passportcard pocket

אפליקציית PassportCard Pocket

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

לאחרונה השיקה חברת פספורטקארד אפליקציה מיוחדת למבוטחיה אשר שוהים בחו"ל. באמצעות האפליקציה ניתן להטעין את כרטיס הפספורטקארד בלחיצת כפתור.

מהי אפליקציית Passportcard Pocket איך משתמשים בה ומדוע היא מומלצת, כל זאת במאמר הבא:

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע שצריך להכיר על ביטוח הנסיעות של פספורטכארד:

אפליקציית PassportCard Pocket החדשה

ביטוח הנסיעות לחו"ל בחברת פספורטכארד הינו אחד מהביטוחים המובילים טכנולוגית בעולם. החברה השיקה לאחרונה אפליקציה לטובת לקוחותיה בשם "פספורט קארד פוקט" (POCKET). 

האפליקציה נועדה לתת סט כלים עוצמתי ללקוחות החברה בעת שהותם בחו"ל על מנת שיוכלו להיות מסונכרנים לחברה בלחיצת כפתור. 

רכשתם ביטוח נסיעות של פספורט קארד?  אנחנו ממליצים לכם להוריד את האפליקציה לטלפון החכם שלכם. באמצעות האפליקציה תוכלו ליהנות מהטענה עצמית ויעילה של הכרטיס במידה ויש צורך בטיפול רפואי בחו"ל וכל זאת ללא להתקשר למוקד החברה. 

האפליקציה כוללת בין השאר את התכונות הבאות:
הטענת הכרטיס

הטענת הכרטיס באפליקציה ללא צורך להתקשר למוקד החברה.

מה מסביבי?

איתור רופא ו/או בית חולים בקרבתכם, שגרירויות ועוד באמצעות הGPS.

צ'אט עם נציג שירות של פספורט קארד​

שיחה מיידית מול נציג שירות של החברה הזמין 24/7.​

רכישת ביטוח בקלות

אפשר לרכוש את הביטוח טרום החופשה בקלות וביעילות ישירות דרך האפליקציה.

אזור אישי

ניתן לערוך את הפרטים האישיים ולצפות בפוליסת הביטוח ובמסמכי הביטוח.

צפיה במדריכים ועדכונים

מידע חשוב בנושאים של תביעות, מספרי טלפון חירום ועדכונים למבוטחים.

לפני הכל – מדוע בכלל חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק הגנה למגוון אירועים רפואיים בחו"ל ולמקרים של אובדן או גניבת המטען של המבוטח. אם בעבר הלא רחוק רוב הישראלים טסו לחו"ל ללא ביטוח נסיעות ייעודי או שהם הסתפקו בביטוח נסיעות חינמי ומוגבל מחברות האשראי, כיום רבים כבר הבינו את החשיבות של הכיסוי הביטוחי. 

יחד עם זאת, רק ביטוח נסיעות לחו"ל פספורט קארד מעניק למבוטח כרטיס אשראי מגנטי שבאמצעותו ניתן לשלם עבור הבדיקה, הטיפול הרפואי, ותרופות שנרכשו בחו"ל בלי ביורוקרטיה וללא השתתפות עצמית. חברת פספורט קארד הציבה סטנדרטים חדשים בשוק ביטוחי הנסיעות עם כניסתה לענף. 

במקום ביטוח בסיסי, המחייב את המבוטח להגיש תביעה נגד חברת הביטוח כדי לקבל שיפוי לכסף ששילם עבור טיפול רפואי בחו"ל, להמתין זמן רב, ולא פעם להתאכזב מהחברה המבטחת, פספורטקארד מעניקה כרטיס אשראי נטען לתשלום התביעות בחו"ל (פטנט בין לאומי) למבוטח באמצעותו הוא יכול לשלם מיד עבור השירות הרפואי או איחור הכבודה במהלך שהיה בחו"ל.

חדשנות ביטוחי הנסיעות – אפליקציית פוקט לטיפול תביעות בזמן אמת בחו"ל

לאחרונה החברה השיקה פלטפורמה חדשנית ופורצת דרך הנקראת פספורט קארד פוקט. זהו הדור החדש של ביטוחי נסיעות לחו"ל, ולמעשה אפליקציית פספורטקארד נחשבת לביטוח האוטונומי הראשון מסוגו בעולם. 

באמצעות האפליקציה המותקנת בטלפון הנייד ניתן להטעין באופן עצמאי את כרטיס הפספורט קארד על מנת לשלם עבור שירותי רפואה בחו"ל.

חשוב לדעת כי אפליקציית פוקט כוללת אפשרויות מתקדמות כגון:
לקבלת הצעה לביטוח נסיעות פספורט קארד
הגיע הזמן לדאוג לביטוח הנסיעות לחופשתכם הבאה. באמצעותנו תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות של פספורטכארד, להינות משירות של סוכן וכל זאת במחיר ישיר.

בדיקה "מה מסביבי"

אחת האפשרויות המעניינות באפליקציה היא בדיקת שירותים נחוצים לפי המיקום של הנוסע באמצעות הGPS במכשיר הסמארטפון.

באמצעות בדיקה פשוטה תוכלו לדעת בלחיצת כפתור היכן נמצאים הכספומטים הקרובים אליכם, מרפאות, בתי חולים, משטרה ועוד.

לחיצה על אחת האופציות הרצויות תוביל אתכם לכרטיס נוח אשר מציג בפניכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לרבות מספר טלפון להתקשרות וכתובת. לחיצה על כפתור "נווט ליעד" יוביל אתכם בקלות ובמהירות למקום היעד וזאת על בסיס אפליקצית המפות אשר מותקנת בטלפון הנייד שלכם.

איך להוריד ולהתקין את אפליקציית PassportCard Pocket?

כדי ליהנות מכל היתרונות הרבים של פספורט קארד pocket יש להתקין את האפליקציה בסמארטפון שלכם. חברת פספורט קארד השקיעה משאבים עצומים בפיתוח האפליקציה המתקדמת ופורצת הדרך עבור מבוטחיה.

למשתמשי אנדרויד את האפליקצית passportCard Poket ניתן להוריד דרך חנות גוגל פליי (Google Play)
למשתמשי אייפון ניתן להוריד את האפליקציה דרך חנות ה App store

לאחר הורדת האפליקציה – תוכלו להתחבר דרך הזנת מספר הזהות שלכם ומספר הטלפון או לחלופין באמצעות הזנת כרטיס הפספורטקארד האישי שמצוי בידכם.

לאחר הזנת מספר הטלפון הנייד שלכם תתבקשו להזין את מספר אימות אשר ישלח לכם ב SMS מייד לאחר אישורכם. לאחר הזנת הקוד תסיימו בהצלחה את התהליך והאפליקציה תהיה מוכנה לשימוש.

הטענת כרטיס הפספורטקארד בחו"ל באמצעות אפליקציית פוקט

במקרה של צורך המבוטח לגשת לקבלת טיפול רפואי בחו"ל, הוא יוכל להכנס לאפליקציה וללחוץ על אפשרות "הפעלת הכרטיס". לאחר לחיצה על כפתור זה יפתח באופן מיידי צ'אט מול החברה שבו ישאל הלקוח פרטים על מקרה הביטוח והכרטיס יוטען בהתאם לצורך הרפואי.

תהליך פתיחת תביעה באמצעות האפליקציה

כדי להגיש תביעה במקרים של קבלת טיפול רפואי בלי להשתמש בכרטיס לתשלום, ובמקרים של אובדן או גניבת הכבודה – יש להיכנס באמצעות האפליקציה לאזור האישי. 

באזור האישי הנכם נדרשים למלא את פרטי המקרה בגינו אתם תובעים את חברת הביטוח, לצרף קבלות רלוונטיות, מסמכים רפואיים המפרטים את הבדיקה והטיפול שקיבלתם, קבלות מבית מרקחת וכדומה.

אם אתם מגישים תביעה באמצעות האפליקציה בגלל אובדן מזוודה, עליכם לצרף אישור רשמי מחברת התעופה וקבלות של רכישת ציוד שאבד. אם המזוודה נגנבה, עליכם לצרף אישור מהמשטרה המקומית או אישור של מוביל ימי/אווירי.

מהו זמן הטיפול בתביעה דרך אפליקציית פספורטכארד

זמן הטיפול בתביעה דרך האפליקציה החדשנית של פספורט קארד הוא מהיר. במקרים רבים התביעה מאושרת מיד על ידי נציג שירות מטעם החברה. 

עליכם לזכור כי באמצעות האפליקציה הייעודית ניתן לקבל שירות מנציג מיומן – 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. כמו כן, אפשר לקבל ייעוץ רפואי וחוות דעת מרופא מומחה, וסיוע באיתור מרפאה קרובה, בית חולים או בית מרקחת בהתאם למיקום שלכם בחו"ל.

יצירת קשר דרך עם חברת הביטוח באפליקציית פוקט

באפליקציה יש מספר דרכים ליצור קשר עם חברת פספורטקארד. בתוך חלק "טלפונים ושירותים לשעת חירום" תמצאו את מספר הטלפון של המוקד הפעיל 24/7, טלפון של חדר הרופאים של החברה לייעוץ מול רופא, טלפון חירום של משרד החוץ ופרטים אודות שירות איתור כבודה בקרה אובדן מזוודות.

בנוסף ניתן ליצור קשר בכל שלב עם החברה על ידי לחיצה על אחד מהאייקונים המופיעים בתפריט הראשי. לחיצה על כל אחת מהאופציות תוביל אתכם לצ'אט מול נציגי החברה.

ניתן בצורה זו לשוחח עם נציגים בפלטפורמות הבאות:

חברת פספורט קארד מתחייבת לטפל בתביעות רפואיות במהירות וביעילות, מדיניות החברה קובעת טיפול בתביעה רפואית תוך 6 ימי עסקים, אך במקרים רבים אתם זוכים לאישור מיידי לתביעת שהגשתם, ללא צורך להילחם, לעבור מנציג שירות אחד לאחר ובלי לסבול מביורוקרטיה מתישה ומייגעת.

אם אין לכם עדיין את אפליקציית פספורט קארד כדאי להוריד אותה עכשיו לנייד, תוך מספר דקות האפליקציה תותקן בסמארטפון שלכם ותוכלו להפעיל את הביטוח בלחיצת כפתור, גם לאחר שיצאתם מגבולות המדינה.

צריכים את תמיכתנו בהתקנת האפליקציה או ברכישת ביטוח נסיעות לחו"ל? אין בעיה! השאירו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם.

מדריכים נוספים בנושא Passoprtcard:

מלאו את הטופס לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות פספורטכארד

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

ביטוח פספורטכארד
הורידו עוד היום את האפליקציה המהפכנית של פספורטכארד לשירות חסר תקדים בחו"ל. זקוקים לסיוע עם האפליקציה? ביטוח נוסף? צרו קשר.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן