ביטוח נסיעות לסוכרת בחו"ל

ביטוח נסיעות לחולי סוכרת

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

מחלת הסוכרת היא מחלה המאופיינת בחוסר איזון של הסוכרים בדם והיא מצריכה מעקב קבוע על מנת לא להגיע לסיבוכים. אדם אשר חולה במחלה ונוסע לחו"ל יצטרך להמשיך את המעקב בחו"ל, להשתמש בתרופות שלו באופן יעיל ותדיר ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק.

ביטוח הנסיעות הרגיל אינו מכסה ביקורים רפואיים או מעקב בגין מחלה קיימת אשר מצריכה כיסוי מיוחד למצב המחלה. לצורך כך, מבטחים כיום חולי סוכרת בביטוח נסיעות לחולי סוכרת שעליו נדבר בכתבה הבאה.

הצורך בהרחבה למחלת הסוכרת בביטוח הנסיעות

מחלת הסוכרת מאופיינת בחוסר איזון של הסוכרים בדם עקב חוסר תפקוד של הורמון האינסולין או חוסר הפרשה שלו. התקף סוכרתי יכול לקרות במצבים של עודף סוכר בדם או חוסר בסוכר והאדם שנמצא בהתקף לרוב ירגיש צמא, יובש, חולשה ולעיתים מצבים של עילפון. אלו התסמינים הפשוטים יותר של המחלה ויש לה סיבוכים רבים בטווח הארוך ולכן חולים אלו נמצאים במעקב מתמיד.

אדם סוכרתי שחש בהתקף של היפוגליקמיה או היפרגליקמיה יזדקק להזרקה של מנת האינסולין שלו. חולים אלו מחזיקים עימם באופן קבוע מזרק אינסולין, אך בנסיעה לחו"ל אנו כאנשים יוצאים מהשגרה הרגילה שלנו, עלולים בטעות לשכוח את המזרק, לאבד אותו חלילה או שבטעות הוא ימצא בתוך הכבודה שלנו שלעיתים מתעכבת ומגיעה אחרינו לחו"ל. בדיוק למצבים אלו, אנו זקוקים לטיפול רפואי מסוים שהכיסוי שלו אינו נכלל בביטוח הנסיעות הסטנדרטי. ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים עבור חולי סוכרת יכלול כיסוי עבור כל אותם מצבים שחלילה עלולים להתרחש לאדם החולה במחלה זו.

ביטוח נסיעות לחולים

אחד הדברים החשובים ביותר שכדאי לדעת לפני רכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחולי סוכרת הוא הנושא של הצהרת הבריאות. לפני שתרכשו את הביטוח, אתם תשבו עם סוכן הביטוח שלכם ותצהירו על מצב המחלה. בנושא זה חשוב להצהיר על המצב האמיתי שלכם, כך יוכל סוכן הביטוח להתאים עבורכם את הכיסויים הכספיים המתאימים. נכון, מדובר בפוליסה שאינה זולה, אך היא מצילה חיים ומאפשרת לכם לקבל את הסיוע הרפואי שנכון למצבכם. ללא ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים המדויק למצב המחלה שלכם, לא תוכלו להיות מכוסים אם תזדקקו חלילה לעזרה רפואית.

הרחבה לכיסוי סכרת בביטוח נסיעות
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע ביטוח הנסיעות. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת הביטוח עם כיסוי לסכרת.

דגשים חשובים לפני נסיעה לחו"ל עבור חולי סוכרת

מחלות קיימות לעיתים נמצאות במצב הרדום שלהן, חולי סוכרת במצב מאוזן אשר חוו את ההתקף האחרון שלהם ממש מזמן, עלולים להקל ראש בנושא הביטוחי בעקבות כך. חשוב בעניין זה לקחת את הנושא לתשומת ליבכם ולא לקחת סיכונים. עשו ביטוח סוכרת בחו"ל לכל מצב שחלילה יבוא וכמו כן הכינו מראש את התרופות שלכם בעליה למטוס והכינו רשימת תרופות למקרה שתזדקקו לעזרה מגורמים במטוס שאינם מכירים אתכם.

היכן מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל למצב רפואי קיים?

בנושא של ביטוח נסיעות לחולים והכיסוי לביטוח נסיעות סוכרת בפרט, חשוב להיעזר בסוכן ביטוח מקצועי שעוסק בתחום. סוכן ביטוח מתחום הנסיעות יוכל להתאים עבורכם כיסוי מדויק למצב המחלה שלכם ויבטח אתכם בחברת הביטוח שמציעה לכם את הפוליסה שהכי מתאימה.

חשוב להבין כי כיום כל חברת ביטוח מציעה את תנאי הפוליסה באופן שונה מהאחרת ורק סוכן ביטוח מיומן יוכל לשים לב לאותיות הקטנות עבורכם. אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו עוסקים בתחום זמן רב, סוכני הביטוח המקצוענים שלנו יוכלו לתת לכם מענה מקצועי, אדיב ומדויק. לפני שאתם רוכשים הרחבת ביטוח נסיעות סכרת פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לבעלי מחלות קיימות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבה לביטוח סוכרת בחו"ל
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע הביטוח. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת ביטוח הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן