ביטוח נסיעות לליכטנשטיין

ביטוח נסיעות לליכטנשטיין

שתפו את העמוד:

ליכטנשטיין היא נסיכות זעירה השוכנת באמצע אירופה בין גרמניה לשוויץ ואוסטריה והיא מציעה למטיילים בה אווירת אגדות מיוחדת במינה. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לליכטנשטיין.

ביטוח בליכטנשטיין - בהתאם לאטרקציות המובילות

אם אתם מחפשים טיול שיחזיר אתכם לסיפורי האגדות מהילדות, הרי שליכטנשטיין היא המקום המושלם לכך. מדובר בנסיכות קטנה המשתרעת על פני 160 קמ"ר שנמצאים בין הרי האלפים של שוויץ להרי האלפים האוסטריים. בתוך הנסיכות קיימת טירת ליכטנשטיין ששייכת למשפחת האצולה שמושלת באזור זה. בטירה מתגוררים נסיכי המשפחה ולכן היא אינה פתוחה לקהל הרחב למעט קבלת הפנים שמתרחשת בחודש אוגוסט.

מי שיטייל בנסיכות יוכל לבקר ביקב הנסיכותי ולהנות מיין משובח מאוד. מהיקב תוכלו לצאת אל הרחובות הסמוכים ולהנות ממסעדות וחנויות. כמו כן, מי שמחפש להרגיש כמו נסיך או נסיכה, יוכל לישון באחד ממלונות היוקרה של הנסיכות ויש כמה כאלו בעלי סוויטות פאר מיוחדות.

מה שמאוד מיוחד וכייפי בטיול בליכטנשטיין, זו האפשרות לעשות סקי. הנסיכות מאפשרת למטייליה לבקר במוזיאון הסקי הגדול ביותר באירופה. מה שנחמד באתר הסקי של הנסיכות שהאתר אינו עמוס במבקרים וזה מאפשר למטיילים לעשות סקי בחופשיות באזורים יפים ונרחבים.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לליכטנשטיין
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בליכטנשטיין. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.​

ממה כדאי להיזהר בטיול בליכטנשטיין והכיסויים המומלצים לרכישה בביטוח

כאשר נוסעים לליכטנשטיין, רבים מהמטיילים רוצים להנות מהאפשרות לעשות סקי. זו באמת אפשרות נהדרת, אך חשוב לקחת בחשבון שבסקי קיימים גם סיכונים. מכות יבשות, שבירת גפיים,  ופגיעות באיברים נוספים ואלו רק חלק מהסיכונים שקיימים בספורט מהנה זה. לכן אם תכננתם סקי בליכטנשטיין, לכו על בטוח ועשו הרחבת ביטוח לספורט חורף בביטוח הנסיעות לליכטנשטיין.

ביטוח לטיול באירופה

עוד דבר חשוב שיש לקחת בחשבון כאשר נוסעים לטייל בליכטנשטיין זו האפשרות לעבור ולטייל במדינות נוספות באירופה. הנסיכות היא קטנה וסביר שתרצו לנצל את ימי הטיול שלכם גם באזורים כמו שוויץ, גרמניה ואוסטריה. מי שירצה לטייל באזורים אלו, כנראה שישכיר רכב. נסיעה עם רכב שכור בכבישים שאינם מוכרים עלולה להיות לא פשוטה ואתם עלולים חלילה להיתקל במצבי תאונה. על מנת שלא תצטרכו לשלם לחברת ההשכרה הון על תיקון הרכב, מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות לנסיכות ליכטנשטיין הרחבת ביטול השתתפות ברכב שכור.

הרחבה נוספת שלא כדאי לוותר עליה והיא מאוד מומלצת בביטוחי נסיעות לחו"ל היא הרחבת לביטוח מזוודות ואובדן כבודה, היא תופעה שכיחה מאוד בנסיעה לחו"ל. הרחבת ביטוח כבודה תכסה עבורכם את עלות הכבודה שאבדה או תאפשר פיצוי כספי מיידי במקרה שהכבודה איחרה בהגעתכם לליכטנשטיין.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

ביטוח נסיעות לליכטנשטיין הוא ביטוח חשוב מאוד וההרחבות לביטוח חשובות לא פחות. לפני שאתם יוצאים לטיול בחו"ל בכלל או בליכטנשטיין בפרט, שבו עם סוכן ביטוח מקצועי בתחום והתאימו את ההרחבות לאופי הטיול שלכם.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן, מיטב המומחים לביטוחי נסיעות לחו"ל. אנו עוסקים בתחום כבר שנים, מכירים את היעדים השונים והסיכונים הצפויים בהם. אנו נוכל להתאים עבורך ביטוח נסיעות לליכטנשטיין מותאם ומשתלם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לליכטנשטיין

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לליכטנשטיין
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בליכטנשטיין. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן