ביטוח ספורט אתגרי

ביטוח לספורט אתגרי בחו"ל

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אנשים רבים בעת טיול בחו"ל מחפשים להנות מפעילויות אתגריות אשר משדרגות את הטיול והופכות אותו למיוחד ועם חוויות יוצאות דופן. כאשר עושים פעילות אתגרית כתחביב או אפילו באופן חד פעמי, עליכם לקחת משנה זהירות למצבי פציעות. על מנת שתהיו מכוסים מבחינה רפואית אם חלילה נפצעתם בעת הפעילות, מומלץ שיהיה לכם כיסוי ביטוחי לספורט אתגרי במסגרת פוליסת ביטוח הנסיעות. 

ישנם המון מטיילים אשר עושים מגוון פעילויות בחו"ל מבלי לדעת אפילו שהם מוגדרות תחת הרחבת"ספורט אתגרי" ולמעשה חושפים את עצמם לדחיית תביעה במקרים של פציעה. מהם הפעילויות תחת הגדרה זו ומה חשוב לדעת? כל זאת בשורות הבאות.

מהי הרחבת ביטוח ספורט אתגרי בחו"ל?

ביטוח ספורט אתגרי הוא למעשה הרחבה בתשלום לפוליסת הנסיעות הכללית שצריך להוסיף לכיסוי הבסיסי.

במידה ואתם יודעים כי אופי הטיול שלכם כולל פעילויות אתגריות או שתרצו להתנסות באחת. גבול האחריות הכספי (סכום הכיסוי הרפואי) אשר מוגדר בביטוח יכסה אתכם רפואית במידה ונפצעתם באחת מן הפעילויות האתגריות אשר מוגדרות בפוליסה.

רשימת פעילויות הספורט האתגרי כוללת בתוכה חלוקה לספורט יבשתי, ספורט ימי ופעילויות ספורט גבהים, כמו כן היא כוללת גם פעילויות נוספות כמו טיולי ג'יפים ורכיבה על אופני הרים אשר לא נחשבות כספורט אתגרי בעיני רבים מאיתנו אך בכל זאת כלולות תחת הגדרה זו!

חשוב לציין כי אדם שנפצע במהלך פעילות ספורט אתגרי ולא הוסיף את הרחבת הביטוח לספורט אתגרי לפני יציאתו לחו"ל, חברת הביטוח תוכל לסרב לשלם את ההוצאות הרפואיות, הוצאות פינוי רפואי והוצאות נלוות אשר מקורן מפעילויות ספורט אלה.

הרחבת לביטוח ספורט אתגרי בחו"ל​
מתכננים טיול עם פעילויות אקסטרים, ספורט ימי או ספורט מוטורי? חשוב לרכוש את הרחבת הספורט האתגרי בפוליסת ביטוח הנסיעות. קבלו הצעה עוד היום!

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח ספורט אתגרי?

ספורט אתגרי הוא סוג של ספורט אשר עושים כתחביב, כהתנסות ולהנאה. אנשים רבים אוהבים לשלב בטיול שלהם פעילויות אקסטרים ובייחוד בחו"ל באזורים הכוללים הרים, צוקים, נהרות, נחלים ויערות. הרבה מן המטיילים הצעירים שיוצאים לטיול הגדול לאחר הצבא וטיולי תרמילאים, משלבים פעילויות מסוג זה כחלק מהטיול ויש גם אנשים שסוג ספורט אתגרי מסוים הוא התחביב שלהם גם בארץ ובחו"ל יש להם אפשרות להנות ממנו גם.

בכל סוג של ספורט אתגרי יש גם סיכונים, אתרי הפעילות מגדירים את הוראות הבטיחות, אך לפעמים קורים מקרים בהם יש פציעות שמצריכות טיפול רפואי. כאשר אנו בארץ, אנו מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי ובעת יציאתנו מהארץ, עלינו לדאוג לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל שיתן לנו מענה רפואי בעת הצורך.

לכן כל אדם שיוצא לחו"ל דואג שיהיה לו ביטוח רפואי אשר מבטח אותו במקרי חירום. לביטוח הכללי ניתן להוסיף הרחבות בתשלום על פי אופי הטיול שלכם. לכן אם הטיול שלכם כולל פעילויות אתגריות ואתם מעוניינים להיות מכוסים רפואית בגין אותן פציעות שעלולות לקרות בעת הפעילות, עליכם להוסיף את ההרחבה של ביטוח ספורט אתגרי שחשובה מאוד עבור מקרים אלו.

אילו תחומי ספורט מוגדרים תחת הגדרת "ספורט אתגרי" בביטוח נסיעות לחו"ל

בהרחבה לביטוח ספורט אתגרי, יש רשימה מפורטת הכוללת את סוגי הספורט האתגרי אשר הביטוח מכסה. סוגי הספורט מחולקים לשלוש קטגוריות:

ספורט יבשתי

ספורט ימי

פעילויות ספורט גבהים

הערות חשובות:
  • במידה ואתם מתכננים פעילות של סקי, סנובורד וכד', יש הרחבה מיוחדת ונפרדת לביטוח ספורט חורף
  • יכולים להיות שינויים בהגדרות ענפי ספורט ספציפיים בין חברות הביטוח. ולכן, אם אתם מבצעים פעילות ספורט אתגרי מיוחדת – יש לקרוא את תנאי הפוליסה המלאים ולהתייעץ עם סוכן הביטוח. 

מקרים חריגים המוגדרים בפוליסה

בכל הרחבה של פוליסה מוגדרים גם מקרים חריגים בהם לא תוכלו להפעיל את הכיסוי הביטוחי או שתוכלו להפעיל בתנאים מסוימים.

בהרחבת ספורט אתגרי בביטוח נסיעות, חברת הביטוח לא תכסה הוצאות או תביעות בגין מקרים בהם המבוטח לא נהג על פי כללי הבטיחות של אתר הפעילות או מסגרת הפעילות.

כמו כן, במצבים בהם המבוטח עשה פעילות אתגרית הכוללת נהיגה ולא היה לו רישיון לכך. במצבים של טיפולי שיניים או חניכיים אשר מוגדרים מצבי חירום, הפוליסה תכסה עד 1000$ ורק כאשר אתם בחו"ל, המשך מימון הטיפול לא יהיה תקף כאשר תחזרו לארץ.

לא בטוחים? התייעצו עם סוכן ביטוח

לסיכום, אם אתם לקראת נסיעה לחו"ל ותכננתם כחלק מהטיול להנות באחת מן הפעילויות האתגריות אשר מוזכרות ברשימה, שתפו את סוכן הביטוח שלכם.

אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן בעלי ניסיון רב בכל הקשור לביטוחי נסיעות וההרחבות שניתן להוסיף להן. אנו נדאג לבחון יחד איתכם את הפעילויות האתגריות שאתם מתכננים, נתאים עבורכם ביטוח ספורט אתגרי ונאפשר לכם טיול בטוח ושקט מבחינה רפואית. צרו עימנו קשר ונשמח לתת לכם שירות מקצועי, אדיב ואיכותי.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח ספורט אתגרי בחו"ל

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבת ביטוח ספורט אתגרי בחו"ל
מתכננים טיול עם פעילויות אקסטרים? חשוב לרכוש את הרחבת הספורט האתגרי בפוליסת ביטוח הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן