ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

אפילפסיה היא מחלה נוירולוגית שבה החולה מפרכס באופן פתאומי ללא סימן ראשוני שהסביבה יכולה לזהות. על החולים לקחת את התרופות הקבועות שלהן ולהיות במעקב מתמיד. חולים באפילפסיה יזדקקו לביטוח נסיעות לחו"ל עבור חולי אפילפסיה, על מנת שיוכלו לקבל סיוע רפואי מותאם.

הצורך בהרחבה למחלת האפילפסיה בביטוח הנסיעות

אפילפסיה היא מחלה נוירולוגית המאופיינת בפרכוסים בעת התקף. למחלה מספר סוגים של התקפי פרכוס והחולים בה אינם יודעים לרוב מהם הגורמים להפרעות הנוירולוגיות ומתי יחוו את ההתקף הבא. אדם שחולה במחלה זו מקבל תרופות קבועות ויכול לחיות ללא התקף פרכוסים גם במשך שנים.

אדם חולה יכול לחוות באופן פתאומי התקף באמצע טיול בחו"ל אשר עלול להיות מאוד מסוכן. בעת פרכוסי אפילפסיה האדם עלול ליפול בצורה מסוכנת, לשבור גפיים ולנשוך את עצמו בשל נעילה של אזור הפה והשיניים. בכל המצבים שתיארנו, סביר שהאדם החולה יזדקק לטיפול רפואי המותאם למחלתו. זהו טיפול רפואי אשר אינו כלול בביטוח הנסיעות הרגיל ולכן יש להצטייד בהרחבה למצב רפואי קיים בביטוח הנסיעות ולמחלת האפילפסיה בפרט.

ביטוח נסיעות לחולים

כאשר תלכו לרכוש פוליסת נסיעות לחולי אפילפסיה, יבקש מכם סוכן הביטוח למלא הצהרת בריאות לביטוח. הצהרה זו חשובה מאוד ויש בה שאלות המגדירות את מצב המחלה. באמצעות ההצהרה יוכלו להתאים עבורכם פוליסת ביטוח המתאימה למצבכם הרפואי וגם כיסוי כספי מספק לכל אותם מקרים שחלילה עלולים לקרות. אנשים רבים מודעים לכך שפוליסת ביטוח זו יקרה ולכן נוטים להחסיר פרטים מההצהרה, דבר זה אינו מומלץ ומסכן חיים שכן חברות הביטוח אינן יכסו את האירוע הביטוחי בחו"ל ללא הרחבה זו.

הרחבה לכיסוי אפילפסיה בביטוח נסיעות
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע ביטוח הנסיעות. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת הביטוח עם כיסוי לאפילפסיה.

דגשים חשובים לפני נסיעה לחו"ל עבור חולי אפילפסיה

אחד הדברים החשובים לפני שאתם טסים לחו"ל, הוא להכין מראש את תיק התרופות שלכם. מומלץ להוסיף לתיק גם דף הוראות המסביר לאנשים שאינם מכירים את המחלה, מה לעשות במידה ואתם חווים התקף. אחד הדברים היותר חשובים במחלת האפילפסיה זה לא לגעת בחולה עד שההתקף נגמר. אנשים שאינם מודעים לכך, מיד ירצו לגשת ולתת עזרה, לכן חשוב שידעו איך לעשות זאת בצורה נכונה.

היכן מומלץ לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל למצב רפואי קיים?

כאשר רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה, חשוב להתייעץ עם סוכן ביטוח מקצועי אשר מכיר את התחום היטב ויודע מהם תסמיני המחלה והצורך הרפואי שלה. כמו כן, חברות ביטוח רבות כמו לדוגמה הפניקס smart travel מציעות ביטוח נסיעות למצב רפואי קיים ולכל אחת מהן גישות שונות וכיסוי שונה.

סוכן ביטוח מקצועי ידאג שתקבלו את הביטוח המדויק ביותר עבורכם והמשתלם. אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו, עוסקים בתחום רבות. אנו נוכל לתת לכם שירות מקצועי, אדיב ומדויק לצרכים שלכם.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לבעלי מחלות קיימות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבה לביטוח אפילפסיה בחו"ל
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע הביטוח. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת ביטוח הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן