ביטוח נסיעות לחולי לב

ביטוח נסיעות לחולי לב

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

חברות הביטוח כיום לא מבטחות בביטוח הנסיעות הרגיל אנשים בעלי מחלה כרונית (כמו למשל ביטוח נסיעות לחולי לב) קיימת בגלל הסיכוי הגדול שהם יזדקקו לטיפולים רפואיים שעלותם יקרה מאוד במהלך הטיול והם אינם נכללים בביטוח הנסיעות הרגיל.

על מנת שאדם חולה במחלה קיימת יהיה מבוטח, עליו להוסיף הרחבה לביטוח הנקראת הרחבה למצב רפואי קיים. על הרחבה זו עבור חולי לב נדבר בכתבה הבאה.

מהי הרחבת ביטוח נסיעות לחולי לב ולמה היא הכרחית?

אנשים שחולים במחלות לב נוטלים מידי יום מספר כדורים חשובים על מנת להימנע מאירוע לבבי. הכדורים יפחיתו את הסיכון לאירוע לבבי, אך הוא עדיין יכול להתרחש בכל רגע נתון, גם בטיול לחו"ל. ביטוח הנסיעות הרגיל מספק כיסוי עבור אירועים רפואיים שהתרחשו בחו"ל, אך אינם קשורים למחלות קודמות של הנוסע. אדם אשר חולה במחלת לב וחלילה היה זקוק לטיפול רפואי מידי בשל מחלתו, לא יהיה זכאי לכיסוי.

חשוב להבין כי במחלות לב, חברות הביטוח לוקחות משנה זהירות גדול יותר בהשוואה למחלות אחרות, מהסיבה שהתקף לב הוא אירוע שהגוף לא מתריע עליו והוא פשוט קורה. אדם שחווה אירוע לבבי יכול לסיים את חייו בין רגע, גם אם הוא לוקח את התרופות בזמן ומרגיש כי מצבו טוב.

ביטוח נסיעות לחולים

על מנת שחולי לב יהיו מכוסים גם בחו"ל מבחינה רפואית, חברות הביטוח יצרו הרחבה ייעודית לכל אותם אנשים בעלי מחלה כרונית קיימת כמו מחלת לב. הרחבת ביטוח מחלת לב בחו"ל תבטיח עבור הנוסע כיסוי כספי מספק במצבים של אירוע לבבי בגין טיפול רפואי, אשפוז, מימון תרופות שאבדו או נשכחו, עלויות ניתוח והטסה לארץ במקרים חריגים או חלילה מוות. ללא הרחבת ביטוח זו, לא יהיה לנוסע החולה כיסוי כספי להוצאות רפואיות אלו.

לפני שתרכשו ביטוח נסיעות לחולי לב, חברת הביטוח תבקש מכם הצהרת בריאות על מצבכם הבריאותי ומצב המחלה. אדם שחולה במחלת לב או בכל מחלה קיימת אחרת, חייב להיות מאוד מדויק בהצהרת הבריאות על מנת שסוכן הביטוח יתאים עבורו את גובה הכיסוי.המרבי שהוא יכול לקבל במידה ויקרה חלילה מצב רפואי הקשור במחלתו. בעניין זה חשוב לומר כי יש אנשים שלעיתים אינם מדווחים על מצבם האמיתי על מנת להוזיל את עלות הפוליסה, אך כדאי להימנע מכך, כי דיווח שאינו נכון, עלול בסופו של דבר לעלות בחיי אדם.

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות עם הרחבה למחלת לב:

יש מספר דברים חשובים שכדאי להגיע איתם מוכנים כאשר רוכשים פוליסת ביטוח נסיעות לאחר התקף לב. תחילה, הגיעו אל סוכן הביטוח שלכם עם טפסים רפואיים עדכניים ורלוונטיים למצבכם הרפואי. דאגו שטפסים אלו יכללו את שמות התרופות שאתם נוטלים בשגרה עבור המחלה. אל סוכן הביטוח הגיעו כשבועיים לפני הנסיעה על מנת שתוכלו לרכוש את פוליסת הביטוח שהכי משתלמת עבורכם.

כמו כן, לטיסה אל תשכחו להצטייד בערכת התרופות שלכם, כאשר כדאי לכתוב עליה בגדול את המילה תרופות למקרה שתזדקקו לעזרה מאנשים שלא מכירים אתכם.

כיסוי מצב רפואי קודם בביטוח נסיעות
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע ביטוח הנסיעות. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת הביטוח עם כיסוי למחלת לב.

למה חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחולי לב אצל סוכן ביטוח מקצועי?

ביטוחי הנסיעות למחלה קיימת הם ביטוחים המותאמים לכל נוסע באופן אישי על פי מחלתו. זהו אינו ביטוח רגיל וסטנדרטי ועליו להכיל את כל הסעיפים הקטנים ביותר הקשורים למחלה שלכם. 

רק סוכן ביטוח מקצועי ובעל ניסיון בתחום יוכל להתאים עבורכם פוליסת ביטוח עם גבולות אחריות רחבים שתהיה שימושית וטובה אם חלילה יקרה לכם משהו בחו"ל. כמו כן, חשוב לדעת כי בעניין של פוליסת ביטוח נסיעות למחלה קיימת יש שינויים והבדלים מאוד גדולים בגישות בין חברה לחברה.

סוכן ביטוח מקצועי יוכל להתאים עבורכם את הביטוח שישרת אתכם הכי טוב. אצלנו בסוכנות הביטוח אנגלמן ובניו קיימים סוכני ביטוח מקצועיים שיוכלו להתאים עבורכם את פוליסת ביטוח נסיעות לחולה לב, המדויקת ביותר למצבכם הרפואי.

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לבעלי מחלות קיימות

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

הרחבה לביטוח מחלות לב בחו"ל
כאשר סובלים ממחלה, יש חשיבות קריטית להליך ביצוע הביטוח. פנו לצוות המומחים שלנו להתאמה אישית של פוליסת ביטוח הנסיעות.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן