ביטוח נסיעות לאוסטרליה

ביטוח נסיעות לאוסטרליה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אוסטרליה היא המקום המושלם לטיולים עם מרחבי טבע עצומים וריקים מאדם. זה המקום לעשות בו טיול תרמילאים מושלם ולראות בעלי חיים שלא ראיתם באף מקום אחר. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לאוסטרליה.

ביטוח נסיעות לאוסטרליה - בהתאם לאופי הטיול

מרחבי הטבע והים הם המאפיינים העיקריים של אוסטרליה ולכן אם הגעתם לטיול באוסטרליה, המקום הראשון שכדאי לכם לבקר בו הוא שונית המחסום הגדולה. מדובר באחד מאתרי הצלילה היפים בעולם הנחשב לאחד משבעת פלאי עולם. 2,000 ק"מ של שוניות המתפרשות על מאות איים ובהם חיים אלפי בעלי חיים ימיים מסוגים שונים. תוכלו לבצע צלילה מקצועית באזור או סתם לשנרקל להנאתכם.

ביטוח תרמילאים באוסטרליה

אם הגעתם לאוסטרליה, מאוד סביר שהגעתם לטיול תרמילאים. מרחבי היבשת עצומים בגודלם ומושכים מטיילים רבים לשים תיק טיולים ענק על הגב ולהתחיל במסע ייחודי שלא פוגשים בכל טיול. המסלול הקצר ביותר שתוכלו לעשות בטיול תרמילאים ולראות הרבה ממנה הוא של ארבעים ימים לפחות, אשר במהלכם תבצעו גם הליכות רגליות במרחבי הטבע וגם תיעזרו בנסיעות וטיסות פנימיות. לטיול באוסטרליה נערכים בדרך כלל מראש ומומלץ מאוד לתכנן את הטיול עם סוכנויות תרמילאים מקצועיות. כמו כן, יש להיערך לטיול כזה גם מבחינה ביטוחית, על כך נדבר בהמשך הכתבה.

בטיול התרמילאים מומלץ שתקדישו זמן לחוף הזהוב, ביירון ביי. שם תוכלו להנות ממסיבות ואם אתם גולשים, חשוב שתדעו כי מדובר בעיירת הגולשים של אוסטרליה ותוכלו גם אתם להנות מגלישה בחופים. כמו כן, מומלץ לבצע טרקים באזור של יערות הגשם ולהנות מהיופי הטבעי ומבעלי החיים הייחודיים במקום.

טיול בעיר סידני שהיא העיר הגדולה באוסטרליה וגם בירתה, יאפשר לכם לחוות חיי לילה מגוונים, להנות ממוזיקה טובה, מחופים נפלאים ומוזיאונים. כמו כן, תוכלו להנות מאוכלוסיית מהגרים מגוונת שמתגוררת בעיר ולהנות ממסעדות מצוינות.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאוסטרליה
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות באוסטרליה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

ממה כדאי להיזהר בטיול באוסטרליה ואיזה ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לרכוש?

אוסטרליה היא ללא ספק מקום שכדאי להיזהר בו. את המקום פקדו ופוקדות עד היום אסונות טבע, שריפות, אזורי גהות לא צפויים המביאים להצפות והמון בעלי חיים מסוכנים המחייבים משנה זהירות. אוסטרליה זה לא המקום שכדאי לוותר בו על ביטוח הנסיעות לחו"ל ואף כדאי לבצע ביטוח נסיעות מיוחד לתרמילאים הכולל בתוכו הרחבות ביטוח חשובות לנוסעים ולתרמילאים.

כאשר אתם בארץ, קיימים לכם ביטוחי בריאות ממלכתיים התקפים לארץ בלבד. בחו"ל, ביטוחי בריאות אלו מתבטלים כבר מעלייתכם על המטוס וכל טיפול רפואי באוסטרליה יצריך מכם לשלם כסף רב. כמו כן, האטרקציות השונות והטיולים המגוונים והמסוכנים, מחייבים אתכם לקחת משנה זהירות נוסף ולדאוג להרחבות ביטוח ייחודיות שיעזרו לכם במקרים בלתי צפויים שתיתקלו בהם חלילה.

כאשר אתם נוסעים לאוסטרליה, הדבר הנכון לעשות הוא להתייעץ עם סוכן ביטוח הנסיעות שלכם על ביטוח תרמילאים לסידני. ביטוח מסוג זה יכלול הרחבות ביטוח חשובות כמו: הרחבת ביטוח לספורט אתגרי שחשובה מאוד במידה וביצעתם צלילה באחד מהחופים או כל פעילות אתגרית בים, ביבשה או באוויר. כמו כן, ביטוח כזה יכלול גם הרחבה של איתור חיפוש והצלה שחשובים מאוד במידה ונתקעתם באזור שבו הייתה הצפה חס וחלילה.

עוד הרחבה שלרוב כלולה בביטוח התרמילאים היא הרחבת ביטוח כבודה. הרחבה זו מבטחת אתכם על המזוודה שלכם והציוד שבה. טיול באוסטרליה הוא טיול עם נסיעות וטיסות רבות ממקום למקום. אם תיק התרמילאים שלכם אבד או לא הגיע בזמן, לא תוכלו להמשיך לטייל ללא ציוד. בעזרת הרחבה זו תוכלו לרכוש ציוד חדש בכספי הביטוח.

ביטוח תרמילאים כולל בתוכו לרוב גם הרחבה לספורט חורף המשמש תרמילאים שמבצעים סקי וגם הרחבה להטסה רפואית וכיסוי לשימוש בסמי הזיה.

ביטוח נסיעות מותאם אישית לפעילות באזור

כמו שאתם רואים, מדובר בביטוח נסיעות לאוסטרליה בעל הרחבות חשובות מאוד עבור הנסיעה שלכם. חברות ביטוח שונות מציעות ביטוח תרמילאים זה עם שינויים קלים בהרחבות.

על מנת לבחור בביטוח המדויק ביותר והמשתלם ביותר, מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח מתחום הטיולים. סוכן מקצועי ידע להמליץ לכם על הפוליסות המתאימות ובמחירים המשתלמים ביותר.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, מחכים לכם מיטב סוכני הביטוח מתחום הטיולים. אנו נשב אתכם, נבין את אופי הטיול שלכם והתכנון ואליהם נתאים ביטוח תרמילאים לאוסטרליה שמדויק לאטרקציות שתעשו. צרו עמנו קשר עוד היום ותקבלו הצעה משתלמת עם הגנה רחבה.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לאוסטרליה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לטיול באוסטרליה
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות באוסטרליה. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן