אפליקציית PassportCard Pocket – המדריך המלא למשתמש

פבר 28, 2019 (0) comment

PassportcCrd App

לאחרונה השיקה חברת פספורטקארד אפליקציה מיוחדת למבוטחיה אשר שוהים בחו"ל. באמצעות האפליקציה ניתן להטעין את כרטיס הפספורטקארד בלחיצת כפתור. מהי אפליקציית Passportcard Pocket איך משתמשים בה ומדוע היא מומלצת, כל זאת במאמר הבא:

לשיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

לחצו כאן לניווט מהיר:

אפליקציית PassportCard Pocket החדשה

ביטוח הנסיעות לחו"ל בחברת פספורטכארד הינו אחד מהביטוחים המובילים טכנולוגית בעולם. החברה השיקה לאחרונה אפליקציה לטובת לקוחותיה בשם "פספורט קארד פוקט" (POCKET). האפליקציה נועדה לתת סט כלים עוצמתי ללקוחות החברה בעת שהותם בחו"ל על מנת שיוכלו להיות מסונכרנים לחברה בלחיצת כפתור. 

בעלי פוליסת ביטוח נסיעות של פספורט קארד?  אנחנו ממליצים לכם להוריד את האפליקציה לטלפון החכם שלכם. באמצעות האפליקציה תוכלו ליהנות מהטענה עצמית ויעילה של הכרטיס במידה ויש צורך בטיפול רפואי בחו"ל וכל זאת ללא להתקשר למוקד החברה. להלן התכונות העיקריות של האפליקציה:

הטענת הכרטיס

הטענת הכרטיס באפליקציה ללא צורך להתקשר למוקד החברה.

מה מסביבי?

איתור רופא ו/או בית חולים בקרבתכם, שגרירויות ועוד באמצעות הGPS.

צ'אט עם נציג שירות של פספורט קארד​

שיחה מיידית מול נציג שירות של החברה הזמין 24/7.​

רכישת ביטוח בקלות

אפשר לרכוש את הביטוח טרום החופשה בקלות וביעילות ישירות דרך האפליקציה.

אזור אישי

ניתן לערוך את הפרטים האישיים ולצפות בפוליסת הביטוח ובמסמכי הביטוח.

צפיה במדריכים ועדכונים

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטחים.

לפני הכל – מדוע בכלל חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק הגנה למגוון אירועים רפואיים בחו"ל ולמקרים של אובדן או גניבת המטען של המבוטח. אם בעבר הלא רחוק רוב הישראלים טסו לחו"ל ללא ביטוח נסיעות ייעודי או שהם הסתפקו בביטוח נסיעות חינמי ומוגבל מחברות האשראי, כיום רבים כבר הבינו את החשיבות של הכיסוי הביטוחי. יחד עם זאת, רק ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד מעניק למבוטח כרטיס אשראי מגנטי שבאמצעותו ניתן לשלם עבור הבדיקה, הטיפול הרפואי, ותרופות שנרכשו בחו"ל בלי ביורוקרטיה וללא השתתפות עצמית.

חברת פספורט קארד הציבה סטנדרטים חדשים בשוק ביטוחי הנסיעות עם כניסתה לענף. במקום ביטוח בסיסי, המחייב את המבוטח להגיש תביעה נגד חברת הביטוח כדי לקבל שיפוי לכסף ששילם עבור טיפול רפואי בחו"ל, להמתין זמן רב, ולא פעם להתאכזב מהחברה המבטחת, פספורטקארד מעניקה כרטיס אשראי נטען לתשלום התביעות בחו"ל (פטנט בין לאומי) למבוטח באמצעותו הוא יכול לשלם מיד עבור השירות הרפואי או איחור הכבודה במהלך שהיה בחו"ל.

חדשנות ביטוחי הנסיעות – אפליקציית פוקט לטיפול תביעות בזמן אמת בחו"ל

לאחרונה החברה השיקה פלטפורמה חדשנית ופורצת דרך הנקראת פספורט קארד פוקט. זהו הדור החדש של ביטוחי נסיעות לחו"ל, ולמעשה אפליקציית פספורטקארד נחשבת לביטוח האוטונומי הראשון מסוגו בעולם. באמצעות האפליקציה המותקנת בטלפון הנייד ניתן להטעין באופן עצמאי את כרטיס הפספורט קארד על מנת לשלם עבור שירותי רפואה בחו"ל.

חשוב לדעת כי אפליקציית פוקט כוללת אפשרויות מתקדמות כגון:

פספורטקארד פוקט
 • טעינת הכרטיס אונליין ללא צורך בשיחה עם נציג שירות.
 • קבלת ייעוץ רפואי בזמן אמת ובעברית על ידי חדר רופאים שזמין 24/7.
 • שירות מהיר ומענה מקצועי בלחיצת כפתור.
 • טעינת הכרטיס בכסף למשיכה בכספומט במקרה של עיכוב כבודה.
 • תשלום מיידי עבור השירות הרפואי בחו"ל, ללא ביורוקרטיה מתישה.
 • אפשרות לשוחח עם נציג שירות של פספורט קארד בצ'אט בכל שעה ובכל מקום בעולם.
 • איתור רופא, בית חולים או בית מרקחת באמצעות מיקום (GPS).
 • אזור אישי – ניתן לערוך פרטים אישיים בפוליסה, לצפות בפוליסת ביטוח הנסיעות וכד'.
 • שירותי עזר נוספים לתייר כגון איתור כספומט, שגרירויות, משטרה, תחנות אוטובוסים וכד'
 • אפשרות לרכישת פוליסה לפני הנסיעה (כאשר המבוטח בארץ).
 • מידע שימושי כמו מה לעשות אם אבדה הכבודה ואיך מגישים תביעה.
 • מדריכים נוספים כמו מה עושים במקרה של אובדן טלפון נייד, אובדן מזוודות, איך משתמשים בכרטיס, מידע לתרמילאים, מהו כיסוי ספורט אתגרי, ספורט חורף וכד'.
 • צפייה בפוליסה (תנאי הפוליסה של ביטוח הנסיעות).
 • יצירת קשר עם מוקד החברה דרך באמצעות מגוון דרכים שונות.

בדיקה "מה מסביבי"

אחת האפשרויות המעניינות באפליקציה היא בדיקת שירותים נחוצים לפי המיקום של הנוסע באמצעות הGPS במכשיר הסמארטפון. באמצעות בדיקה פשוטה תוכלו לדעת בלחיצת כפתור היכן נמצאים הכספומטים הקרובים אליכם, מרפאות, בתי חולים, משטרה ועוד.

מציאת שירותים מקומיים באצעות אפליקציית פוקט

לחיצה על אחת האופציות הרצויות תוביל אתכם לכרטיס נוח אשר מציג בפניכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לרבות מספר טלפון להתקשרות וכתובת. לחיצה על כפתור "נווט ליעד" יוביל אתכם בקלות ובמהירות למקום היעד וזאת על בסיס אפליקצית המפות אשר מותקנת בטלפון הנייד שלכם.

איך להוריד ולהתקין את אפליקציית PassportCard Pocket?

כדי ליהנות מכל היתרונות הרבים של פספורט קארד pocket יש להתקין את האפליקציה בסמארטפון שלכם. חברת פספורט קארד השקיעה משאבים עצומים בפיתוח האפליקציה המתקדמת ופורצת הדרך עבור מבוטחיה.

למשתמשי אנדרויד את האפליקצית passportCard Poket ניתן להוריד דרך חנות גוגל פליי (Google Play)

למשתמשי אייפון ניתן להוריד את האפליקציה דרך חנות הApp store 

לאחר הורדת האפליקציה – תוכלו להתחבר דרך הזנת מספר הזהות שלכם ומספר הטלפון או לחלופין באמצעות הזנת כרטיס הפספורטקארד האישי שמצוי בידכם.

לאחר הזנת מספר הטלפון הנייד שלכם תתבקשו להזין את מספר אימות אשר ישלח לכם בsms מייד לאחר אישורכם. לאחר הזנת הקוד תסיימו בהצלחה את התהליך והאפליקציה תהיה מוכנה לשימוש.

 

הטענת כרטיס הפספורטקארד בחו"ל באמצעות אפליקציית פוקט

במקרה של צורך המבוטח לגשת לקבלת טיפול רפואי בחו"ל, הוא יוכל להכנס לאפליקציה וללחוץ על אפשרות "הפעלת הכרטיס". לאחר לחיצה על כפתור זה יפתח באופן מיידי צ'אט מול החברה שבו ישאל הלקוח פרטים על מקרה הביטוח והכרטיס יוטען בהתאם לצורך הרפואי.

תהליך פתיחת תביעה באמצעות האפליקציה

כדי להגיש תביעה במקרים של קבלת טיפול רפואי בלי להשתמש בכרטיס לתשלום, ובמקרים של אובדן או גניבת הכבודה – יש להיכנס באמצעות האפליקציה לאזור האישי. באזור האישי הנכם נדרשים למלא את פרטי המקרה בגינו אתם תובעים את חברת הביטוח, לצרף קבלות רלוונטיות, מסמכים רפואיים המפרטים את הבדיקה והטיפול שקיבלתם, קבלות מבית מרקחת וכדומה.

אם אתם מגישים תביעה באמצעות האפליקציה בגלל אובדן מזוודה, עליכם לצרף אישור רשמי מחברת התעופה וקבלות של רכישת ציוד שאבד. אם המזוודה נגנבה, עליכם לצרף אישור מהמשטרה המקומית או אישור של מוביל ימי/אווירי.

מהו זמן הטיפול בתביעה דרך אפליקציית פספורטכארד

זמן הטיפול בתביעה דרך האפליקציה החדשנית של פספורט קארד הוא מהיר. במקרים רבים התביעה מאושרת מיד על ידי נציג שירות מטעם החברה. עליכם לזכור כי באמצעות האפליקציה הייעודית ניתן לקבל שירות מנציג מיומן – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כמו כן, אפשר לקבל ייעוץ רפואי וחוות דעת מרופא מומחה, וסיוע באיתור מרפאה קרובה, בית חולים או בית מרקחת בהתאם למיקום שלכם בחו"ל.

יצירת קשר דרך עם חברת הביטוח באפליקציית פוקט:

pocket app chat

באפליקציה יש מספר דרכים ליצור קשר עם חברת פספורטקארד. בתוך חלק "טלפונים ושירותים לשעת חירום" תמצאו את מספר הטלפון של המוקד הפעיל 24/7, טלפון של חדר הרופאים של החברה לייעוץ מול רופא, טלפון חירום של משרד החוץ ופרטים אודות שירות איתור כבודה בקרה אובדן מזוודות.

בנוסף ניתן ליצור קשר בכל שלב עם החברה על ידי לחיצה על אחד מהאייקונים המופיעים בתפריט הראשי. לחיצה על כל אחת מהאופציות תוביל אתכם לצ'אט מול נציגי החברה. ניתן בצורה זו לשוחח עם נציגים בפלטפורמות הבאות:

  • Skypeאופציות תקשורת עם pocket
  • צ'אט האפליקציה
  • חיוג למוקד

חברת פספורט קארד מתחייבת לטפל בתביעות רפואיות במהירות וביעילות, מדיניות החברה קובעת טיפול בתביעה רפואית תוך 6 ימי עסקים, אך במקרים רבים אתם זוכים לאישור מיידי לתביעת שהגשתם, ללא צורך להילחם, לעבור מנציג שירות אחד לאחר ובלי לסבול מביורוקרטיה מתישה ומייגעת.

אם אין לכם עדיין את אפליקציית פספורט קארד כדאי להוריד אותה עכשיו לנייד, תוך מספר דקות האפליקציה תותקן בסמארטפון שלכם ותוכלו להפעיל את הביטוח בלחיצת כפתור, גם לאחר שיצאתם מגבולות המדינה.

צריכים את תמיכתנו בהתקנת האפליקציה או ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל? אין בעיה! השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

 

לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות Passportcard - סוכנות ביטוח אנגלמן

לשיתוף הכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר

אנגלמן ביטוח

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

כתבות שנוספות שאולי יעניינו אותך:

אפליקציית Air Doctor הפניקס

אפליקציית הפניקס חו"ל – Air Doctor

לאחרונה השיקה הפניקס Smart Travel אפליקציה מיוחדת לטיפול במבוטחים השוהים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי. האפליקציה נועדה לתת לרוכשי ביטוח הנסיעות של הפניקס מענה בזמן אמת

קראו עוד »
ביטוח נסיעות בסיני

ביטוח נסיעות לסיני

בסיני אפשר ליהנות מחופשה נפלאה במחיר אטרקטיבי, חלק מהנופשים מתמקדים בחופשת בטן גב בעוד אחרים מטיילים ומנצלים את החופשה לפעילויות אתגריות שונות וכמובן לצלילה. כדי

קראו עוד »

Comment (0)

ביטוח – זה אנגלמן!

סוכנות ביטוח אנגלמן נוסדה בשנת 1951 וכיום היא אחת מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל. אנו רואים את מקצוע הביטוח כשליחות ורוצים להנגיש מידע חשוב לציבור. תרגישו חופשי לשאול אותנו כל שאלה ונשמח לסייע.

מלאו את הפרטים, ונציג יחזור אליכם בקרוב.

אפשר לכתוב כמה מילים

תנו לנו לייק בפייסבוק

בקרו אותנו!

המייסדים 41, אבן יהודה (קניון אבן יהודה)

שינוי גודל גופנים