ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה

ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה

שתפו את העמוד:

אתם מתכננים נסיעה לחו"ל, אבל מודעים לכך שהחיים דינאמיים ולא צפויים ויכול להיות שתצטרכו לבטל את הנסיעה, כיום יש פיתרון להחזר הוצאות הביטול. עשו לכם לפני הנסיעה ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה ותהיו מכוסים. להלן מידע על התוכניות השונות ודרכי הצטרפות.

למה כדאי לעשות פוליסת ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה?

כבר חצי שנה אתם מתכננים את הטיול המשפחתי שלכם לחו"ל, סגרתם טיסות, מלונות, אתרים שתבקרו בהם ואתם כבר יודעים היטב את מתווה הטיול ואז קורה התסריט הבא: אתם חייבים לבטל את כל מה שתכננתם כי קרה דבר שאינו צפוי. זו יכולה להיות תקופת מבחנים שהתארכה יותר מהרגיל, אירוע רפואי שמצריך מכם להישאר בארץ, קידום בעבודה או כמו שקרה שהחלה תקופת הקורונה וזה הצריך ביטול של כל הטיסות לחו"ל.

כאשר צריך לבטל תכנון של טיול בחו"ל, למעשה צריך לבטל את כל מה שכבר סגרנו ושילמנו עליו. במרבית החברות, ביטול באופן פתאומי או קרוב למועד הנסיעה אינו מאפשר החזרת הסכום ששילמנו במלואו ויש חברות שאפילו נשלם סכום נוסף עבור הביטול.

הדרך הכי טובה להתמודד עם מצב זה הוא לדאוג כבר בשלב תכנון הנסיעה לבטח את עצמכם בפוליסת ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה.

תוכלו ללחוץ על אחד הנושאים לגישה מהירה:

מה מכסה הפוליסה?

פוליסת ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה, מאפשרת לנוסעים לבטל את נסיעתם ללא הסבר ומכל סיבה מרגע הזמנת הטיסות והשירותים השונים ועד רגע היציאה לחו"ל על פי תנאי הפוליסה, ולקבל החזר הוצאות מחברת הביטוח על טיסות ושירותי התיירות שסגרתם מבעוד מועד.

בפוליסה זו אין צורך בהסברים, אתם יכולים לבטל את הנסיעה גם אם החלטתם שאתם לא מעוניינים בה.

על מה ניתן לקבל החזר?
דוגמה לאירועים שיכולים לגרום לביטול נסיעה ומכוסים בביטוח ביטול נסיעה:

למעשה יש אין ספור סיבות שיכולות להוביל לביטול נסיעה וביטול נסיעה והמון הוצאות שנלוות לחופשה שחבל מאוד להפסיד. חשוב לציין שבעבור סיכוני מגיפת הקורונה, לאחרונה הושקה פוליסה חדשה לביטוח קורונה אשר מכסה גם ביטול נסיעה עקב מקרי תחלואה. למדו על הפוליסות הקיימות כיום:

הצעה לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה
רוצים לרכוש חופשה אבל לא בטוחים אם תוכלו לטוס? בשביל זה יש ביטוח ביטול טיסה. פנו אל צוות המומחים שלנו לקבלת פתרון ביטוח המותאם לחופשה וליעד הטיסה שלכם.

איפה ניתן לרכוש פוליסת ביטוח ביטול חופשה?

כיום יש מספר חברות ביטוח אשר מציעות פוליסות ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה. ניתן לעשות את הביטוח בטריפ גרנטי, ביטול נסיעה של חברת שירביט או ביטול נסיעה של הראל.

בכל חברות הביטוח הפוליסה מקנה למבוטח את הזכות לביטול נסיעה מכל סיבה שהיא, כאשר התנאים של הפוליסה משתנים מחברה לחברה. השוני יכול להיות באחוז הכיסוי או בהחזר כספי על שירותי תיירות מסוימים שכלולים בחברה אחת ולא באחרת ועוד. לכן יש חשיבות להתאמת הפוליסה לפי הטיול המתוכנן.

להלן חברות ביטוח מובילות המשווקות ביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה:

trip guaranty הינה חברה המציעה פוליסת ביטול נסיעה מבית הפניקס. התמחור של הפוליסה מושפע ממגוון גורמים כמו סוג חברת התעופה, שווי הכרטיסים ויעד הנסיעה. ניתן לבטל את הטיסה ולקבל עד 80% מערך החופשה.

באמצעות המסלול המיוחד של ביטוח ביטול נסיעה בהראל תוכלו לבטל את החופשה עד 12 שעות לפני ולקבל 80% מערך החופשה או רגעים לפני הטיסה ולקבל 60% מערך החופשה.

שירביט חברה לביטוח מתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל ומספקת מענה מקצועי גם לביטוח ביטול טיסה. החברה מספקת פתרונות גמישים לביטוח הטיסה במחירים מאוד נוחים.

ביטול וקיצור נסיעה מסיבה רפואית והחפיפה בין ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר רוכשים ביטוח ביטול חופשה, לרוב נרכוש את כיסוי זה לאחר רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל (פוליסה נפרדת המכסה שלל כיסויים שונים בעיקר רפואיים). חשוב לדעת שיש כיסוי כיסוי ביטול וקיצור נסיעה מסיבה רפואית בפוליסת ביטוח הנסיעות כהרחבה של הפוליסה שניתן לרכוש בתשלום נוסף.

מה שמיוחד בכיסוי זה שהוא מכסה ביטול נסיעה לחו"ל מסיבה רפואית שאינה צפויה כמו לדוגמא אשפוז שלנו או של מישהו מהמשפחה. 

לכאורה כיסוי זה חופף לכיסוי שניתן לרכוש בביטוח הנסיעות אך ישנן אותיות קטנות בפוליסת הנסיעות שכן כיסוי זה אינו מכסה על מצבים רפואיים קודמים שלכם או של בן משפחותיכם מדרגה ראשונה וכך המון אנשים מוצאים את עצמם ללא כיסוי במקרים אלו.

ביטוח ביטול טיסה ונסיעה מכסה את כל המקרים – הרפואיים והלא רפואיים. חברות הביטוח לא שואלות מדוע ביטלתם ומהי הסיבה ומשלמות את הכסף בלי בירוקרטיה מיותרת.

הצעה לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה
רוצים לרכוש חופשה אבל לא בטוחים אם תוכלו לטוס? בשביל זה יש ביטוח ביטול טיסה. פנו אל צוות המומחים שלנו לקבלת פתרון ביטוח המותאם לחופשה וליעד הטיסה שלכם.

חשיבות סוכן הביטוח בתכנון נסיעה משפחתית

סוכן ביטוח מקצועי אשר עוסק בכל הקשור לביטוח נסיעות לחו"ל, יודע עד כמה חשובה פוליסת ביטוח ביטול חופשה מכל סיבה. הוא מכיר היטב את כל הנושא של תכנון נסיעה משפחתית ומבין את ההוצאות הכרוכות בכך ובביטול נסיעה במידת הצורך.

כמו כן, הוא מכיר את הפוליסות בחברות השונות על בוריין ויודע להמליץ לכם על הפוליסה עם התנאים שהכי מתאימים לנסיעתכם, מצבכם ואת הביטוח המומלץ לפי יעדים בעולם. כמו שכבר אמרנו, בכל חברה יש תנאים שונים לפוליסה, סוכן ביטוח מקצועי יוכל להסביר לכם את ההבדלים ולעזור לכם להחליט על הפוליסה המתאימה.

אצלנו בסוכנות אנגלמן ובניו מכירים היטב את תחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל ואנו נשמח להיות שותפים בתכנון הנסיעה המשפחתית שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח ביטול נסיעה מכל סיבה

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

סוגי ביטוח נסיעות לחו"ל
בטחו את החופשה הבאה שלכם עוד היום!
רוצים לרכוש חופשה אבל לא בטוחים אם תוכלו לטוס? בשביל זה יש ביטוח ביטול טיסה. פנו אל צוות המומחים שלנו לקבלת פתרון ביטוח אישי.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן