ביטוח נסיעות ליפן

ביטוח נסיעות ליפן

שתפו את העמוד:

לא כולם יודעים, אך יפן היא למעשה שרשרת איים גדולה מאוד באוקיינוס השקט. מדובר על איים מאוד הרריים הכוללים הרי געש רבים. טיול ביפן עשוי להיות מאוד מיוחד ומרתק. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות ליפן.

ביטוח נסיעות ליפן - בהתאם לאופי הטיול

ליפן ארבעה איים שבהם קיימות ערי יפן המפורסמות בעולם. האי הגדול ביותר הוא הונשו ובו נמצאות הערים המוכרות טוקיו, קיוטו, אוסקה, קובה והירושימה.

טוקיו היא עיר הבירה של יפן ובה נמצאת רוב האוכלוסייה. ההיסטוריה של טוקיו מתחילה אי שם במאה ה-16, אז היא הייתה מצודה קטנה, כיום יש בה יותר ממיליון תושבים ולמעשה זו העיר הגדולה בעולם. טוקיו מציעה למטיילים מקדשים, ארמונות, קניות, בילויים, חורשות וגנים. מי שחובב מאוד קניות, יהנה מאוד מרובע גינזה, רובע הקניות היוקרתי והשוקק של העיר. מי שאוהב דת, היסטוריה ומסורת, יוכל להגיע למקדש סנסו ג'י שהוא המקדש העתיק ביותר בטוקיו. באזור המקדש תוכלו למצוא דוכנים שמוכרים מסכות, גילופי עץ, קימונו ומוצרי נייר.

קיוטו היא אחת הערים המרכזיות ביפן. יש בה מבנים ארכיטקטוניים מרהיבים ומגוון רחב של מקדשים עתיקים. אחד המקדשים המוכרים והמרכזיים הוא מקדש סנג'וסנגנדו. זהו אתר בודהיסטי ידוע שנבנה במאה ה-12. עוד מקדש מוכר הוא מקדש ריואן ג'י שנמצא בצפון קיוטו. מדובר על מקדש שכולו אומנות יפנית עתיקה ומרשימה. אחד הדברים המיוחדים במקדש זה הוא ארגז החול שבו המשמש נזירים לביצוע תרגילי מדיטציה.

ביטוח נסיעות לטוקיו
הצעת מחיר לביטוח נסיעות ליפן
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות ביפן ובטוקיו. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

ממה כדאי להיזהר בטיול בטוקיו וביפן ואיזה ביטוח צריך לרכוש?

כל טיול בחו"ל הוא טיול אל הלא נודע, כי אנו לא מכירים את התרבות שאליה אנו מגיעים ואת מקומות הטיול. בעניין זה חשוב לשים לב שכאשר מטיילים במקום שלא מוכר לנו, צפויים לנו סיכונים שעשויים לגרום לכך שנזדקק לטיפול רפואי במצבי חירום. לשם כך נועד ביטוח הנסיעות, המבטח אותנו במקום הביטוחים הממלכתיים שקיימים לנו בארץ (שאינם תקפים בנסיעתנו לחו"ל). ולמרות ביטוח הנסיעות, לעיתים אנו נזדקק גם להרחבות לביטוח שלא כלולות בביטוח הנסיעות ליפן.

כך לדוגמא, אם לקחתם אתכם מצלמה לטיול, ראוי שתוסיפו גם הרחבת ביטוח למצלמה בחו"ל. מצלמה זהו מכשיר יקר ערך שמועד לגניבות. אם נגנבה לכם המצלמה ויש לכם הרחבת ביטוח למצלמה, תוכלו לקנות אחת חדשה בכספי הביטוח.

עוד הרחבה מצוינת וחשובה מעין כמוה לאנשים בעלי מחלות כרוניות היא ההרחבה למצב רפואי קיים (ביטוח נסיעות לחולים). בהרחבה זו אתם למעשה מדווחים על המחלה הכרונית שלכם ומבוטחים בגין טיפולים, תרופות ואשפוזים שאתם עשויים לקבל במהלך הטיול. הרחבה זו מאוד חשובה ועשויה להציל חיים במקרה שמדובר במחלות הקשורות ללב, סוכר, סרטן ועוד.

הרחבות נוספות שניתן להוסיף בהתאם לאופי הטיול הן הרחבת איתור, חילוץ והצלה המיועדת לכל אותם מטיילים שיצאו לטיול בטבע באזורים שאינם מוכרים ונקלעו למצב שחייבים לאתר אותם ולחץ. שירות כזה עולה כסף רב ותוכלו לשלם עליו מכספי הביטוח.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

ביטוח נסיעות ליפן הוא ביטוח מצוין, אך לא תמיד מספיק לפעילויות שנעשה בטיול, ההמלצה היא לשבת עם סוכן ביטוח שעוסק בנסיעות ולהתאים את ההרחבות המדויקות לכם על מנת שלא תשלמו כסף רב. אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו מעוניינים לתת ללקוחות שלנו ביטוחי נסיעות לחו"ל ומשתלמים ומדויקים לפעילויות הטיול, קבעו עם סוכני הביטוח שלנו וקבלו הצעות משתלמות במיוחד.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות ליפן

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח לטיול ביפן
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות ביפן ובטוקיו. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן