרכון ועוד. 

כיסוי לפעילויות כמו ספורט מוטורי, ספורט ימי הכולל צלילה, גלישה וכד', טיולי אופניים ועוד. ביטוח נסיעות ללא הרחבה זו גורר אי כיסוי במידה וביצעתם את הפעילויות הללו.

כיסוי שנועד לספק ולממן משלחת חילוץ בעקבות אובדן או ניתוק קשר של נוסעים בחו"ל.

הרחבה שמאפשרת קבלת טיפול רפואי כתוצאה מפציעת סקי / סנובורד וכד'. 

כאשר לנוסע יש מחלה או מצב רפואי קיים, יש לרכוש הרחבה מיוחדת שתאפשר כיסוי להתדרדרות פתאומית במהלך הנסיעה.

כיסוי חשוב שמאפשר לנשים בהריון קבלת טיפול רפואי במקרי חירום שנבעו מסיבוכי הריון במהלך חופשה בחו"ל.

הרחבות נוספות בביטוח נסיעות:
לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחו"ל
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בתחום ביטוחי נסיעות לחו"ל, אנו משווקים את רוב פוליסות המוצעות כיום בישראל. באמצעותנו תוכלו לאתר את תוכנית הביטוח המתאימה לכם ביותר וכל זאת במחיר ישיר.

החשיבות של הוספת ההרחבות השונות בביטוח נסיעות לחו"ל והסבר קצר על חלק מההרחבות

תוספת של כיסויים והרחבות אינם מתווספים לביטוח נסיעות לחו"ל סתם, יש להם תפקיד משמעותי וחשוב בעת נסיעתכם. כל הרחבה למעשה נוגעת בנושא אחר שאתם עלולים להסתכן בו במהלך הטיול ובמידה ורכשתם את ההרחבה, היא תהיה העזרה שלכם אם חלילה קרה לכם מקרה חירום כזה בזמן הטיול.

חשוב לציין כי אינכם צריכים להוסיף את כל ההרחבות, יש להתאים את ההרחבות הנכונות לכם, למקום שאליו תיסעו ולפעילויות אשר מתוכננות לכם.

חשוב לציין כי יש הרחבות נוספות שניתן להוסיף לכיסוי הבסיסי של הפוליסה, לכן חשוב לעיין בקפידה בהצעות שקיבלתם ממספר חברות ביטוח, להשוות אילו הטבות כל חברה מציעה, אילו הטבות כלולות בפוליסה הבסיסית, ויש להשוות את מחירי ההרחבות, תוך התייחסות לגבולות האחריות של החברה המבטחת ולהשתתפות העצמית.

למה חשוב לפנות לסוכן ביטוח מקצועי בתחום של נסיעות לחו"ל?

 בתחום הביטוח יש סוכני ביטוח רבים וכמו כן, גם חברות ביטוח. לכל סוכן ביטוח או חברת ביטוח יש פוליסות המיועדות לביטוח נסיעות לחו"ל, כאשר ההבדל בין הפוליסות הוא בעיקר בתנאים שלהן.

כאשר אתם פונים לסוכן ביטוח מקצועי בתחום, הוא מרכיב עבורכם פוליסת ביטוח אישית בתנאים טובים והתייחסות להמלצות ביטוח לפי מקומות בעולם. כמו כן, הוא מתעכב על סעיפי הפוליסה וההרחבות הנכונות לכם בעת הנסיעה ויש לכך חשיבות רבה על מנת שלא תשלמו על פוליסה שבסופו של דבר אינה יעילה עבורכם בעת סיכון בחו"ל.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבות בביטוח נסיעות לחו"ל
מעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ולא יודעים אילו הרחבות וכיסויים צריך לרכוש? הגעתם למקום הנכון. צוות המומחים שלנו ישמחו לענות על שאלות ולתת לכם הצעת מחיר בהתאם לצרכים האישיים שלכם.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן