ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

בשל הסיכון הגבוה, קיים ביטוח מיוחד וייעודי למחלות קיימות בחו"ל ועל המבוטח לוודא שהפוליסה מכסה את המחלה הספציפית שיש לו. במאמר זה אנו נדבר על ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן.

הצורך בהרחבה למחלת הסרטן בביטוח הנסיעות

כשאנו יוצאים לטיול בחו"ל, ביטוחי הבריאות שקיימים לנו בארץ אינם תקפים ואנו לא זכאים לטיפול רפואי. לשם כך אנו כמובן רוכשים ביטוח נסיעות שמבטיח עבורנו כיסוי למקרים רפואיים בזמן חירום. המצב הופך למסובך יותר כאשר מדובר באדם שיש לו את מחלת הסרטן.

במצב כזה גדל הסיכוי כי הוא יזדקק לטיפול רפואי בחו"ל שעלותו לפעמים גבוהה מאוד. חולה סרטן שנזקק לטיפול רפואי בחו"ל לעיתים יזדקק לטיפול מחייב ומציל חיים, מדובר על סיכון מיוחד שביטוח הנסיעות הרגיל אינו מכסה ועל כן ישנו צורך ברכישת הרחבה למצב רפואי קיים.

כיסוי לסרטן בביטוח נסיעות

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות עם הרחבה לסרטן

הימנעו ממצבים של אי כיסוי

כאשר אדם נמצא במצב רפואי מסוים אשר עלול חלילה להדרדר בין רגע, גם במהלך טיול בחו"ל, זהו מצב שעלול להיות לעיתים מסכן חיים והוא מחייב טיפול מיידי שלא נכלל בביטוח הנסיעות הרגיל. על האדם החולה לדעת כי ללא הרחבת ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים, לא יהיה לו כיסוי כספי עבור טיפולים רפואיים בחו"ל, שאם יטפל בהם באופן פרטי הוא ישלם עבורם מאות ואלפי שקלים.

הצהירו הצהרת בריאות אמיתית

כאשר רוכשים ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים, סוכן הביטוח יבקש מכם הצהרת בריאות בה יהיו שאלות רלוונטיות למחלה. שאלות אלו נועדו על מנת ליצור לכם כיסוי רפואי רחב ומדויק לבעיות רפואיות שעלולות לצוץ במחלה זו במהלך הטיול.

להצהרת הבריאות חשיבות רבה ויש לכתוב בה את המצב הרפואי האמיתי שלכם, על מנת שחלילה לא תתקלו במצב של אי כיסוי. חולים רבים חוששים להגדיר את מצבם הרפואי האמיתי כי ביטוח הנסיעות לחו"ל למצב רפואי קיים הוא לא ביטוח זול, אך חשוב להבין כי אם חלילה תזדקקו לכיסוי הביטוחי, הוא יחסוך לכם מאות ואלפי שקלים.

עשו הכנות מראש טרם הנסיעה

מומלץ להכין: רשימת תרופות שרלוונטיות לכם, טפסים רפואיים חשובים או תיק רפואי המעיד על מצבכם ודאגו לביטוח נסיעות ייעודי למחלה קיימת, קחו איתכם את פרטי הביטוח למקרה שתזדקקו לו.

הרחבה לכיסוי סרטן בביטוח נסיעות
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע ביטוח הנסיעות. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת הביטוח עם כיסוי לסרטן.

חשיבותו של הכיסוי למחלת הסרטן בביטוח הנסיעות

סרטן היא מחלה קשה מאוד שיכולה להפוך להיות מחלה כרונית שאדם מתמודד איתה שנים. לאחר סשן של טיפולים יכול אדם חולה להרגיש טוב יותר, הסרטן יהיה בנסיגה והוא יוכל להמשיך בשגרת החיים ואף לטייל בחו"ל. 

למרות זאת, מצב המחלה עלול להידרדר בין רגע וזה יכול לקרות גם במהלך טיול בחו"ל. אדם שחולה בסרטן ומעוניין לטייל בחו"ל חייב לרכוש לעצמו ביטוח נסיעות סרטן, אשר מבטח אותו בגין כל אותם מקרים שבהם הוא עלול להזדקק לטיפול רפואי כזה או אחר בשל מחלתו. חשוב לדעת כי כיום חברות הביטוח מציעות לחולים אלו ביטוח נסיעות לחולי סרטן. זהו ביטוח ייעודי שכולל בתוכו כיסוי עבור תרופות מותאמות, אשפוזים וניתוחים שהאדם אולי יזדקק להם בעת מצב שיש החמרה במחלתו.

היכן מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל למצב רפואי קיים?

בעת רכישה של פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבה למצב רפואי קיים, חשוב להתייעץ עם סוכן ביטוח שמכיר את התחום. הסיבה לכך טמונה בעובדה כי בין חברות הביטוח השונות קיימים הבדלים מהותיים בביטוח מסוג זה. אתם כאנשים חולים שרוכשים פוליסה, מעוניינים בפוליסת ביטוח רחבה עד כמה שניתן כדי שיהיה לכם כיסוי רפואי לכל מצב רפואי שיבוא חלילה בחו"ל. סוכן ביטוח מקצועי בתחום, מכיר היטב את הביטוחים השונים ויוכל למצוא עבורכם את הפוליסה המשתלמת ביותר ועם טווח הכיסויים הרחב ביותר עבור המחלה איתה אתם מתמודדים.

אצלנו, בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו קיימים סוכני ביטוח מומחים בתחום ביטוחי הנסיעות למצב רפואי קיים. אנו נשמח לשבת איתכם וליצור לכם ביטוח נסיעות סרטן שהכי מדויק עבורכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לבעלי מחלות קיימות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבה לביטוח סרטן בחו"ל
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע הביטוח. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת ביטוח הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן