תביעות וצור קשר פספורט קארד

פספורט קארד תביעות ודרכים ליצירת קשר

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

כיצד מגישים תביעה בפספורט קארד ופרטים ליצרת קשר - מרכז המידע

בעמוד הבא נעזור לכם להבין כיצד משתמשים בכרטיס של פספורטכארד ואיך להגיש תביעות.

חשוב להבדיל בין כמה מקרים וסוגי תביעות, למשל – אובדן מזוודות, גניבת המטען במלואו או בחלקו, קבלת טיפול רפואי בחו"ל, גניבת טלפון נייד בחו"ל ומקרים נוספים.

המדריך המלא של סוכנות ביטוח אנגלמן.

נמצאים בחו"ל? זקוקים לטיפול בתביעה? צוות הסוכנים של סוכנות ביטוח אנגלמן הכינו מדריך מקיף למימוש הזכויות שלכם בביטוח הנסיעות של פספורט קארד.

בשורות הבאות ריכזנו את כל המידע בנושא הגשת תביעות לפספורט קארד:

איך מגישים תביעה?

ניתן להגיש תביעה במספר רב של ערוצים, להלן רשימה של הדרכים להגשת תביעה:

אם ברצונכם להגיש תביעה כדי לקבל החזר כספי בגין תשלומים לגורמי רפואה בחו"ל ועבור יתר הכיסויים בפוליסת ביטוח הנסיעות, תוכלו להיכנס לאזור האישי באתר של חברת פספורט קארד.

באזור האישי עליכם להקליד תעודת זהות וטלפון נייד המשמש לצורך קבלת הודעת טקסט (SMS) לאימות הנתונים. 

לאחר מכן תוכלו להגיש תביעה ולהיעזר במדריכים ומסמכים רלוונטיים בהתאם לסוג התביעה.

הגשת תביעה באתר פספורטכארד

 

ניתן להגיש מסמכי תביעה באמצעות שליחתם לכתובת הדואר האלקטרוני של החברה.

דואר אלקטרוני – pcsr@passportcard.co.il

ניתן לשלוח את מסמכי התביעה ישירות לסוכן הביטוח שדרכו רכשתם את הפוליסה. הסוכן כמובן יעביר את המסכים עבורכם לטיפול החברה וייעץ לכם כיצד להתנהל.

אם אינכם בטוחים מיהו סוכן הביטוח שלכם אתם מוזמנים להתייעץ עם אחד מנציגינו בסוכנות ביטוח אנגלמן.

ניתן להגיש תביעה באופן מיידי דרך האפליקציה של פספורט קארד. לעיתים קרובות ניתן להטעין את הכרטיס באופן מיידי.

לפרטים נוספים:

קראו את מדריך אפליקציית פספורט קארד שכבתבנו.

לאחר בירור מהיר של המקרה, וכל עוד המקרה מכוסה בפוליסה ומאושר על ידי נציגי השירות, החברה תטעין את הכרטיס שברשותכם על מנת לאפשר לכם לשלם מיד ובמקום עבור טיפול רפואי, תרופות או כדי לקנות ציוד הכרחי ראשוני אם המטען מאחר.

במקרים רבים החברה מאשרת במקום את התביעה, ואתם יכולים לשלם באמצעות הכרטיס, בלי כאבי ראש וללא צורך לארגן מזומן כדי לשלם ולהמתין זמן רב עד קבלת הפיצוי המגיע לכם מהחברה המבטחת.

חשוב לציין – שישנם מקרים בהם על המבוטח יהיה להגיש תביעה בדרכים הסטנדרטיות ללא הטענת הכרטיס (כמו יתר חברות הביטוח) וזאת מקרים כגון: גניבת טלפון נייד, ביטול נסיעה, אובדן מזוודות וכד'. במקרה תביעה, יש לפנות ליעוץ מול מוקד החברה בטלפון *9912.

סוגי תביעות ודרכי טיפול | תביעות פספורט קארד

חשוב להבדיל בין כמה מקרים וסוגי תביעות, למשל – הוצאות טיפול רפואי בחו"ל, אובדן מזוודות, איחור בהגעת מזוודות גניבת המטען במלואו או בחלקו, קבלת טיפול רפואי בחו"ל, גניבת טלפון נייד בחו"ל ומקרים נוספים.

הגשת תביעה לפספורט קארד יכולה להתבצע בכמה דרכים ובעבור סוגי התביעות הבאות:

הגשת תביעה במקרים של טיפול רפואי בחו"ל

אם אתם כרגע נמצאים בחו"ל וזקוקים לטיפול רפואי עליכם ליצור קשר עם מוקד השירות של פספורטכארד באמצעות מוקד השירות של פספורטכארד.

ניתן להגיש תביעה גם באמצעות אפליקציית "פספורטכארד פוקט"

הגשת תביעה במקרים של טיפול רפואי לאחר שחזרתם לארץ או ללא שימוש בכרטיס הנטען של פספורטכארד (תביעה בדיעבד)

אם קיבלתם טיפול רפואי בחו"ל, ולא השתמשתם בכרטיס הנטען, עליכם להיכנס לאזור האישי ולמלא בדיוק את פרטי התביעה בטופס המתאים, יש לצרף מסמכים שונים כגון קבלות על תשלום עבור הטיפול והתרופות, אישור רשמי על קבלת טיפול רפואי, מסמכים רפואיים רלוונטיים, ובהתאם לצורך יתכן והחברה המבטחת תבקש מסמכים נוספים.

הטיפול בתביעה מהיר, לרוב תוך 5 ימי עסקים בלבד (כפוף להגשת כל המסמכים הנדרשים), וכל עוד התביעה אושרה, תקבלו פיצוי כספי באמצעות העברה בנקאית לחשבון הבנק שלכם או בדרך אחרת. ראוי לציין כי כל מבוטח יכול להוריד באזור האישי את הטופס הנכון להגשת תביעה, בהתאם למקרה.

לאחר הורדת הטופס אפשר להדפיס אותו במדפסת הביתית או בעבודה, למלא את כתב התביעה, לצרף מסמכים ואישורים רלוונטיים ולשלוח בדואר או בפקס, אפשר גם לסרוק את כל המסמכים וטופס התביעה ולשלוח באמצעות דואר אלקטרוני.

הגשת תביעה במקרה של אובדן מזוודות

במקרה של אובדן מזוודות עליכם לגשת לדלפק או לשירות הלקוחות של חברת התעופה שעמה טסתם ולדווח על אובדן המטען שלכם. חשוב לדרוש אישור רשמי מחברת התעופה לרבות הפיצויים שהם מוכנים לשלם לכם (או לא לשלם) בעבור האובדן. 

במידה והכבודה לא נמצאה על ידי המוביל האווירי – הנכם יכולים להגיש תביעה לחברת פספורטקארד.

כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאזור האישי באתר המקוון, או לקבל טפסים מסוכן הביטוח ולמלא טופס פרטי תביעה, לצרף את האישורים הרלוונטיים מחברת התעופה, להוסיף קבלות על רכישת ציוד שאבד, כולל קבלה או מסמך רשמי אחר המתעד את עלות הפריטים שרכשתם.

הגשת תביעה במקרה של איחור כבודה

הגעתם לחו"ל והמזוודה לא הגיעה? מגיע לכם פיצוי לפי תנאי הפוליסה. הביטוח של פספורטכארד מאפשר קבלת קוד סודי ומשיכת סכום כסף מהכספומט במקרה של איחור בהגעת הכבודה.

סכום זה יסייע לכם להצטייד בפריטים הבסיסיים עד לקבלת המזוודות מחברת התעופה.

יש להתקשר למוקד השירות / אפליקציה וטעינת הכרטיס. לא לשכוח לאסוף קבלות במידה וישנם.

הגשת תביעה במקרה של גניבה

אם המטען שלכם נגנב לפני הטיסה, במהלכה או לפני איסוף הכבודה מהמסוע, וכן במקרים של גניבת ציוד במהלך הנסיעה והחופשה בחו"ל אשר ביטחת בהרחבות נוספות בפוליסה (כגון ביטוח גניבת סלולרי, ביטוח מחשב נייד, מצלמה וכד') עליכם למלא טופס תביעה באזור האישי, לצרף דו"ח משטרתי רשמי או אישור מהמוביל הימי/האווירי (בהתאם לנסיבות המקרה ולפרטי התביעה).

הגשת תביעה במקרה של גניבת טלפון נייד

מבוטח שרכש פוליסה הכוללת כיסוי מיוחד למקרה של גניבת טלפון נייד, חייב ליצור קשר מיידי עם חברת התקשורת ולבקש ניתוק של הקו, לאחר מכן עליכם ליצור קשר עם נציגי השירות של פספורט קארד, ורק אז לגשת למשטרה ולדווח על המקרה. 

לאחר שובכם ארצה, עליכם להגיש תביעה בדרכים שצוינו ולצרף אישור מהמשטרה, מהמוביל הימי או האווירי ואישור על ניתוק הקו. אם הטלפון הנייד נרכש בשנה האחרונה עליכם לצרף קבלה על רכישת המכשיר.

לקבלת הצעה לביטוח נסיעות פספורט קארד
הגיע הזמן לדאוג לביטוח הנסיעות לחופשתכם הבאה. באמצעותנו תוכלו ללרכוש פוליסת ביטוח נסיעות של פספורטכארד, להינות משירות של סוכן וכל זאת במחיר ישיר.

פספורט קארד טלפון - מוקד השירות

מוקד שירות פספורט קארד זמין 24/7 עבור המבוטחים, המוקד ממוקם בנתניה (איזור תעשיה פולג) במשרדי החברה. ניתן להתקשר למוקד השירות מכל מקום בעולם ובכל שעה, נציגי השירות מסייעים למבוטחים בכל בקשה, בעיה ושאלה.

כדאי לדעת כי מוקד השירות של חברת פספורט קארד הוקם במטרה לספק מענה מקצועי מיידי לכל בעיה, לרבות מקרה של מצוקה רפואית, מקרי חירום, אובדן או גניבת הכבודה וכיוצא בזה. 

פרטים ליצירת קשר

כתובת לשליחת תביעה ו/או מסמכים

ת.ד 8767, נתניה 42504

באמצעות Skype

שם משתמש passportcard

להלן רשימת מספרי טלפון חינם של פספורט קארד ברחבי העולם (לשימוש בעת תביעת ביטוח בחו"ל)

במידה ואתם שוהים כעת בחו"ל וברצונכם להתקשר למוקד החברה, תוכלו לעשות זאת באמצעות מספרי הטלפון המקומיים המצורפת. שימו לב, השירות ניתן ללא תשלום מטלפון מקומי נייח בלבד. עלויות שנגרמו עקב שיחה מטלפון סלולרי אינן כלולות בביטוח.

מדריכים נוספים בנושא Passoprtcard:

מלאו את הטופס לקבלת עזרה בטיפול תביעת ביטוח נסיעות פספורטכארד

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים.

שתפו את העמוד:
שיתוף ב facebook
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח
ביטוח נסיעות לחו"ל - אנגלמן סוכנות לביטוח

ביטוח נסיעות לחו"ל אומנם נראה מוצר פשוט אך ההפך הוא הנכון. הביטוח מכסה הוצאות רפואיות בחו"ל, ביטוח כבודה, ביטוח צד ג' בחו"ל, ספורט אתגרי, ספורט חורף וכיסויים רבים אחרים וישנם הבדלים מהותיים בין חברות הביטוח השונות. פנו אלינו ונעזור לכם למצוא את הביטוח שיתאים עבורכם באופן אישי.

טיפול בתביעות פספורטכארד
אנו בסוכנות ביטוח אנגלמן ובניו בעלי ניסיון רב בביטוח נסיעות ובביטוח של פספורטכארד בפרט. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם לטפל בתביעתכם.
אנחנו איתך בכל העולם

סוכנות הביטוח אנגלמן מתחמה בענף ביטוח הנסיעות במשך עשרות שנים. צרו איתנו קשר בכל סוג של נסיעה ונמצא את הפתרון עבורכם.

ביטוח נסיעות בתקופת הקורונה

בעקבות מגפת הקורונה, חלק גדול מהכיסויים שהיו בעבר אינם ניתנים לרכישה באופן זמני

לאחרונה הושקה פוליסת ביטוח חדשה הכוללת כיסוים למגיפת הקורונה. הביטוח מושפע מגיל המבוטח ומדינת היעד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לתמחור אישי.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה השאירו פרטים:
שאלו אותנו על ביטוח נסיעות עם כיסוי קורונה לכיסוי מיטבי
דילוג לתוכן