ביטוח ביטול נסיעה Ttip Guaranty​

ביטוח ביטול נסיעה Ttip Guaranty

שתפו את העמוד:

ביטוח ביטול טיסה או נסיעה מכל סיבה שהיא של Trip Guaranty הוא ביטוח אשר מיועד לכל מי שנוסע מישראל לחו"ל והזמין טיסה או חופשה ומכל סיבה שהיא ביטל אותה וגבו ממנו הוצאות ביטול. במצב זה, נוסע שעשה מראש פוליסת ביטוח ביטול טיסה יוכל להפעיל את הפוליסה ולקבל החזר הוצאות.

מתי כדאי לרכוש כיסוי ביטוח ביטול טיסה טריפ גרנטי?

החיים שלנו כיום הם מאוד דינאמיים, לעיתים אנו קובעים טיסה לחו"ל מראש, אך מכל מיני סיבות אנו נאלצים לבטל אותה. זה יכול להיות תקופת מבחנים באוניברסיטה שהתארכה יותר ממה שצפוי, קבלה לעבודה חדשה, מצבים רפואיים פתאומיים שלא לקחנו בחשבון כאשר הזמנו את הטיסה או מצבים שונים של אי וודאות אשר גרמו לנו לבטל טיסה מכל מיני סיבות ואז ככל הנראה נזדקק לביטוח כרטיסי טיסה.

כמו שאתם מבינים יש כל כך הרבה מצבים בהם אנו נהיה חייבים לבטל את הנופש, כך שאם רכשנו כיסוי ביטוחי למצבי ביטול נסיעה, נוכל לקבל החזר הוצאות מחברת הביטוח. זהו ביטוח מאוד כדאי כיום שלא קיים בכל חברות הביטוח, סוכן הביטוח שלכם יוכל להמליץ לכם היכן לבצע ביטוח מסוג זה.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

תנאים עיקריים ברכישת פוליסת ביטול טיסה של טריפ גרנטי

לפוליסת ביטוח ביטול נסיעה של טריפ גרנטי יש תנאים עיקריים כאשר רוכשים את הפוליסה. כחלק מן התנאים, ניתן לרכוש את הפוליסה עד שבעה ימים לאחר מועד ההזמנה של כרטיס הטיסה שלכם או הנופש, כאשר הכי נכון וחשוב לרכוש אותה בצמוד להזמנת כרטיסי הטיסה כדי שהביטוח יתחיל לפעול מאותו רגע ועד 12 שעות לפני הטיסה.

בנוסף, אפשרי לבטח עד שניים עשר נוסעים אשר כלולים בטיסה או בנופש ולבטח שירותים נוספים אשר לא מצוינים בהזמנת הטיסה. חשוב לציין כי ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה שהיא מכסה את אותן הוצאות אשר המבוטח לא קיבל עליהן החזר ביטול.

להלן עיקרי הכיסוי

לפוליסת הביטוח של טריפגרנטי יש מספר תנאים שחייבים להתקיים על מנת שהמבוטח יוכל להפעיל את הפוליסה.

התנאי הראשון הוא שביטול הטיסה או הנופש נעשים ביוזמתו של המבוטח. ביטולים אשר מקורם בחברת התעופה או חברות השירותים השונים לא יכוסו על ידי הביטוח.כמו כן, הפעלת הביטוח תתאפשר רק לאחר שהמבוטח ביטל את הטיסה והשירותים הנוספים שבוטחו. בכל מקרה יוכל המבוטח לקבל החזר בגובה של 80% מסך ההוצאות שבוטחו.

איך מגישים תביעת ביטול נסיעה?

טפסים חשובים ותנאי הפוליסה:

הצעה לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה
באמצעות ביטוח ביטול החופשה של טריפ גרנטי תוכלו לשמור על הכיס שלכם במקרה של ביטול טיסה מכל סיבה. צרו איתנו לקבלת פרטים נוספים.​

מהן היתרונות של חברת הביטוח טריפ גרנטי?

 Trip guaranty היא חברה ישראלית אשר עוסקת בפוליסות ביטוח המאפשרות לצרכנים הישראלים כיסוי הוצאות בעת ביטול שירותים ממגוון ספקים.

החברה מתמחה בנושא של ביטוח ביטול טיסה, וזו אחת מן הפוליסות אשר החברה מציעה לנוסעים. החברה מציעה ללקוחות רכישת ביטוח זה תחת חברת הפניקס, את הביטוח ניתן לרכוש באופן מהיר דרך האתר או בטלפון בשיחה עם נציג.

לחברה יש שירות מיוחד שנקרא אקספרס גראנטי, בו החברה יוצרת קשר עם הספקים השונים במקומכם, שירות שחוסך לנוסע הרבה כאב ראש. בנוסף, נוסעים אשר מזמינים טיסה של חברת אל על, יכולים להשתמש בנקודות של הנוסע המתמיד.

האם ניתן לרכוש את הביטוח אצל סוכן הביטוח

בהחלט כן, אצלנו בחברת הביטוח אנגלמן ובניו מציעים גם את פוליסת ביטול הנסיעה של חברת טריפ גרנטי. אנו מתמחים בביטוחי נסיעות ופוליסות ביטוח נוספות בתחום. אנו נוכל להמליץ לכם על הפוליסות המתאימות לנסיעה שלכם במחירים נוחים ובמקצועיות ללא פשרות.

לקבלת הצעת מחיר לביטוח ביטול נסיעה מכל Trip Guaranty

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח חופשה Trip Guaranty
באמצעות ביטוח ביטול החופשה של טריפ גרנטי תוכלו לשמור על הכיס שלכם במקרה של ביטול טיסה מכל סיבה. צרו איתנו לקבלת פרטים נוספים.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן