ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות

ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות

שתפו את העמוד:

איחוד האמירויות, הפדרציה המופלאה הכוללת שבע אמירויות בחצי האי ערב בניהן דובאי ואבו דאבי שכוללות בתוכן אטרקציות מרהיבות שלא רואים כל יום. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות.

ביטוח נסיעות איחוד האמירויות - בהתאם לאופי הטיול

באיחוד האמירויות שבע אמירויות הכוללות את אבו דאבי, עג'מאן, דובאי, פוג'יירה, ראס אל ח'ימה, שארג'ה ואום אל קיוין. רוב התיירים מגיעים לטייל בעיקר באבו דאבי ובדובאי. מדינות האיחוד נחשבות למדינות עשירות מאוד, בעיקר בגלל עתודות הנפט שקיימות בהן.

כאשר תגיעו לאיחוד האמירויות, למעשה תראו המון שטח מדברי ותרגישו חום לא רגיל. אם בארץ חם, באיחוד האמירויות החום מגיע לחמישים מעלות בקיץ. מי שנוסע לאיחוד האמירויות הולך להנות משפע של אטרקציות לא רגילות ויש לציין, מאוד מרשימות.

ביטוח לדובאי

אם הטיול שלכם הוא באבו דאבי, זה הזמן להכיר את האטרקציות החמות ויש הרבה מהן! אם בא לכם להיות על גג העולם, זה הזמן לעלות על מגדל בורג' חליפה. זהו המגדל הגבוה בעולם. 828 מטרים המשקיפים לכיוון חופי אבו דאבי. זמן השקיעה הוא הזמן המומלץ ביותר לעלות על מגדל זה.

ואם במגדלים ובמבנים עסקינן, אי אפשר להיות באבו דאבי מבלי לבקר בקניון דובאי הכולל בתוכו גם אקווריום ענק ומרשים הנותן לכם הצצה אל החיים מתחת למים. מאות דגים ויצורים ימיים צבעוניים מחכים לכם שם.

ובקניון נוסף, קניון האמירויות, מחכה לכם אטרקציה נוספת שודאי לא חשבתם עליה בארץ המדברית והיא סקי! בתוך הקניון מחכה לכם אתר סקי ייחודי עם חמישה מסלולים לבחירתכם.

בדובאי יש עוד אטרקציה מגניבה והיא חופי הים. ומה מיוחד בחופי הים שם? שמדובר על חופים שנוצרו על ידי האדם והם נוצרו בצורות מגוונות. אחד מהם הוא איי הדקל. אלו איים מלאכותיים בצורת ענפי דקל, כל אי הוא למעשה ענף אחד.

אם הגעתם לבקר באבו דאבי, שהיא למעשה עיר הבירה של איחוד האמירויות, תוכלו לבקר במקומות מגוונים בניהם: מוזיאון הלובר של אבו דאבי, מגרשי מרוצים של פורמולה 1, פארק שעשועים מטריף, חופי ים מקסימים ועוד הרבה אטרקציות נהדרות.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות באיחוד האמירויות ובדובאי. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​

ממה כדאי להיזהר בטיול בדובאי ובאמירויות ואיזה ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לרכוש?

כשאנו נוסעים לחו"ל, אנו למעשה נוסעים למקומות חדשים שאנו לא חיים בהם ביום יום. כל מה שיש שם פיזית ותרבותית הוא חדש לנו ולכן אנו לא מודעים לסכנות שעלולות להתרחש. אחת הבעיות הגדולות של הישראלים כאשר הם נוסעים לחו"ל וגם לאיחוד האמירויות, הוא ביטול הביטוחים הרפואיים שבארץ. בארץ, כאשר אנו חולים, לא מרגישים טוב או נפצעים, יש לנו חוק ממלכתי המסייע לנו לקבל טיפול רפואי ללא עלות. הביטוחים הללו מתבטלים עם העלייה למטוס וכל סיוע רפואי שנקבל בחו"ל יעלה לנו כסף רב ובמיוחד באיחוד האמירויות הכולל מדינות עשירות מאוד. על מנת להתגבר על בעיה זו, קיים ביטוח הנסיעות לחו"ל, אך האם הוא מספיק? אז זהו, שלא כל כך.

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בתוכו ביטוח בגין מצבי חירום רפואיים המתרחשים בחו"ל. רשימת המקרים מצומצמת ואינה כוללת מצבים שבהם נפצעתם במהלך אטרקציות מסוימות או שחלילה נגנב לכם ציוד מסוים. על מנת לדאוג לביטוח רחב הכולל הגנה בגין מקרים מגוונים, מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות לדובאי, הרחבות לביטוח.

אם אתם מתכננים סקי באתר הסקי של קניון דובאי, יש לקחת בחשבון כי סקי הוא ספורט מסוכן המביא המון פעמים למצבים של פגיעות באזורי הגפיים המצריכים טיפול רפואי ממוקד. על מנת שתוכלו לקבל סיוע רפואי ולא לשלם עליו כסף רב, מומלץ שתוסיפו מראש לביטוח הנסיעות לאבו דאבי, גם הרחבת ביטוח לספורט חורף.

ואם באתגר עסקינן, יש לקחת בחשבון כי באיחוד האמירויות אטרקציות אתגריות מגוונות. אם אתם מתכננים לבצע אטרקציות בים, ביבשה או באוויר, הרחבת ספורט אתגרי תהיה נחוצה לכם.

עוד דבר שמאוד מאפיין את איחוד האמירויות, הוא השכרת רכבי יוקרה. מטיילים רבים בוחרים להשכיר רכבים שאין להם הזדמנות לנסוע עליהם בארץ או במקומות אחרים בעולם. וכמו שאתם יודעים, נסיעה בחו"ל במקום לא מוכר, עשויה להביא עמה תאונות. מכיוון שמדובר ברכבי יוקרה, עלות התיקון עשויה לעלות לכם הון. לשם כך, מוטב שתוסיפו לביטוח הנסיעות לאיחוד האמירויות, הרחבת ביטוח ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור שבאמצעותה תוכלו לשלם על נזקים שנגרמו חלילה לרכב.

עוד הרחבה סופר חשובה באיחוד האמירויות היא ביטוח חבות כלפי צד ג'. הרחבה זו לרוב נמצאת בתוך ביטוחי הנסיעות. היא ניתנת להסרה, אך בטיול לאיחוד האמירויות, לא מומלץ להסיר אותה. ביטוח זה מגן עליכם במידה ופגעתם לא במזיד בציוד או פריטים שנמצאים במלון, בחנויות בקניון ובכל מקום שטיילתם בו באיחוד. הרחבה זו תגן עליכם ותשלמו באמצעותה את הנזק.

ביטוח נסיעות מותאם אישית לפעילות באזור

אם איחוד האמירויות זה היעד הבא שלכם, אל תסתמכו רק על ביטוח הנסיעות הרגיל, צרו קשר עם סוכן ביטוח מתחום הנסיעות שמבין ומכיר את סיכוני המקום. יחד איתו תבנו פוליסת ביטוח עם הרחבות שמתאימות לאופי הטיול והאטרקציות שתעשו.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מחכים לכם מיטב המומחים בביטוח נסיעות לחו"ל. צרו עמנו קשר וסוכני הביטוח שלנו יסייעו לכם בבחירת ביטוח מדויק ומשתלם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לטיול באמירויות
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות באיחוד האמירויות ובדובאי. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן