חבות כלפי צד ג' בחו"ל

ביטוח חבות כלפי צד ג' בחו"ל

שתפו את העמוד:

בעת נסיעה לחו"ל אנו מתארחים בחדר במלון ומשתמשים בציוד שאינו פרטי לנו לצורך פעילויות מסוימות. לעיתים אנו עלולים ליצור נזק לאנשים או לציוד שלהם. כל אלו הם למעשה דוגמאות לדברים שנקראים בשפת הביטוח "נזק לצד ג'" או "צד שלישי".

בעת הטיול אנו עלולים חלילה להיתקל במצבים בהם צד ג' נפגע מאיתנו מכל מיני סיבות ולשם כך קיימת ההרחבה של חבות כלפי צד ג' בחו"ל.

מהו ביטוח חבות כלפי צד ג'?

ביטוח צד שלישי בחו"ל הוא למעשה אחד מהרחבות ביטוח הנסיעות הכללי. הרחבה זו כיום היא ברירת מחדל והיא כלולה במחיר של ביטוחי הנסיעות.כמו כל הרחבה, גם את ביטוח חבות כלפי צד ג' ניתן להסיר מהפוליסה ולקבל זיכוי, אך דבר זה אינו מומלץ כי מדובר בכיסוי יעיל והכרחי אשר יכול ממש לעזור במידה וצד ג' חלילה נפגע ומוגשת כנגדכם תביעה לפיצויים.

כיסוי צד ג' בחו"ל הוא כיסוי חשוב מאוד ויעיל מהסיבה שבכל רגע נתון ואפילו לא במזיד, עלול לקרות משהו. זה יכול להיות מצב שבו ישבנו בחדר במלון, עישנו סיגריה, נפל גיץ על המיטה והתלקח לשריפה שגרמה נזק למלון. במצב כזה, כיסוי חבות כלפי צד ג' יכסה את ההוצאות שיהיו לכם מול המלון.

מצבים נוספים יכולים להיות בעת טיול פשוט בחנויות הקניון. נכנסתם לחנות, הסתכלתם על הפריטים והתיק שאיתו נכנסתם בטעות פגע במדף עם מוצרים שבירים ויקרים. תכולת המדף נפלה ונשברה וכתוצאה מכך גם נפגע אדם בחנות מהדף הזכוכיות. גם במקרה זה ניתן כמובן להפעיל את כיסוי חבות כלפי צד ג' ולשלם באמצעותו את הוצאות התיקון וההוצאות הרפואיות של האדם הנפגע.

כמו שאתם מבינים, אלו רק שתי דוגמאות, אך קיימים מצבים רבים שבהם נזדקק לכיסוי זה ולכן הוא חשוב מאוד.

הרחבה לביטוח צד ג' בחו"ל בפוליסת הנסיעות
הגנו על עצמכם בפני תביעות ונזקים לצד שלישי במהלך שהייתכם בחו"ל ורכשו ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל את הרחבה זו. ביטוח צד ג' הוא אחד מהרחבות החשובות שיש.

אילו מקרים כיסוי חבות כלפי צד ג' מכסה?

כיסוי חבות כלפי צד ג' מכסה למעשה שני מקרים עיקריים: האחד מדבר על נזקי גוף שקרו לצד שלישי בתקופת הביטוח והשני הוא נזק לרכוש של אדם שלישי בתקופת הביטוח. לכן, בכל מקרה אשר בו נפגע אדם או רכושו, תוכלו להפעיל את הכיסוי בגבול אחריות בפוליסה.

חשוב לדעת שבכל חברת ביטוח יש גבול אחריות שונה אחת מהשניה. לצורך העניין – לחברת פספורטקארד יש כיסוי בגובה של 100,000$ לעומת פוליסת הנסיעות של הפניקס smart travel שמציעים כיסוי של 250,000 דולר.

בנוסף, חשוב לבדוק מתי בכל זאת לא ניתן להפעיל כיסוי חבות כלפי צד ג'. כמו בכל כיסוי, גם בהרחבה זו יש סעיפים חריגים.

כיסוי חבות כלפי צד ג' – מקרים חריגים (מתי לא מכוסה)

לסיכום, כיסוי חבות צד ג' הוא כיסוי חשוב מעין כמוהו ומגן עליכם בדיוק באותם מקרים אשר אינם צפויים בחו"ל. זהו כיסוי שאנו לא ממליצים להוריד מפוליסת ביטוח הנסיעות וחשוב שהוא יהיה קיים עבורכם בעת נסיעה לחו"ל.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח צד ג' בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח צד שלישי בחו"ל
הגנו על עצמכם בפני תביעות ונזקים לצד שלישי במהלך שהייתכם בחו"ל. ביטוח צד ג' הוא אחת ההרחבות החשובות בביטוחי הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן