ביטוח נסיעות למרוקו

ביטוח נסיעות למרוקו

שתפו את העמוד:

מרוקו היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר כיום. זהו יעד צבעוני במיוחד הכולל שווקים רחבים מלאי צבעים של תבלינים, תרבות המשלבת אירופאיות יחד עם ערביות ונופים מיוחדים. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח  נסיעות למרוקו.

ביטוח למרוקו - בהתאם לאטרקציות המובילות

מרוקו היא יעד נפלא ועצום עבור מטיילים, לכן ביקור במרוקו לרוב מתחיל בשבועיים ולפעמים אף יותר. זהו יעד רב גוני שבו תוכלו לראות השפעות אירופאיות יחד עם השפעות ערביות כיאה למדינה מוסלמית.

אחד היעדים המרכזיים במרוקו היא העיר טנג'יר. עיר קסומה בצפון מרוקו הגובלת עם מדינות אירופה. אחד המקומות הכי מרכזיים בעיר הוא השוק הנקרא גרנד סוקו. סמטאות השוק הצבעוני מובילות את המטיילים לארמון הסולטן שממנו תוכלו גם לראות את מיצרי גיברלטר. מהעיר טנג'יר תוכלו להגיע לכפר הדייגים טטואוון בעלת ההשפעות הספרדיות המיוחדות.

עוד עיר מאוד פופולארית בטיולים למרוקו היא העיר פז. זוהי עיר גדולה מאוד ויש בה גם חלק עתיק וגם חלק חדש. בעיר קיימת הקאסבה המפורסמת ומסביבה בתי קפה, אדריכלות מעניינת ובין חומות העיר העתיקה גם הרובע היהודי.

ואי אפשר לטייל במרוקו מבלי לבקר את העיר קזבלנקה. עיר שנחשבת לחדשה כי נוסדה רק בתחילת המאה. מדובר על עיר תעשייתית שקיים בה הנמל הגדול ביותר ביבשת אפריקה. זו עיר מאוד שונה משאר הערים שתפגשו במרוקו, יש בה חיי לילה מגוונים חופים ומסעדות.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות למרוקו
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות במרוקו. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

ממה כדאי להיזהר בטיול במרוקו ואיזה ביטוח צריך לרכוש?

לכל טיול בחו"ל אנו עושים ביטוח נסיעות לחו"ל שמאפשר לנו לקבל טיפול רפואי במצבי חירום. זהו ביטוח חשוב, אך לעיתים הוא אינו מספיק ומותאם לאופי הטיול שלכם. כעדי שביטוח נסיעות לחו"ל יהיה מדויק לאופי הטיול, עליכם לדאוג להרחבות המתאימות ליעד הטיול.

מרוקו זהו יעד טיול ארוך טווח, אנשים נוסעים למרוקו לתקופה של שבועיים ויותר, אך לצערנו לעיתים עלינו לחזור לארץ מוקדם מהרגיל בשל אירועים שלא צפינו שיקרו. במצבים אלו לרוב נפסיד את הכספים שהשקענו בגין הנסיעה. על מנת למזער את הפסד העלויות, מאוד מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות לפז גם ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה שהיא. ביטוח זה ניתן לעשות במספר חברות ביטוח שיחזירו לכם את הוצאות הנסיעה לפי תנאי הפוליסה.

עוד הרחבה מצוינת שמומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות למרוקו היא ביטוח איתור, וחילוץ. הרחבה זו מצוינת לכל מי שמתכנן טיול במדבר סהרה בחלקו המרוקני ותאפשר לכם להשתמש בכספי הביטוח במידה והפעילו עבורכם שירות של חילוץ והצלה שהייתם זקוקים לו במהלך הטיול.

וכמו כל מדינה שאנו לא מכירים, גם במרוקו קיימת תופעת הכייסות. כייסים רבים מתכננים על הטלפונים הניידים של התיירים שמהווים כיום טרף קל לגניבה. ביטוח טלפון בחו"ל יכסה את עלות הטלפון החדש שתקנו.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

אם אתם נוסעים בקרוב למרוקו ומחפשים ביטוח נסיעות למרוקו הכולל הרחבות המותאמות לאופי הטיול שלכם, זה הזמן לפנות לסוכן ביטוח שמומחה בתחום הנסיעות. סוכן ביטוח אישי מהתחום מכיר את יעדי הטיול השונים ואת ההרחבות הרצויות.

אצלנו באנגלמן ובניו נמצאים מיטב הסוכנים בתחום ביטוחי הנסיעות, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבור ביטוח נסיעות למרוקו.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות למרוקו

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לטיול במרוקו
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות במרוקו. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן