ביטוח נסיעות לסקוטלנד

ביטוח נסיעות לסקוטלנד

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

סקוטלנד היא מדינה בממלכה המאוחדת של בריטניה והיא מציעה למטייליה נוף מיוחד, חופים שעוברים את קו החוף ויוצרים מראות נהדרים והמון טבע עם חיות בר. בכתבה הבאה נדבר על ביטוח נסיעות לסקוטלנד.

ביטוח לטיול בסקוטלנד - בהתאם לאטרקציות המובילות

סקוטלנד היא חלק מהממלכה הבריטית, במאפייניה התרבותיים היא דומה מעט לאנגליה, אך הסממנים שלה יותר כפריים וניתן להנות בה מנופים עוצרי נשימה וחיות בר שמסתובבות באופן חופשי.

אם אתם נמנים עם המטיילים שאוהבים טיולי טבע קלילים, ודאי תשמחו לטייל בעיר מאדינבורו. בעיר זו יש מסלולי טבע להולכי רגל הסובבים את טירת בלוך אשר נמצאת בעיירת בלוך בסמוך לעיר. מעיר זו ניתן להמשיך לאזורי האיים של המדינה, אליהם ניתן להגיע באמצעות מעבורת. אם תטיילו באי סטפה, תוכלו לבקר במערת המשושים פיגנל ולהנות מהמראה של הציפורים החיות באזור.

ביטוח נסיעה לסקוטלנד

מי שמחפש לעשות טרק אמיתי, ישמח להכיר את ההיילנדס. מדובר בטרק הפופולארי ביותר במדינה. גם במסלולי ההליכה של הטרק תוכלו להיתקל בכבשים בכל מקום שסובבות סביב אגם לומונד. בדרך תוכלו גם לראות ביצות גדולות, מדרגות ארוכות הנקראות גם מדרגות הסטן ושרשראות הרים מיוחדות מאוד.

מי שמחפש לחוות את חיי הלילה בסקוטלנד, ודאי ישמח לטעום מהוויסקי המיוחד שמיוצר במדינה. בסקוטלנד יש תרבות וויסקי ענפה וכדאי לכם לבקר באחת המזקקות שמראות את תהליך יצירת הוויסקי.

הצעת מחיר לביטוח נסיעות לסקוטלנד
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בסקוטלנד חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.

סיכונים ופתרונות ביטוח לנסיעה לסקוטלנד

סקוטלנד שונה מעט ממדינות אירופה והיא מציעה למטיילים המון נופים, טבע רחב וחיות בר בכל מקום. מטיילים שמתכוונים להנות מכל הטבע הזה, ודאי ירצו לצאת ברוב הימים לטיולים מגוונים. טיולי טבע מביאים איתם גם סיכוני פציעות, נפילה מגובה ומצבים המצריכים חילוץ. בביטוח הנסיעות הרגיל, המטייל מבוטח בגין טיפול רפואי בחירום שלא כולל בתוכו מקרים של טיפול רפואי או חילוץ והצלה הנובעים מטיולי טבע או טרקים מסוכנים. כדי שתהיו מבוטחים במקרים אלו, מומלץ לדאוג לכיסוי ספורט אתגרי ולכיסוי עבור חילוץ והצלה. אם חלילה נתקלתם במצב שנפצעתם או שהזדקקתם לחילוץ רכבי או מוטס, כיסויים אלו יכסו את העלות הגדולה.

אם אתם מתכוונים לנסוע לטיול יחסית ארוך בסקוטלנד, סביר שתתארחו במספר מלונות הקרובים ליעדי הטיול שלכם. אירוח במלונות מביא איתו לעיתים מצבים שבהם פריטים של המלון ניזוקים שלא במזיד בעקבות פעולה שעשינו. כך לדוגמא, אם אתם מעשנים ולא כיביתם את הסיגריה שלכם עד הסוף, היא עלולה חלילה להתלקח ולגרום לשריפה. במצב זה תצטרכו לשלם על הנזקים שיעלו כסף רב. רוב האנשים במהלך החופשה משתדלים להיזהר ולמנוע נזקים, אך לפעמים עושים דברים בקלות דעת ולא חושבים עליהם עד הסוף, במיוחד בחופשה. כדי שתהיו מכוסים במקרה ונגרם נזק, מומלץ להוסיף לביטוח הנסיעות לסקוטלנד, ביטוח חבות צד ג' בחו"ל שתוכלו להפעיל בדיוק במקרים אלו.

אם אתם מטיילים בחו"ל ואתם סובלים ממחלה כרונית המצריכה טיפול רפואי קבוע או שלמחלה הכרונית שלכם יש אפשרות לסיבוכים שיכולים לקרות לכם גם בחו"ל, מוטב כי תוסיפו לביטוח הנסיעות שלכם, ביטוח למצב רפואי קיים (ביטוח נסיעות לחולים). בעזרת הצהרת בריאות המדויקת למצבכם הרפואי, תוכלו להיות מבוטחים במידה ותזדקקו לתרופות נוספות או טיפול רפואי הקשור למחלה.

ביטוח מותאם אישית לפעילות באזור

לסיכום, אם אתם עתידים לנסוע בקרוב לסקוטלנד, מומלץ כי תפנו לסוכן ביטוח מקצועי העוסק בתחום הנסיעות. סוכן ביטוח מהתחום מכיר את הסיכונים השונים ויוכל להתאים עבורכם ביטוח נסיעות הכולל את

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לסקוטלנד

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח לסקוטלנד
ישנם כמעט אין סוף פעילויות שניתן לעשות בסקוטלנד. חשוב מאוד לדאוג לבטח את עצמכם בביטוח מותאם לפעילויות שאתם מתכננים ובהתאם להרחבות הרלוונטיות של פוליסת הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן